TORRENTS SERBIA

Evo malog objašnjenja za mnogopoštovanu gospodu www kritičare.

Mnogi od nas koriste torrent klijente poput Azureusa ili BitTorrenta da preuzmu "svežinu" sa interneta. To funkcioniše kao sat, osim ako su u pitanju domaći noviteti. Nekad je postojao sjajan sajt www.ilegalci.com ali se nalazio u Danskoj i nažalost morali su prestati sa svojim delanjem zbog zakonskih regulativa. Tako da smo stigli do toga da ako želite domaće novitete, moraćete da se učlanite na bugarske sajtove. Deljenje naših materijala putem torrent p2p mreže skoro da je zamrlo, tako da je ovaj sajt nešto posebno. Work in progres ali za svaku pohvalu.
 
Ko je proglasio vas par dokonih baba za dežurne kritičare?


Stavka 1:
Posle 5.ooo postova, čovek bi očekivao neke smišljenije komentare od tebe.

Stavka 2:
Get a life, JERK.

E da, veliki pozdrav tom širem i užem auditorijumu.
wavey.gif
 
U šta se uvalih :( , sad moram sa svakim da se objašnjavam po na osob.

Psihologue:
Sto se tice programa TORENT I AZAREUS dobri su samo za skidanje filmova..
Valjda su namenjeni samo za to..

Filmovi, programi, muzika, u čemu je razlika? Podaci su podaci.
Ne budi smešan :D



vladimirr:
uf shto je siroka ponuda,za kakvu bre crnu pohvalu???

Ti si bratac tek odlutao.
Ovaj čuo si za p2p konekciju ?
Čuo si za torrent ???

'Ajde da ti objasnim kako to funkcioniše.
(Hvala bogu što mi je podario beskrajno strpljenje.)
Vidiš ono što si video (prilično površno) to su "ključevi". Uz pomoć njih tvoj torrent klijent zna sa kog računara šta da preuzme. Niko nije toliki dobrotvor da napuni svoje hardove filmovima i da gleda kako mali vladimirr sa vremena na vreme preuzme po koji. Torrent je opaka mašina za piratizovanje. Svako ima po nešto. Podatci se razmenjuju. Ono što si prevideo je aXXo kolekcija DVD Ripova, i zasebna sekcija sa domaćom produkcijom. Pokaži mi još jedan domaći sajt na kome imaš crack za Vistu. Kao što rekoh work in progres, ali daleko od toga da ću mirno da gledam kako mali seronjaa jednom rečenicom kritikuje nešto što je jedva i pogledao.
 
Golub Gaćan:
Ko je proglasio vas par dokonih baba za dežurne kritičare?


Stavka 1:
Posle 5.ooo postova, čovek bi očekivao neke smišljenije komentare od tebe.
Dobro bre gacanu, kakva je tvoja "smislena" tema kad ima samo naslov i nista vise? Ti umes da gledas u bob? Ja ne umem na zalost. I sta je onda tu problem? Pa problem je gacanu, sto ne znam sta hoces vec imas samo naslov tene - sad razumes ili da potezem Corel i nacrtam ti?
Broj postova se poteze uvek kad neki bez gaca (citaj postova) ne ume nista da kaze normalno... vec vidjeno a i ocekivao sam.



Stavka 2:
Get a life, JERK.
Gle, covek ume da napise nesto i na engleskom? Opaaaa
Ne brini ti za moj zivot prijatelje... drugi puta najpre osmisli pa napisi o cemu pricas, ili ti je to prevelik intelektualni napor, ostecen zbog jedine aktivnosti - piraterije i p2p zezancije?

E da, veliki pozdrav tom širem i užem auditorijumu.
wavey.gif

Boze, jos jedna budala na nebu Krstarice....
 
Ja mogu bezbroj puta da napišem i opet džaba.
To ti je živi dokaz da nemaš pravo nikog da nazivaš budalom, budalo.
Jebee se meni i za tvoje mišljenje i za mišljenje bilo koga drugog,
pogotovo ako se svodi na jednu rečenicu bez obrazloženja.
Totalno si promašio priču. Ova sekcija Krstarice se zove Zanimljivi sajtovi a ne Codemaker ocenjuje sajt.
Ovu temu nisam otvorio da bi me bilo ko kritikovao, ni mene ni taj sajt.
Otvorio sam je da bi ljudi kojima trebaju ti domaći torenti znali gde da traže.
To što tebi treba dodatno objašnjenje uz priloženi link znači da nisi ni trebao da komentarišeš ono što ti je strano.

Tvoje kritike nisu nimalo konstruktivne, to što si ih našarao 5.ooo, prilično govori o tebi.
Stoga zbilja mislim da bi trebao da menjaš hobi, vidiš da ti ni to ne ide.

