Baseball palica

gt500

Ističe se
Poruka
2.148
Cao ljudi , gde mogu da kupim u BG aluminijumsku bejzbol palicu, bio sam u knezu i video u reflexu ali sad je reflex zatvoren pa vas pitam gde jos ima osim u inter sportu ?


P.S. Koliko para ?


HVALA
 
Izvini, ali sta ce ti? Jel' se bavis bejzbolom ili hoces nesto s cim bi da nekome prebrojavas rebra? Za ovo drugo mozes i metar vodovodne cevke--em je rasprostranjenije, em je izdrzljivije a toboze cak i besplatno.
 
Ma ne kazem da ne treba,nego se pitam kako to bezbol koji je meni makar mnogo manje atraktivan od kung fua moze da ima cheerleaders tim a mi ne :(
a mi radimo sve one fore sa filmovima,pa po malo i akrobacije,oruzja naravno,jave prezentacije i sve to...da ne spominjem kampove prezivljavanja i sve to....pa jos nemamo cheer leaders tim...

mora da odem na zenske stranice foruma i pokrenem inicijativu .

(salim se naravno :) )
 
Ma pravimo mi javne nastupe non stop,al ne nadjosmo cheer leadersice...

dakle da delimo flayere gde kazemo da bi bilo lepo da naprave cheer leaders klub...

jel to stvarno tako odradi??? ne znam mozda u BG,al ja sam u Pancevu,...no dobro imamo mali ogranak u Beogradu pa negde valjda mora da pocne...
 
II PANTER II:
Ma pravimo mi javne nastupe non stop,al ne nadjosmo cheer leadersice...

dakle da delimo flayere gde kazemo da bi bilo lepo da naprave cheer leaders klub...

jel to stvarno tako odradi??? ne znam mozda u BG,al ja sam u Pancevu,...no dobro imamo mali ogranak u Beogradu pa negde valjda mora da pocne...
Pa i ja sam iz Cacka pa smo to uradili...
 
gt500:
Mawetzka, sta je bilo, jel si pitala ? ;-)
Jesam, pitala sam....
Njima su stigle palice iz Amerike, tako da ti ne vredi mnogo...
Jedino sto mozes je da se raspitas, jer sam cula da se otvara Shop sa robom za NFL tj. Americki fudbal, ali i za druge sportove...
Otvara se negde u BG-u, ali ne znam tacno gde...
:-D ;) :-D
To je jedino sto sam saznala, a da tebi moze da posluzi...
 

Back
Top