SickBastardGames.com - Nagrada 1Gb Mp4/Mp3 Player!

SBG

Početnik
Poruka
40
Pozdrav,

Iako naslov sve govori, zeleo bih vam predstaviti sajt sa izuzetno zanimljivom igrom.

U pitanju je 3D, FPS, HQ igra, sa realisticnom rasvetom, prilicno zeznutim likovima, odlicno modeliranim oruzjem... :twisted:

Igra je highly kompresovana sa veoma jednostavnim Install Shield-om. Velicina igre je svega 25 Mb. Nakon instalacije potrebno je nekih 80 - 100 Mb HD prostora.

Takmicenje ce se odrzati najverovatnije za desetak dana. Misija igre je vec definisana na sajtu.

Pobednik dobija 1Gb Mp4/Mp3 Player ili ekvivalent u novcu od 40 eura! :D

Posto sam ja dizajner igre i istovremeno Admin pomenutog sajta pozivam vas da posetite sajt i upisete se na Mailing Listu, kako biste bili obavesteni o takmicenju!

www.sickbastardgames.com ;)

Screenshot-ovi iz igre:













Uzivajte! :p
 
Neki put mi bude zao... Ovaj je endemski primerak... Programer, organizator turnira, pismen je (bas se vidi da poznaje gramatiku, sto ja cenim), kulturan decko... ALI DZABEEEE!
Znate l' za ono za najvecu verovatnocu smrti od zivotinja? Kobra, mamba, ajkula, anakonda, buva, gliste, metilji, vaske, picajzle... sve to moze da se nekako prezivi, ali kad te scepa nilski konj, gines 100% !!! Niko nikad nije preziveo... E, pa tako i kad dodje Zile... 100%!!!
 
Kako sam ga lepo procenio, A !!??!! Tacno dobar decko...
Usao je, nema price... Ali ako se pridruzi Prekom sudu sa sudijom Shadow-om i javnim tuziocem Zikicom na celu... mozda ga porota proglasi poludebilom i ... NE, NE! ...serem... EVO RESÉNJA!!! Nek promeni identitet... SBG ide u knjigu i tu ostaje dok je sveta i veka, a neki novi Mister Hajd se pojavi i mi nemamo pojma da je to SBG... Njega ce samo da tisti gresna proslost...
 

Back
Top