JEBENAA BOODALO :D
 
Bravo decace... to se zove odgovor... Drugacije i ne umes.

Savetujem ti i da dok "torentujes" uzmes pa onako iz dosade, citas gramatiku pa da ne pises "podaTci" i slicne budalastine.. Ali izgleda , nemas vremena za nista drugo...

Samo ti nastavi sa piraterijom i p2p aktivnostima.
Kad porastes, mozda mozemo i da popricamo...
 
Prvi si poceo sa vredjanjem - JERK ipak nesto znaci ili ni to nisi znao.
Kada sam reagovao, jednom recenicom, osuo si drvlje i kamenje.
Kad sam bez ijedne reci uvrede odgovorio i na to, zavrsavas gornjim postom...
Sta da ti kazem, shvatices i sam ko si i sta si, ne moram to to ja reci.

U pravu si, ti i ja nemamo sta da pricamo...

Sto se mene tice diskusija je zavrsena, a ti pisi sta god hoces. Ne vredi trositi reci sa tobom decko.

Uostalom kad vec hoces, odnos mojih i tvojih postova pokazuje samo jedno - ja sam za razliku od tebe, vec odavno prestao da se verem po drvecu, poceo da hodam uspravno i naucio da pisem...
 
Da nisi pominjao "Gospodina sa gaćama" ja verovatno ne bih "Jerk".

Što se pribranosti i civilizovanosti tiče, grešiš.
Ti kritikuješ i kad ti kritiku niko ne traži.
To je odlika primitivca.
Ti kritikuješ ono što ne poznaješ.
Eto je još jedna.
Kad smo stigli do vredjanja, dosadilo mi je da budem fin.
Posle je vrag odneo šalu.

Što se tiče kad odrasteš, verovatno sam stariji od tebe.

Verujem ja da se posle tog silnog pisanja osećaš odomaćeno na Krstarici.
Neću te više dirati - ne diraj me.
 
Golub Gaćan:
Što se pribranosti i civilizovanosti tiče, grešiš.
Ti kritikuješ i kad ti kritiku niko ne traži.
To je odlika primitivca.
Znaci kritika moze da se iznese samo kad ti trazis ili odobris, inace - cutnja. Nece biti. Kritikovati i ukazivati na glupost nije primitivizam, barem za sve, sem za tebe. To cu uvek i raditi kad mislim da treba, svidjalo se to tebi ili ne.
tek da ne zaboravim, "podaTci" su odraz civilizovanosti?

Golub Gaćan:
Ti kritikuješ ono što ne poznaješ.
Eto je još jedna.
:)
Tu si me pogodio, stvarno, a da mi TI objasnis , molim te sta je to p2p, torrenti itd...? Ako mi TI to ne objasnis zivecu u neznanju... Da su me ucili znalci poput tebe, koji od racunara znaju samo da besomucno preuzimaju terabajte podataka, daleko bi u zivotu dogurao... Srecom nisu...
Pogotovo da mi objasnis sta radis sa tolikom gomilom materijala (ili su to "podaTci"). Verovatno da sacekam tvoj oglas pod nekim drugim nickom - "serije, serije -*** filmovi za odrasle, komplet programa za male pare.. navali narode jos malo pa nestalo..?

Golub Gaćan:
Kad smo stigli do vredjanja, dosadilo mi je da budem fin.
Posle je vrag odneo šalu
.
Ti ne umes da budes fin. Reagovao si na post koji sam stavio onda kad si objasnio sta si hteo prvom temom, pa sam te sasvim normalno pitao - sto to ne rece na pocetku... To ti je bilo dovoljno da krenes sa JERK-ovanjem, sto me usput budi receni nije uvredilo ako ti je to bila namera. Kako da me uvredi neko kao ti?

Golub Gaćan:
Što se tiče kad odrasteš, verovatno sam stariji od tebe.
Gresis decko, mnogo gresis sinak...

Golub Gaćan:
Verujem ja da se posle tog silnog pisanja osećaš odomaćeno na Krstarici.
Neću te više dirati - ne diraj me.
Kako se ja na Krstarici osecam tebe nije briga, verovatno cu vrlo brzo i napustiti, bas zbog "civilizovanih" mediokriteta poput tebe. Smucilo mi se da objasnjavam gluvom sta je muzika.
Znas kako, kad sam pre vise godina dosao na krstaricu, u to si ti doba mislio da je racunar TV prijemnik, ali vidim napredovao si...

I da, dok sam ovde, reagovacu na svaku glupost na forumu, pa ako ti izvalis glupost i na tvoju. Do tada uzivaj, necu nista u vezi tebe diskutovati.
Ti me u tome sigurno neces spreciti.
 
ukazivati na glupost
Nazivaš me glupim.

