Prevara?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kad cura prevari decka i obratno. Da li je decko ljubomoran sto je drugi njoj gurnuo kitu ili je ljubomoran sto i on u tom momentu nije ucestvovao u seksu s njima, ili imao sex s nekom drugom?
 
sinnke:
Kad cura prevari decka i obratno. Da li je decko ljubomoran sto je drugi njoj gurnuo kitu ili je ljubomoran sto i on u tom momentu nije ucestvovao u seksu s njima, ili imao sex s nekom drugom?

a sto kitu, sto ne jezik...mislim, moze devojka da prevari decka i sa devojkom...jel?
 
sinnke:
Kad cura prevari decka i obratno. Da li je decko ljubomoran sto je drugi njoj gurnuo kitu ili je ljubomoran sto i on u tom momentu nije ucestvovao u seksu s njima, ili imao sex s nekom drugom?


Ljubomoran je što joj je drugi gurno kitu, a što nije imao sex sa drugom...e pa na to je stalno ljubomoran... ;)
 
hahaha bravo sinbad bas sam to htela ja da pitam...
Ljubomoran je zbog povredjene sujete osim u retkim situacijama kada je jadan zaljubljen i povredjen
 
Reakcija ne mora uvek biti ljubomora. Mada najčešće jeste, a mislim da to da li će biti ljubomoran/na zavisi od toga koliko je partner uživao u sexu (s osobom kojom je prevario)
 
*Marina*:
hahaha bravo sinbad bas sam to htela ja da pitam...
Ljubomoran je zbog povredjene sujete osim u retkim situacijama kada je jadan zaljubljen i povredjen
Eto...i mislim da su stvarno stoke one koje bi varale takve.
Ili si s njim ili nisi...kraj price.
Varanje je za ljude posle 20god braka kad nemaju izbora...
 

Back
Top