Milica Delević izbodena nožem u severnoj Kosovskoj Mitrovici!!!!!!

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
milica delević izbodena nožem u severnoj kosovskoj mitrovici

Politika - Pre sat i 42 minuta

KOSOVSKA MITROVICA - Dvadesetsedmogodišnja Milica Delević izbodena je nožem večeras u blizini Bošnjačke mahale u severnoj Kosovskoj Mitrovici i prebačena je bolnicu, gde se posle hiruškog zahvata nalazi na odeljenju intenzivne nege, van životne opasnosti.

Regionalni portparol UNMIK policije Lari Miler potvrdio je Tanjugu da je oko 18:30 časova devojka srpske nacionalnosti izbodena nožem u blizini Bošnjačke mahale.

Prema njegovim rečima, motiv napada je pljačka jer su, za sada, nepoznati napadači pokušali da joj otmu torbu i tom prilikom je izboli.

"Severnoj policijskoj stanici prijavljeno da je jedna žena izbodena pored zgrade u ulicama Knjaza Miloša i Ive Lole Ribara. Policajci koji su došli na lice mesta utvrdili su da se radi o mladoj ženskoj osobi, starosti oko 27 godina, koja je izbodena, a dva muškarca su viđena kako beže sa lica mesta", kazao je Miler i dodao da je žrtva prebačena u bolnicu u severnoj Mitrovici.

Portparol UNMIK policije je dodao da su u severnoj policijskoj stanici zadržane četiri osobe radi ispitivanja, ali ne kao osumnjičeni već kao mogući svedoci.

===========================================

Hoce li se i dalje Tadic ponasati proevropski po evropskim pravilima i vrednostima i pustiti da se siptarske bande ovako ophode prema Srbima u srpskoj zemlji?
 
Prema njegovim rečima, motiv napada je pljačka jer su, za sada, nepoznati napadači pokušali da joj otmu torbu i tom prilikom je izboli.

jesi 100% sigurna da je u ovom konkretnom slučaju počinilac albanac?
Hoce li se i dalje Tadic ponasati proevropski po evropskim pravilima i vrednostima i pustiti da se siptarske bande ovako ophode prema Srbima u srpskoj zemlji?

ne. treba da objavi prekid diplomatskih odnosa sa zemljama nato, proglasi opštu mobilizaciju i pošalje vojsku na kosovo. odma, sada, odma.
 
Jel ti ikad pročitaš te vesti, malo razmisliš?
Ja pročitah da je motiv pljačka? Mogao je biti bilo ko. Koliko znam u Severnoj Mitrovici su pretežno Srbi.
Ali problem jem, što je to odmah po tebi dovodi do Tadića. Kako nisi pozvala svoje istomišljenike sa foruma i okoline da već večeras zapucate dole i pohvatate gamad koja je to učinila, ili bar da uhvate neku Albanku od 27 godina, pa da se revanširate.
Sačekaj, da se vidi o čemu se radi, pa onda piši o tome :roll:
 
filatelista:
Jel ti ikad pročitaš te vesti, malo razmisliš?
Ja pročitah da je motiv pljačka? Mogao je biti bilo ko. Koliko znam u Severnoj Mitrovici su pretežno Srbi.
Ali problem jem, što je to odmah po tebi dovodi do Tadića. Kako nisi pozvala svoje istomišljenike sa foruma i okoline da već večeras zapucate dole i pohvatate gamad koja je to učinila, ili bar da uhvate neku Albanku od 27 godina, pa da se revanširate.
Sačekaj, da se vidi o čemu se radi, pa onda piši o tome :roll:
.....iznosi vesti kao i ovi tvoji šiptari i čedisti :evil: .... to je pravo svakog od nas ....
 
Слажем се да је коментар у вези с Тадићем непримерен.

Али, такође, ваши коментари су крајње неукусни.

Пре свега - јер иду на вест о томе да је једна особа избодена ножем.

Друго - због пљачке.

Треће, јер је особа српске националности.

Четврто - баш на дан доласка Ахтисарија... Да ли то баш нема никакве везе, без обзира на наводни мотив пљачке?
 
Norma Kampl:
А што сте ви баш тако, ЗАПЕНИЛИ пљачка, пљачка... ?

И то вам је важније, од оне прве, просте, и најбитније несрећне чињенице да се ради о - људском бићу избоденом ножем.


Да, крајње неукусно.

Срам вас било!
Sa time se i ja slazem. Strasno je to sto se dogodilo, a jos je strasnije sto neki to odmah koriste u pliticke svrhe.
 
Norma Kampl:
А што сте ви баш тако, ЗАПЕНИЛИ пљачка, пљачка... ?

ali mi ne znamo jos uvek ko i sta!!!

Norma Kampl:
И то вам је важније, од оне прве, просте, и најбитније несрећне чињенице да се ради о - људском бићу избоденом ножем.

ne, upravo ovo je najvaznije!
ljudsko bice izbodeno nozem! to je najvaznije!
ono sto je neukusno je eventualna zloupotreba ovoga!
 
Obersturmfuehrer:
a ti si vec uspeo da saznas da su to siptari, a ne recimo privatni obracun?
glupo je sto ovako moram da reagijuem, ali sta god da se dole desi - siptari...

...pa do sada su sva ubistva Srba na Kosovu pocinili Siptari...a i Srbima je dole bas do ubistava izmedju sebe zbog pljacke... a kad uhvate tog skota...ako ga uhvate hoce li ti bar biti zao
 
Andreavk:
...pa do sada su sva ubistva Srba na Kosovu pocinili Siptari...a i Srbima je dole bas do ubistava izmedju sebe zbog pljacke... a kad uhvate tog skota...ako ga uhvate hoce li ti bar biti zao

1) da li si 100% siguran?
2) dali si 100% siguran da su sva ta ubistva na nacionalnoj osnovi?

btw, ako je taj izbo nozem tu devojku samo zato sto je srpkinja, ne da mi nece biti zao nego cu da kazem HAIL ako ga uhapse i osude na jedno 120 godina zatvora...
 

Back
Top