liv 52

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ovo je lek za jetru, trenutno je nestasica po apotekama a nisu dobili nove isporuke... da li neko zna neku apoteku gde ga ima, u bgd ili van njega
 
Ako neko zna neka javi i meni na pp molim vas, posto ga nisam nasla.
Kuca-dobrica mi ima cirozu jetrice i uzimam mu zamenu za liv52; bas mu se stojicki borimo za zivot, tako da primam sugestije za sve preparate za revitalizaciju takodje.

@?
nisam sigurna za kupovinu preko neta, jer svojevremeno nasa carina nije odobravala transport lekova na taj nacin?! nisam bas 100% sigurna kako sad stvari stoje
 
?:
otkud mu ciroza? :(

Veterinar kaze da smo ga cesto ostavljali samog, garaza je otvorena, a tamo drizmo pivo ;-)

Ali salu na stranu nemam ideju :-( a narocito sto je imao relativno ceste preglede. Kod zivotinja to bukvalno otkriju na samom kraju... niko se ne zali na bolove, on nije pokazivao nikakve simptome... i onda tako u roku od 12 dana smrsao katastrofa, pa ascites, koji je dalje naveo na ultrazvuk i onda saznas da je vec kasno i sad se samo nadamo stagnaciji... a cesto ga buskaju da jadnice izbaci ono sto ne moze prirodno jer ni diuretici nesto ne pomazu... ma tako grdna prica... zalio sam se onom gore i slao sam pismo i Deda Mrazu i Helsinskom Komitetu... i tetki u Englesku... i niko jos nije odgovorio

Kalimero
 
zvala sam proizvodjaca "a lek" i rekli su mi da ce ga dobiti sredinom februara, a u apotekama kazu da se ocekuje u martu.

u beogradu ima re-liv lek u apoteci kod fontane *(ne znamtacno koja je). to je engleska verzija liva 52, ali sastav nije isti

inace liv 52 je indijski lek, ako malo cackate po netu naci cete na jos zanimljivih indijskih lekova, ali toga nema kod nas da se kupi
 

Back
Top