Sloboda u braku?

Tom cat

Početnik
Poruka
46
Ko ima vise slobode u braku. Zene ili muskarci?
Zasto zene posle odredjenog vremena provedenog u braku pocinju da zahebavaju muzeve i sve im zabranjuju, a oni zenama nista ne zabranjuju?
Nije bas ravnopravno...

Verovatno zato vise razvoda ima na zahtev muskih... :idea:
 
Gde to piše da žene posle izvesnog vremena u braku počinju da brane muževima štošta, a oni njima, sirotani, nikad?
A šta je sa silnim (više puta) pretučenim ženama u braku? Ko je tu kome uskratio i kakvu slobodu?
I šta ti uopšte ovde pod slobodama u braku podrazumevaš? Hajde prvo to da definišemo.
 
Nestasna Ameba:
Gde to piše da žene posle izvesnog vremena u braku počinju da brane muževima štošta, a oni njima, sirotani, nikad?
A šta je sa silnim (više puta) pretučenim ženama u braku? Ko je tu kome uskratio i kakvu slobodu?
I šta ti uopšte ovde pod slobodama u braku podrazumevaš? Hajde prvo to da definišemo.


Verujem da je dosta tih prica izmisljeno od zena da ih muskarci tuku... verovatno svojim nezadovoljstvom sto muzevima nisu mogli do kraja da komanduju..
Definicija je:
zabranjivati muzu da ide s drustvom kao nekad
ukidanje sitnih zadovoljstava kao nekad (teretana, sedenje u kaficu)
svakodnevno ispiranje mozga preteranom pricom itd.

Muskarci takve stvari ne rade zenama. Molim lepo.
 
Tom cat:
Verujem da je dosta tih prica izmisljeno od zena da ih muskarci tuku... verovatno svojim nezadovoljstvom sto muzevima nisu mogli do kraja da komanduju..
Definicija je:
zabranjivati muzu da ide s drustvom kao nekad
ukidanje sitnih zadovoljstava kao nekad (teretana, sedenje u kaficu)
svakodnevno ispiranje mozga preteranom pricom itd.

Muskarci takve stvari ne rade zenama. Molim lepo.
Pa BIRAJ!!! Nismo sve iste, kao što ni vi niste svi isti. Ne vidim uopšte što je frka :lol:
Koliko ti imaš godina?
 
Tom cat:
Verujem da je dosta tih prica izmisljeno od zena da ih muskarci tuku... verovatno svojim nezadovoljstvom sto muzevima nisu mogli do kraja da komanduju..
Definicija je:
zabranjivati muzu da ide s drustvom kao nekad
ukidanje sitnih zadovoljstava kao nekad (teretana, sedenje u kaficu)
svakodnevno ispiranje mozga preteranom pricom itd.

Muskarci takve stvari ne rade zenama. Molim lepo.

Ne seri da brane muzevima teretanu...ja bi ga motkom terala u nju!
I medju drugove...
Zao mi sta je moja keva napravila od caleta :(
 
Ti si neki novi diskutant, pa pokusavas zene da navuces u privatluk s tim shemama sto postavljas topice iz kojih bi trebali da zakljucimo da si frajer boli glava, ne mozes zene od sebe da rasteras, a ti trazis neku slobodnoumnu. Da mozes lepo kao covek da jeb*s i posle se okrenes i odes.Mozda se i neka javi na prive, ko zna..:)
 
Pa sto nebi mogao ponekad da izadje s drustvom...?
Hoces li debila koji ce da trci za tobom,pere sudove,kuva,cisti,gleda tv po ceo dani i ozareno slusa tvoje previsnje mudrosti.
On sa svojim drustvom,ja sa svojim...ako toga nema...ima rata u kuci. Trebala bi ti iskusna Copi-rnico to da znas...
 
Tom cat:
Verujem da je dosta tih prica izmisljeno od zena da ih muskarci tuku... verovatno svojim nezadovoljstvom sto muzevima nisu mogli do kraja da komanduju..

ne znam da li su ovo gore uvažene forumašice preskočile?:shock: :roll: zene izmisljaju da ih tuku jer ne mogu da komanduju:roll: ala si ti naopak:lol:
Definicija je:

zabranjivati muzu da ide s drustvom kao nekad
kao nekad kada nisu bili u braku? čudno?!:lol:
ukidanje sitnih zadovoljstava kao nekad (teretana, sedenje u kaficu)
kao nekad sad si dobro napisao. možda joj je dosadno da po ceo dan sedi sama u kući?
svakodnevno ispiranje mozga preteranom pricom itd.
šta je preterana prazna priča? pitanja zašto si sa društvom, u teretani,u kafiću...svuda ali ne u kući? da sam žena i ja bih to pitao:lol:
Muskarci takve stvari ne rade zenama. Molim lepo.
.....
 

Back
Top