Трка ко ће да буде последњи у граду

Анти-дахија

Početnik
Banovan
Poruka
45
У Србији села изумиру. Стари остају док не умру, и после село изумре. Момака и има, али девојака нема. Има Српских момака који су доводили рускиње и украјинке да би имали потомство у своје село. "Српкиње" би да шире гузицу у градовима, радије да живе као бедници, али да то буде град, најрадије Београд. Сањаре о Еу, и како ће да тече мед и млеко. Пољаци који су чланица Еу и који на западу раде за 3 до 5 евра за сат чишчењем клозета. То урбане препотентне изгубљене случајеве у Србији не занима.
 
Анти-дахија:
У Србији села изумиру. Стари остају док не умру, и после село изумре. Момака и има, али девојака нема. Има Српских момака који су доводили рускиње и украјинке да би имали потомство у своје село. "Српкиње" би да шире гузицу у градовима, радије да живе као бедници, али да то буде град, најрадије Београд. Сањаре о Еу, и како ће да тече мед и млеко. Пољаци који су чланица Еу и који на западу раде за 3 до 5 евра за сат чишчењем клозета. То урбане препотентне изгубљене случајеве у Србији не занима.
hehe

pa za ime boga kazesh:
"Српкиње" би да шире гузицу у градовима"
za to postoji takozvani Anal Stretcher koji siri guzu koliko zelish, tako da nema potrebe da to rade u GRADOVIMA.
:lol: :lol: :lol:
 
chim sam video tjirilicu bi mi jasno...
a izvini shto ti smeta shto odlaze u grad?...mislim ko josh zheli da zhivi u selu gde je recimo osnovna daleko 10km...i to kao ima samo prva 4 razreda...srednja daleko 50km...gde nema prodavnica a da ne govorimo o nekom klubu ili bilo kakvom mestu za izlazak il neshto...da zhivish tamo gde nema bukvalno nishta sem rakije shto ti mozhe ponuditi razonodu...josh zamera chovek zhenama shto idu...heh...dobar si ti...odlichan chak...
 
Анти-дахија:
Пољаци који су чланица Еу и који на западу раде за 3 до 5 евра за сат чишчењем клозета. То урбане препотентне изгубљене случајеве у Србији не занима.
Naravno da me zanima. To je i dalje vece od moje dosadasnje plate kao dipl.ing.arh. u Srbistanu.
 
Jednom sa razgovarao sa nekom Ivanjicankom i ona u razgovoru pomene kako je njena sestra " dogurala " do Beograda. A ja je pitam: A sta je to dogurala? Pa znas, dogurala... Precutno smo se razumeli. Nije jedina, milioni su nesto gurali i na kraju dogurali - do Beograda ili ne daj Boze do nekog manjeg grada koji je obicno privremena baza do konacnog cilja. Konacan cilj zato ne lici na grad: ruglo nad ruglima, najujebanija prestonica sveta. Syebao je seljak, dosljak, polutan, ne samo prestonicu nego i svaki grad. Taj gradski seljak je nesto najgore po meni, okupator u svojoj zemlji. Gradske gedze, dzovani, gedzovani, kutra i murta. Svaka cast onom seljaku koji je ostao na babovini i koji je radi vredno. Dodje mi da odem na selo da zivim da se sklonim od seljaka...
 
Sad imamo realnost: Prazna sela, pustinje i natrpane gradove u kojma ne postoji elementarno dostojanstvo zivljenja: Nemas parking, nemas trotoar, nemas gde da stanes, nemas park kao covek, nemas ulicu kao covek, put. Nemas elitu intelektualnu, kulturnu i da ne nabrajam ali zato se broj " akademskih gradjana " nenormalno uvecava. Sto je najgore, izgleda da se poslednji vozovi uzurbano krecu ka gradovima: ono malo sto je ostalo u unutrasnjosti konacno dolazi na asfalt. Pocinju da ti se penju na glavu - nadogradnje zgrada, nadogradnje nadogradnji, cepe se za poslednje kvadratice od koji ce nastati stambeno - poslovni objekti u kojima ce stanovati i poslovati novi "ugledni" klijenti i poslovna menazerija. Srbija nestaje povlaceci se ka Beogradu.
 
Опет те жене криве за све!

Трећина типова кука како не мож да живи од удавача, јер би све само да се удају и да рађају децу, неће ни једна да се зеза...(погледати тему на ЉИС)

Друга трећина кука како рибе хоће само провод и лову, а неће да се удају и да рађају...

А трећа трећина не кука, него ЖИВИ!

Бирајте!
 
Анти-дахија:
У Србији села изумиру. Стари остају док не умру, и после село изумре. Момака и има, али девојака нема. Има Српских момака који су доводили рускиње и украјинке да би имали потомство у своје село. "Српкиње" би да шире гузицу у градовима, радије да живе као бедници, али да то буде град, најрадије Београд. Сањаре о Еу, и како ће да тече мед и млеко. Пољаци који су чланица Еу и који на западу раде за 3 до 5 евра за сат чишчењем клозета. То урбане препотентне изгубљене случајеве у Србији не занима.


Pa?Svi cemo i ovako na kraju da crknemo. :confused:
Shta ti mislish da bi bilo reshenje,majke ti?
Kao te "Srpkinje" su shljam shto shire guzicu po gradovima,a mushkarci su patriote shto ostaju u rodnim selima i dovode(ne znam na shta si mislio,mogu da ih dovedu jedino kao belo roblje) neke tamo iz Rusije....Mooolim te....
Mislim da je veci problem bela kuga nego to shto devojke shire guzicu po gradovima...
O Boze,svi su pobenavili...
 
Анти-дахија:
"Српкиње" би да шире гузицу у градовима, радије да живе као бедници, али да то буде град, најрадије Београд..
nadji decka.
ako t srpkinje ne valjaju.ili kupi neku nesrecnu moldavku.
al ne seri vise.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 

Back
Top