Kako izbeci udavace?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Помешао си...девојке данас неће да се удају и да рађају, оне хоће само да се проводе, да граде каријеру и да троше паре!

(Мислииим, договорите се већ једном око владајућег стереотипа!)
 
Hellen:
Помешао си...девојке данас неће да се удају и да рађају, оне хоће само да се проводе, да граде каријеру и да троше паре!

(Мислииим, договорите се већ једном око владајућег стереотипа!)


E to im je pametno.... ako ih poznajes, svaka im cast....
 
E to im je pametno.... ako ih poznajes, svaka im cast....

Уопште ниси у тренду!
Циљ СВАКЕ жене је да буде Кери из ''Секс и град'', немогуће да ниси то знао до сада????
Ко ће још да квари фигуру тамо неком трудноћом?!
 
Hellen:
Уопште ниси у тренду!
Циљ СВАКЕ жене је да буде Кери из ''Секс и град'', немогуће да ниси то знао до сада????
Ко ће још да квари фигуру тамо неком трудноћом?!
Anonimna svalerka Dejvida Bekama... 8-)
 
sinmbad:
...a đe su te đevojke :shock: pošalji ih ovđe na selo ,ovde ima dosta mladoženja za takvijeh..... :roll:

E dobro si izneo ovaj slucaj jer me to malo duze vec nervira. Sve devojke sa sela poitale u Beograd na udaju. Ne moze vise da se cuje beogradski akcenat na beogradskim ulicama. Aj uzmi ih odmah nazad, ako treba pomoc, ti vichi! I ne pustajte ih vise, potrudite se malo da ih zadrzite. Sta bi sa onom popularnom "al' imadoh ljubav preko plota..." ?
 
Hellen:
(Мислииим, договорите се већ једном око владајућег стереотипа!)
uze mi rec iz usta.
ovi filozofi nikako da definisu sta zene ZAISTA hoce :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
vanjusica:
E dobro si izneo ovaj slucaj jer me to malo duze vec nervira. Sve devojke sa sela poitale u Beograd na udaju. Ne moze vise da se cuje beogradski akcenat na beogradskim ulicama. Aj uzmi ih odmah nazad, ako treba pomoc, ti vichi! I ne pustajte ih vise, potrudite se malo da ih zadrzite. Sta bi sa onom popularnom "al' imadoh ljubav preko plota..." ?
Slazem se s tobom.Ali ne iz istih razloga...nego mi zao kako se pate i rade po celu noc za neku crkavicu samo da bi bile u Bg-u...
A vanjusica nije valjda da jednoj prelepoj grackoj-ribi konkurenciju prave neke tamo seljanke? :)
 
Ma kakva konkurencija, ju daleko bilo! Dosadilo mi vise da citam u novinama i gledam po tv-u kako se zale muskici po seoskim sredinama da nema devojaka za udaju, jadni oni... Samo govorim da bi oni trebali nesto da urade da ih zaustave a ne da kukaju po novinama, tv-u a sada vidim i po forumima!
 
Pa jes...izgleda da su samo Bg-momci smekercine...c..c..c
Ja stvarno ne znam sta pored tolikih smekera iz Bg-a trazim pored decka iz Kovina...
I selim se tamo cim uzmognem...
Ovaj Bg je postao blato,kaljuga mozda zbog pridoslica,mozda i ne...
 
sinmbad:
...a đe su te đevojke :shock: pošalji ih ovđe na selo ,ovde ima dosta mladoženja za takvijeh..... :roll:


Eee pa nece one na selo, one cak naprotic i koje su sa sela beze u grad! :)

Hellen:
Помешао си...девојке данас неће да се удају и да рађају, оне хоће само да се проводе, да граде каријеру и да троше паре!

(Мислииим, договорите се већ једном око владајућег стереотипа!)


To dok jos izgledaju nekako, a kada vide prve znkove starenja onda im treba neko koga ce vezati decom i brakom da ima da rinta za njih.
 
zelenooka85:
Pa jes...izgleda da su samo Bg-momci smekercine...c..c..c
Ja stvarno ne znam sta pored tolikih smekera iz Bg-a trazim pored decka iz Kovina...
I selim se tamo cim uzmognem...
Ovaj Bg je postao blato,kaljuga mozda zbog pridoslica,mozda i ne...


PA i jeste vam mesto u kovinu... :lol: Hahahahaha!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top