Da li je istina da udate zene...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim ja primecujem opadanje libida s godinama...toliko sam se izivela i svasta radila sa bivsim deckom...a sad mi sex dodje nekako normalna stvar nista extra vau...
Lepo mi je,ima dana kad sam van sebe od zelje...ali ipak nije ko sto je bilo ranije.

ja ga hocu svaki dan,svaki dan.... :) :) :)

Sad bih ga ipak dva,ili tri puta nedeljno. :(
 
Nažalost tu nema pomoći...i ako te tješi svima (ili barem većini) je tako...godine čine svoje i kad s nekim radiš iste stvari 500 puta pada adrenalin i postaje rutina. Pitanje je šta onda: ostavit, varat ili se koncentrirat na druge stvari u životu...
 
zelenooka85:
pet godina intenzivnog sexa...
i nastavljamo sa ne toliko intenzivnim...
Dragi ''doktore'' kako se vi sada osecate pod bremenom vasih godina,iskreno?

"...sve i svasta...", a u analima - nista... C, c, c.

Nemam ja breme godina. Jednom cu imati - to je stvar biologije. Breme gluposti je, sa druge strane, stvar kod koje nema borbe i otpora. Zao mi je zbog tebe...
 
zelenooka85:
a i neudate...posle dugog niza burnih godina,
Jednostavno im dosadi sex? Pogotovo ako im je muz uvek raspolozen....
Ne brini Zelenodjoka. Smislice medicina vec neke pilulice koje od tebe prave 15yo napaljenu devojchicu tamo za 20-30 god kad te prodje volja za sexom. U medjuvremenu mozhe$ da krene$ da se drogira$ ili ono najgore, da bude$ misionarka u maloj Aziji :D
 
Pa da, to ti je više pitanje zasićenja partneron nego sexom. Ali mislim da postoje načini da se to prevaziđe, jednostavno da se stvarno upoznate (šta ko voli, šta koga pali) i steknete puno poverenja jedno u drugo. Tako nema više onih čuvenih leptirića, ali je intimni život lep i uzbudljiv na jedan novi način.
A ako ti baš zafale leptirići, ubaci nekog trećeg u kombinaciju. To ti nije problem, jel da zelenooka?;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top