Vasi bendovi

TheUniversalCreep

Zainteresovan član
Poruka
258
E ovako.Moj bend zove se "Creeps".Trojica nas je: ja sam vokal i gitara,a jos su tu basista i bubnjar.Ja pisem tekstove(svi su na engleskom) a muziku radimo zajedno.Imamo najmanje 7-8 pjesama koje smo uradili, a ja na PC-u imam tekstove za bar jos 5.Sviramo grunge, progressive rock, metal.Sviramo pjesme Pink Floyda, Nirvane, Metallice, uglavnom popularne stvari jer volimo razlicite bendove, a ova 3 su nam zajednicka.Vrlo nam je losa oprema sto je i preblem(uvijek ga ima).Za neke vece korake jos smo mladi.Sve u svemu zabavno je.
Jos neko ima bend?
(i usput,ako moze neko da uradi logo Creeps ili da posalje predlog za ime, ja nesta ne volim Creeps)Mozda ponekad i posaljem neki tekst
 
Bolje ne šalji tekstove... zamisli da za koju godinu čuješ svoj tekst u izvođenju nekog drugog... propao bi u zemlju... jer ako ga postaviš na forum, ne znači da si zaštitio autorska prava. Ne kažem da će te sigurno neko iskopirati, ali nikad se ne zna. ;-)

Svet je pun pokvarenih ljudi. 8-)
 
shoplifter:
Bolje ne šalji tekstove... zamisli da za koju godinu čuješ svoj tekst u izvođenju nekog drugog... propao bi u zemlju... jer ako ga postaviš na forum, ne znači da si zaštitio autorska prava. Ne kažem da će te sigurno neko iskopirati, ali nikad se ne zna. ;-)

Svet je pun pokvarenih ljudi. 8-)
U potpunosti si u pravu.
Nažalost tako je. :confused:
 
shoplifter:
Bolje ne šalji tekstove... zamisli da za koju godinu čuješ svoj tekst u izvođenju nekog drugog... propao bi u zemlju... jer ako ga postaviš na forum, ne znači da si zaštitio autorska prava. Ne kažem da će te sigurno neko iskopirati, ali nikad se ne zna. ;-)
Zato ja necu reci chak ni ime svog benda... 8-)
 
shoplifter:
Bolje ne šalji tekstove... zamisli da za koju godinu čuješ svoj tekst u izvođenju nekog drugog... propao bi u zemlju... jer ako ga postaviš na forum, ne znači da si zaštitio autorska prava. Ne kažem da će te sigurno neko iskopirati, ali nikad se ne zna. ;-)

Svet je pun pokvarenih ljudi. 8-)
Imam isto misljenje.Na Nirvana-Music forumu nisam nista postavio upravo iz tog razloga.
 
Imam bend imam. Sad kakvi smo nije na nama da sudimo.
Bend se zove Brown Note. Ja sviram bas i delimicno pisem tekstove. Sviramo pank, rok, grandz, metal, ska, hardkor i sve ostale pod zhanrove. Zvuk se moze opisati ko pozitivna buka. Ako bude nekih svirki potrudicu se da vam javim. E da clanovi su:
Ana(Djura)- glavna gitara
Milosh(malisha)- pomocna gitara
Aleksandar(Moldi)- bas gitara
Stefan(Reki)- bubnjevi
Stefan(Cufta)- roudi
i Jana(Jana)- prateci vokali
Ritam gitaru pokushavamo da nadjemo tj gledamo ko bi to mogo da odradi.
a bivsi clanovi
Momcilo(Moma)- nekada glavna gitara koji je sa nama imo 2 probe.
Nikola(Marce)- Nekada ritam gitara
To je za sada to. Ne znamo kako ce se sve zavrshiti.
 
Ja nemam svoj bend, tako da nemam neku zanimljivu pricu vezanu za ovu temu...
Interesuje me samo, sa koliko ste predznanja usli (oformili) u band, kako je sve izgledalo u pocetku, kakvu ste opremu imali, koliko vezbate...
 
Night Prowler:
Ja nemam svoj bend, tako da nemam neku zanimljivu pricu vezanu za ovu temu...
Interesuje me samo, sa koliko ste predznanja usli (oformili) u band, kako je sve izgledalo u pocetku, kakvu ste opremu imali, koliko vezbate...
Nikakvo posebno predznanje nismo imali, osim sto smo gledali druge bendove (posebno lokalne).Oprema nam je u pocetku bila bolja zato sto smo bili clanovi jednog drustva cija je oprema i bila.Kasnije smo ih napustili i ostali na onome sto smo sami imali.Sad smo evo ponovo nasli prostoriju i opremu.Mozda odmaze to sto ne zivim u vecem gradu.Vjezbamo koliko mozemo.Zbog skole sada najcesce 1-2 probe vikendom.
Ipak, jos mi nismo ozbiljan bend.
 
evo, da se i ja javim...
bend se zove wombat (waste of money, brains and time)... nastao je na moju inicijativu pre dve godine... do tada smo promenili jednog gitaristu i bubnjarku... trenutno nas je sestoro (i rastemo) i najvaznije je da se svira i da se svi dobro osecaju i zezaju... nastupali smo na sitno... imali smo malu turneju po osnovnim skolama, sa ciljem da se klincima priblizi rock'n'roll zvuk... poslednji put smo svirali na masincu za srpsku novu sa grupom 40+... imamo dve gitare, bubnjeve, bas (kontrabas), trubu, klavijature... imali smo svoj prostor, medjutim to nam je propalo... sad iznajmljujemo studio... ako neko ima ili zna neki podrum, garazu za izdavanje u bg-u, neka javi... takodje ako ima zaiteresovanih za pevanje, svirku moze da mi se javi, jer instrumenata i izvodjaca nikad dovoljno!
poz
 
i ja sam imao grupu koja se zvala Warning.Bilo nas je 6-oro u grupi:
Andrej - solo gitara
Dado - ritam gitara
Miki - bas
Mutko - bubnjevi
Livia - zenski vokal
i ja - muski vokal!
Pocetak je bio katastrofa,nismo mogli da se snadjemo ali je sve kroz neka 4 meseca doslo na svoje.Svirali smo svasta od Doors-a do Guano Apes-a.Bili smo ok ali eto raspali smo se posle godinu dana.Sad ponovo pravim grupu,jos bolju nego prethodnu i nadam se da kad sledeci put budem ovde pisati clanove nove grupe!Valjda ce to biti uskoro Pozz:-)
 
Ortakinja i ja smo imale pank bend Pijani puzevi na mesechini. Ona je svirala klavijature, a ja gitaru i obe smo pevale. Imale smo nekih desetak pesama i time smo muchile moje susede nocu ;) Nismo nikad ugledale svetlost dana....
Chini mi se da sam ovo negde vec napisala. :)
 

Back
Top