Pazi kad smo najjači

Živeli!

  • Živeo moderator Iron Lord

  • Živeo moderator Jomini

  • Živeli moderatori Iron Lord i Jomini a ja još duže

  • Dabogda crko Rock'n'Roll


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Poštovani učesnici podforuma "politika" čast mi je i ponos da Vam ukažem da uz malo truda možemo lako izbiti na drugo mesto. Zahvaljujući našem mudrom rukovodstvu na čelu sa Jominijem i mojom malenkošću ozbiljno pretimo da preteknemo podforum Ljubav i Sex!

Za svaštaru ima vremena....
 
toooo...znaci imamo toliko suludih tema i spamovanja da opasno pretimo lj&s forumu :lol: :D
od sad cu da bojkotujem lj&s :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Zamisli, stvarno!
Sustižemo najrašireniju i naopštiju temu "ljubav i sex"
Pa kako nam je živo u ovoj zemlji, kad je isto uzbudljivo u krevetu i na političkoj sceni.
Tregedija.
P.S. Bio danas prvi put na tom podforumu, ostavio dva posta

moderatoru, grešio sam, tražim
a060.gif
 
filatelista:
Zamisli, stvarno!
Sustižemo najrašireniju i naopštiju temu "ljubav i sex"
Pa kako nam je živo u ovoj zemlji, kad je isto uzbudljivo u krevetu i na političkoj sceni.
Tregedija.
P.S. Bio danas prvi put na tom podforumu, ostavio dva posta

moderatoru, grešio sam, tražim
a060.gif

Zamislite koliko smo zastranili kad nas više interesuje Politika od sex-a....
 
Hihihihihihi.

Odkud tema o modovima.. Bas i nije bilo prituzbi na vas modove u zadnje vrijeme sem sto su vas ponekad prozivali da zakljucate neku te neku temu..

Moram da priznam sledece:

1. Nisam stalni posjetilac ovog foruma, (politika)
2. Nisam ni pretjerano aktivan u pisanju, vise citam
3. Jomini mi se uvijek dojmio veoma posteno i fer, bez obzira na njegovo politicko opredjeljenje.
4. Iron Lord me jako nervirao iz pocetka sa nekim postupcima, pa je jedno vrijeme nestao, pa kasnije mije bilo onako svejedno..

Sad na kraju, ne dao bog da nije modova ovde, ne da bi bila anarhija, nego bi Svastara bila veoma daleko ispod politike sa brojem napisanih poruka i postavljenih tema..

Zato, mislim da sam u ovom postu rekao sve...
 

Back
Top