trebam savet ali ozbiljan

bedboy

Početnik
Poruka
7
vec izvesno vreme nagovaram devojku da probamo analni sex. prvo nije zelela ni da cuje zato ali malo po malo i pristala je. zanima me da li mora da se koristi vazelin ili tako nesto a koliko ce to nju da boli, da li ona uopste moze u tome da uziva, jer ne zelim da radim nesto sto nece i njoj predstavljati zadovoljstvo. voleo bih kada bi mi neka devojka koja voli analni sex rekla posle kog puta je prestao bol a koliko joj je trebalo da se navikne? toliko od mene
 
bedboy:
vec izvesno vreme nagovaram devojku da probamo analni sex. prvo nije zelela ni da cuje zato ali malo po malo i pristala je. zanima me da li mora da se koristi vazelin ili tako nesto a koliko ce to nju da boli, da li ona uopste moze u tome da uziva, jer ne zelim da radim nesto sto nece i njoj predstavljati zadovoljstvo. voleo bih kada bi mi neka devojka koja voli analni sex rekla posle kog puta je prestao bol a koliko joj je trebalo da se navikne? toliko od mene

Koristi kondom ali ako koristis neke lubrikante moze doci da pucanja kondoma...ali ako neces da stavis kondom onda koristi lubrikante ili moze vazelin,
moze da uziva u tome naravno,....naravno ne zaboravi da je to osteljiva zona i da moras da budes nezan, ako je prvi put.
 
bedboy:
vec izvesno vreme nagovaram devojku da probamo analni sex. prvo nije zelela ni da cuje zato ali malo po malo i pristala je. zanima me da li mora da se koristi vazelin ili tako nesto a koliko ce to nju da boli, da li ona uopste moze u tome da uziva, jer ne zelim da radim nesto sto nece i njoj predstavljati zadovoljstvo. voleo bih kada bi mi neka devojka koja voli analni sex rekla posle kog puta je prestao bol a koliko joj je trebalo da se navikne? toliko od mene


Yebiga i gubljenje nevinisti u regularno mesto mora malod a boli, pa to nikoga ne sprecava.

Ne moras da podmazes mozes i malo da pljucnes ;) ali bolje malo sa Vazeljin!
 
cicos - macos:
Vazelin nikako, jer ce da odsteti kondom. U obzir dolaze samo podmazivaci na bazi vode, kao sto je glicerin, mada ga kondomi specijalno namenjeni analnom sexu imaju vise nego drugi.


PA neka tandari bez kondoma.
BTW drugarmi kaze da koristi VAZELIN ZA BEBE i kondom i nije se ostetio.

ULJE NE SME! A vazelin sme.
 

Back
Top