Неки то воле вруће

@Шминкерка,
прво искључи Caps Lock. Друго, на крају упитне реченице се ставља знак питања.

Гледала сам премијеру, која је била, као и увек у овом позоришту, гламурозна. Било је познатих из света уметности и политике, "севали" су блицеви...
Буле Гонцић је био сјајан, Боле Стошић, који је дошао на место покојног Бате Паскаљевића, се јако добро уклопио у представу, а Раде Марјановић је био стандардно добар, међутим ова млада глумица Бојана Стефановић је неадекватна замена за Ивану Михић... Нема женствености и шарма који је потребан за улогу - Пуслице (како је код нас преведено).
Све у свему представу ће радо гледати, посебно она публика која није видела претходну верзију
.
 
Сигурно ће се гледати, јер људи траже забаву и проверене и познате ствари.
А што се тиче слика, па имам ја своје подземне, илити подводне (пошто Позориште на Теразијама - лежи на води) канале, а и са интернета...
8-)
 
Ово није тема "Чикаго", већ "Неки то воле вруће"...
А чије би ти слике више волела Вујкетове или Босиљчићеве? Не може и једно и друго. Одлучи се!
:-D :-D :-D
 
tonikertisjacklemmonmmku1.jpg


Ево да се подсетимо оригинала - Тони Кертис, Џек Лемон и М.М.
 
MegaTroN:
Reći ću ti, iz pouzdanih izvora, da je mesec dana pre audicije za Čikago, pričala kako je dobila glavnu ulogu. Na kraju je ispušila za bilokoju.
A na šta misliš kad kažeš "iz političkih razloga"?

Имам нека сазнања о којима не бих јавно говорила. Мада, чим је неко танак у некој области и добије неки посао мимо способности и заслуга, готово увек је у питању политичка позадина... :roll:
 
ja sam sinoc isla da gledam predstavu, i po prvi put sam iz POZORISTA NA TERAZIJAMA izasla razocarana. potpuno. predstava je bila prilicno dosadna, a sudeci po reakciji publike, niko nije bio odusevljen. prilikom izlaska iz sale cula sam komentare I ZA OVO SAM BACIO PARE; KAKO SU SMORILI; PREDSTAVA NIJE NISTA POSEBNO.... i jos mnogo slicnih komentara.
 
just_somebody:
Shto toliko napadate Boku? Devojka je prelepa, i mislim da je lepo iznela ovu ulogu, pa nema ona 30 godina rada iza sobom, na pochetku je karijere treba joj podrshke...Bice od nje neshto videcete!!!
Pa stvarno :roll: . Po meni, ona ima svetlu buducnost pred sobom.
Gde god da se pojavi, siri neku pozitivnu energiju oko sebe (nije ni cudo, riba u horoskopu, kao i ja ;) :p ).
Samo napred Boko! I veliki pozdrav od mog brata, koji te obozava. ;)
 

Back
Top