Koja Gimnazija???

Ako hoces znanje onda upisi I, III, V ili XIII, a ako hoces zajebanciju u skoli i profane koji ne dolaze do pocetka novembra u skolu, upisi XV ili SV.Savu(ova je i ako zelis da se pridruzis sekti-ama) :lol:
 
Jeste, kao sto sofika rece, ako hoces znanje upisi I, III, V, IX, a ako hoces prosek, a da nista ne radis onda upisi svetog savu (ali nista neces nauciti). Imas i X koja je sto se ucenja tice isto jedna od tezih, samo sto je tamo pola profesora malo "pomereno" cast izuzecima. Pre svega za koju god se gimnaziju odlucis treba da znas da te ceka puno rada i moras se spremiti na gomilu obaveza. Ne znam sta imate kao program u sad, ali mislim da biti mnogo bolje bilo da dobro razmislis da li uopste da upisujes gimnaziju jer ima puno momaka i devojaka koji su se posle dolaska iz inostranstva upisali u gimnazije, i nisu mogli da prate. Imali su puno slabih ocena i morali su da predju u neku laksu skolu. Ako se odlucis da ides u srednju strucnu skolu upisi se u neku iz koje ces imati perspektivu za fakultet. Pozz
 
krsto, je l da da je zemunska dobra? nesto naucis, a face su OK. samo nesto za FES: moj kum je iz USA stigao u II razred IV gimnazije, na drustveni smer. u americi je bio A djak, a ovde nije mogao da se skrpi sam saobom...nista nije znao, cak ni hemijske oznake za neke elemente. iz matisa je sa znanjem razlomaka dosao na znanje logaritamskih nejedacina, pa ti sad vidi...ako znas i hoces da radis, sve su ok sem navedenih: XV, VII, VIII i Sv.Save ( iz vise razloga).
 
Da ali u XIII i III mozete nesto da naucite....P.S.Imam ortaka u IX i kaze da mu je tesko posto se u VIII razredu mnogo opustio...Na polugodistu u prvoj godini bio je nedovoljan iz 3 predmeta...A nisam se skoro cula sa njim da vidim sta se desava....Ako nesto saznam napisacu obavezno...
 
Pa u XIII sigurno neshto nauchish,a u trecoj mozda samo na prirodnom...Drushtvenjaci su im jako loshi.
Njihov chas biologije je da umresh od smeha!Bila sam na jednom-moze da se chita iz sveske,a samo dva uchenika u celom odeljenu imaju 4!
 
Ahem... Dolazish iz Drzhava ovamo i upisujesh gimn.?!?!
HHHAhaha lol....
Predlazhem... Amm.... Lolu....
Teshko da tjesh uspeti u gimn...
Mislim, nemoj da mislish da te vredjam, ali... Chak iako si bio u osnovnoj ovde - ... Moj drug iz osnovne je otishao u USA i vratio se u 1 razred gimnaije i puk'o k'o zvechka... Al' ajde...
Kako god hotjesh....
Blah
 
ma ono da prodjes da bi upisao fax moj ti je predlog definitivno XV u nju idu face a na jesen ne idu u skolu zato sto krov prokisnjava, zimi ne idu zato sto ce se krov obrusiti od naslaga snega a na prolece ne idu zato sto krov prokisnjava,profesori sa godisnjeg dolaze sredinom oktobra a na godisnji odlaze pocetkom maja...ma najbitnije je da je Luka popularan, jel' da evo?
 
Negde procitah da je XII laka
Znaci puna skola profesora ludaka i psihopata, napatish se samo tako a nista ne naucish
Znam jer je pola jedne generacije moje osnovne upisalo tu skolu i nesu se bash lepo proveli :lol:
 

Back
Top