Verovatno da sacekam tvoj oglas pod nekim drugim nickom - "serije, serije -*** filmovi za odrasle, komplet programa za male pare.. navali narode jos malo pa nestalo..?
Ovde nisam ni siguran čime me nazivaš, ali sigurno ništa pozitivno. :)

sasvim normalno pitao - sto to ne rece na pocetku
Nazvao me "Gospodinom u gaćama" što je izazvalo lančanu reakciju. Jedno je kad ja za sebe kažem da sam golub Gaćan a drugo je kad me ti prozivaš.

To ti je bilo dovoljno da krenes sa JERK-ovanjem, sto me usput budi receni nije uvredilo ako ti je to bila namera.
Verujem da ti ne smeta. Navikao? Nezgodacija!

Gresis decko, mnogo gresis sinak...
Ti si se verovatno mućkao kod tate dok sam ja pravio igrice za C64.
Kamo sreće da te je ispalio u prazno, Krstarica bi bila siromašnija za jednog idiota.

"civilizovanih" mediokriteta poput tebe
Smucilo mi se da objasnjavam gluvom sta je muzika.
kad sam pre vise godina dosao na krstaricu, u to si ti doba mislio da je racunar TV prijemnik
reagovacu na svaku glupost na forumu, pa ako ti izvalis glupost i na tvoju

Šta bi me učinilo malo manjim mediokritetom?
Da napišem par hiljada postova?
Uhvatio si se za taj lapsus "podatcima" kao pijan plota.
Lapsus me čini mnogo lošom osobom?
Ti si jedan duboko frustrirani patetični lik, kome je Krstarica sve.
Smatraš da si neki autoritet zahvaljujući tome što se po vasceli dan proseravaš na forumu.
Ustvari si jebenaa otužna 0 i to zasigurno i u privatnom životu što je iz tvojih redova više nego očigledno. Codemaker sa Krstarice - jebenoo patetično!

Vapiš za "primirjem" a onda kad ga dobiješ opleteš preko mene.
O torrentima očigledno ne znaš ništa inače se ne bi ispalio sa onim kritikama.
Niko ti nije kriv, lajavi krelče.

Bila bi mi i čast i zadovoljstvo da ja budem zaslužan što je Codemaker odjebaoo sa Krstarice.
 
"Laki je malo nervozan"?
Nemoj da se uzbudjujes previse, skodi lepoti. "podaTci" govore da time nista ne postizes, samo ispoljavas glupost sve jace.

Jesi zavrsio sa vredjanjem ili ces jos nastaviti, pa da sacekam da ispucas arsenal psovki kojima raspolazes? Niti sam trazio, niti mi treba tvoje primirje, nisam ja ni u kakvom ratu ni sa kime. To sto ti tesko podnosis kritiku, tvoj problem.

U medjuvremenu moram te razocarati, vreovao ili ne golube moj sivi, nemam NIJEDAN piratski program na racunaru :(
Niti sam ikada imao. Igrice ne igram, nemam vremena za filmove jer pisem po Krstarici (treba nakupiti tolike postove pa biti faca, jel'da...), a ostalo placam kad mi treba ili koristim "Free" zamene.
Bavim se suvise ozbiljnim poslom da bih sebi mogao priustiti pirateriju. Svaki proizvod koji isporucim, ima dokumentaciju o verziji alata koje sam koristio za izradu. Tako traze klijenti u zemljama gde isporucujem. Sto se mene tice, pirati su pukli.

A ti ako si stvarno u tako ozbiljnim godinama, onda smo vrlo blizu po godistu, pa me toliko vise cudi tvoje ponasanje i vokabular. Zar nisi u zivotu nista vise postigao pa spao na pirateriju i psovanje kad te neko kritikuje?





E, sa kime ja trosim vreme... crni gacane...
 
codemaker:
U medjuvremenu moram te razocarati, vreovao ili ne golube moj sivi, nemam NIJEDAN piratski program na racunaru :(
Niti sam ikada imao. Igrice ne igram, nemam vremena za filmove jer pisem po Krstarici (treba nakupiti tolike postove pa biti faca, jel'da...), a ostalo placam kad mi treba ili koristim "Free" zamene.
Bavim se suvise ozbiljnim poslom da bih sebi mogao priustiti pirateriju. Svaki proizvod koji isporucim, ima dokumentaciju o verziji alata koje sam koristio za izradu. Tako traze klijenti u zemljama gde isporucujem. Sto se mene tice, pirati su pukli.

Ovo mi liči na jednu od onih bajki koje se pričaju priglupim sisojkama u trenutcima pijanstva. Što li je meni pričaš? :shock: Da nisi gay? ;-)
 

Back
Top