???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevencica

Primećen član
Poruka
890
E ovako ja nemam druga posla ocigledano......pa da vas pitam da li mislite da zene i muskarci imaju nekih zajednickih tacaka i koje bi to one bile? :shock: I drugo imaju li vise razlicitosti i kako onda objasnjavate da ljubav medju njima ipak postoji? :shock:
p.s veruj te soknuta sam i sama ovom temom ali ajmo malo da se druzimo :neutral: :roll: A i ako me zakljucaju necu se jediti ;)
 
Jaooo, pa ti bi bas, da filozofiras i razmisljas mnogo.....
icon_mrgreen.gif
a meni bas nije do prevelikog zamaranja...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_70.gif
...

Tebi vidim bas dosadno, promenila si avatar.....
icon_mrgreen.gif
 
Nevencica:
Mislis kljuc u ruke??? pa moze i tako....
Ne nego mislim da se zensko i mushko slazu po principu kljucha i brave. Nisu uopste isti (principijalno), ali uklopljeni postaju mocan funkcionalan sistem. Naravno, kad pravi kljuc udje u pravu bravu.
A drugo sto sam hteo da kazem: da, ovo je za pod kljuch :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Ne nego mislim da se zensko i mushko slazu po principu kljucha i brave. Nisu uopste isti (principijalno), ali uklopljeni postaju mocan funkcionalan sistem. Naravno, kad pravi kljuc udje u pravu bravu.
A drugo sto sam hteo da kazem: da, ovo je za pod kljuch :lol:

He he dobra ti je simbolika stvarno.....i nije u redu da me zakljucavas apriori (ili kako se to vec speluje 8-) ) idi aci tamo i zakatanci ga ako mozes za sva vremena. :roll: ali znam da niko nema tu moc.....nazalost :sad: :sad: :sad:
 
a ne ne ne bih JA to rekla, nego je alya napisala da dechko prilazi devojci i pita je da bude kljuch za njegovu bravu, a ja mislim da dechko treba da pita da li hoce da bude brava za njegov kljuch jaoooooooo ala sam sad objasnila :lol: necesh mi zameriti nevencice....
 
Nevencica:
Mislis kljuc u ruke??? pa moze i tako....

Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa
Mi smo jedna velika hipnotisana gomila
Al' ja znam ključ, ja poznajem tu bravu
Otključaću i staviću ti svašta u glavu.

Ja mogu da te zabavim,
Ja mogu da te sludim,
Ja mogu da te uspavam,
Ja mogu da te budim.

Da li veruješ meni?
Da li veruješ meni?
Ili misliš svojom glavom?
Ili misliš svojom glavom?

Da li veruješ meni
ili misliš svojom glavom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top