GAG!!!! (tako se to zove)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Joj kako me to pali!!!

Jedna od retkih fantazija koje mi je ostala neostvarena! ;)

Jel vam se svidja to?? :D

gag.jpg
220px-Knebel_(Ball)_Fotomodel_Jassi.jpg



Uh strasno!!! :D:D
 
@Aleksej

Aleksej ja mislim da si ti zena nesrecno zarobljena u telu mushkarca. Sasvim moguce da i odatle proistice potreba za Gag-om...Cini mi se da je to nesvesna potreba za sopstvenim ucutkivanjem... :shock: :lol:
 
giska_sa:
Jedva čekam da pročitam Aleksejev odgovor na ovo...

Uf...ali morace da pripazi, jer moze se uvek naci u blizini neki perverznjak koji ce pokusati da mu svrshi u usta, odmah nakon vadjenja onog Gag-a iz Aleksejevih usta... :shock: Kako ce onda da prica sa spermom u ustima? :shock:
 
Aleksej_BASO:
Joj kako me to pali!!!

Jedna od retkih fantazija koje mi je ostala neostvarena! ;)

Jel vam se svidja to?? :D

gag.jpg
220px-Knebel_(Ball)_Fotomodel_Jassi.jpg



Uh strasno!!! :D:D

Kaj nije gag ustvari refleks...ono gurneš si dva prsta u grlo da se zrigaš... E sad naravno umjesto prstiju u vlastito grlo guraš **** u ženska usta što jače i dublje...e to je super stvar i ima žena koje to vole (dobro ne baš do te mjere da se zrigaju, ali ono da im počnu suzit oči, razmazivat se maskara, pojačano slinit i slično)...znači nekakvo žešće qaranje u glavu... a ovo s kuglama mi je bezveze
www.gaggingwhores.com
www.gagonmycock.com...ima toga :twisted:
 
giska_sa:
Ej Aleksej da ti nije fetish i da joj svršiš po kuglici???

Pa nisam o tome razmisljao ali sto da ne? :)

Tijana R.:
I meni ovo deluje bas grozno.
Objasni molim te sta te tu toliko pali? Bas me interesuje, obzirom da sam i ja skoro dobila slican predlog


PA ono... Uvatim od nazada upregnem :lol: i tandarim!!! Nekako to mi je ono fantazija valjda da kontrolisme jos vise zenu nego u klasicnom dogi stajlu... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top