Дали Само Секс Србију Спашава?

SerbiaUnited:
E pa ako smo u ekonomiji malo slabiji trenutno ovde nam, kao i u sportu, ništa ne fali sudeći po istraživanju Durex-ovog sajta.

posle Francuza Srbi se najviše sexaju od "ispitanih" ili bolje reći "ispipanih" naroda (a ima ih dosta)

hrvati su jadni negde ispod sredine kao i ostali balkanci.
Ne bih da te razočaram, ali...

More than 317,000 people from 41 countries took part in the world’s largest ever survey on sexual attitudes and behaviour. The research confirmed that Greece is officially the sexiest country with the Greeks having sex 138 times a year - well above the global average of 103. Croatia (134) and Serbia and Montenegro (128 ) come a close second and third.


http://www.durex.com/cm/gss2005results.asp
 
DeteSunca:
Ne bih da te razočaram, ali...

More than 317,000 people from 41 countries took part in the world’s largest ever survey on sexual attitudes and behaviour. The research confirmed that Greece is officially the sexiest country with the Greeks having sex 138 times a year - well above the global average of 103. Croatia (134) and Serbia and Montenegro (128 ) come a close second and third.


http://www.durex.com/cm/gss2005results.asp

znaci..grci i hrvati su veci lazovi od nas :lol:
moguce ;-)
 
Salvantis:
A otkada je sex politicko pitanje??????
Doduse mozda jeste za sipce, ali tesko za bilo koji drugi evropski narod....sto samo dokazuje da i nisu evropski narod :D
e pa salvantese samo da znas da SEX mozes svrstati u sve grupe, i u politiku, istoriju, regione... ne bi nicega bilo bez sex-a ali po mogucstvo DOBROG. a umesto sto raspravljas gde on spada, bolje ga praktikuj, zarad sebe a i drugih....
 
adem_ks:
e pa salvantese samo da znas da SEX mozes svrstati u sve grupe, i u politiku, istoriju, regione... ne bi nicega bilo bez sex-a ali po mogucstvo DOBROG. a umesto sto raspravljas gde on spada, bolje ga praktikuj, zarad sebe a i drugih....

E ajdemi zadrzi svoje savete za sebe, a ti o sexu mozes da naucis nesto jedino ako ti braca kidnapuju neku devojcicu od 13 godina sa severa albanije, pa je prodaju tebi u Mitrovicu kao zenu, po ceni od 100-120 e. A ona moze da ti izrodi osamdesetoro malji deci, pa da krenete i na Nis za deceniju-dve....

Jel bese to tako ide medju vaskima????
 
Salvantis:
A otkada je sex politicko pitanje??????
Doduse mozda jeste za sipce, ali tesko za bilo koji drugi evropski narod....sto samo dokazuje da i nisu evropski narod :D
Varas se:)
Pazi ovaj vic (mozda ga znas, ali nije bitno): Krenu tako neki anketari po Srbiji (ima ih ovde na forumu) da ispitaju narod kako sex i tako to, pa upadnu u jedno selo. Od kuce do kuce- bap u jedno domacinsto, svekar i snaha samo kod kuce.
Poce svekar: Predao sam svinje nisu mi platili, predao sam zito nisu mi platili, predao sam repu nisu mi platili...predao sam...
Snaha ga prekide: Tata, oni pitaju za sex!
- Pa, ja pricam ko mene....a kad ti dodje na red, ti pricaj ko tebe........ :lol:
 

Back
Top