Nanotehnologija kao fakultet

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Ćao.Razmišljam o fakultetu, a pošto idem na stanu da studiram, mogućnosti su proširene.Interesuje me nanotehnologija.Da li uopšte postoji kao fakultet, je li teško, i prije svega zaposlenje.Nadam se da neko zna nešto da mi kaže o ovome.Hvala
 
To ce biti malo teze poslati ti. Prvo nemam elektronsku verziju, a drugo magistratura nije licno moja, vec je na privremenom boravku kod mene. Mozes naci mail adresu Zeljka Tomovica, ciji je to rad i pitati ga da ti posalje, ili ako te nesto interesuje, nadam se da ce ti pomoci... Inace, radi se o Max-Planck univerzitetu u Nemackoj...
 
Slavik:
Ćao.Razmišljam o fakultetu, a pošto idem na stanu da studiram, mogućnosti su proširene.Interesuje me nanotehnologija.Da li uopšte postoji kao fakultet, je li teško, i prije svega zaposlenje.Nadam se da neko zna nešto da mi kaže o ovome.Hvala
Pusti tehnologiju. Nema leba od tehno nauke. Preporucujem ti ekonomiju, bankarstvo narocito. Velika potraznja, astronomska plata pocetnicima... kod nas 500 eura mesecno min... A ti vidi...
 

Back
Top