Ples..

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Nesto mislim ovih dana, kako mi nedostaje ples- ne PSD nego ples- igra :), pa poceh da mislim o tome, ima li ovde nekog ko jos uvek plese sa partnerom/partnerkom i dozivljava to, mozda , kao neku vrstu predigre?
 
Malo sam smotano postavila temu, pa, rekoh da dodam i to da bih da pricamo ovde i generalno o plesu i njegovom uticaju na musko-zenske odnose, ako mislite da ga ima..
 
uuu ples...lepooo...da ti pravo kazem, nema vise covek ni guzom gde da zamrda...zato ja pustim sebi muzikicu i izmrdam se lepo i legnem pa pavam...i imam i jos jedan problem...ne mogu bre vise da nadjem nekoga, zans ono ja pustam muziku neko uziva igra plese skace srecan je, pa se tu i zaigra...pa onda ponekad predjemo na massive attack i zavrsi se mnooogo lepo...ne, stravno, generalno vise skoro da nemam sa kim da podelim muziku koje imam dosta...fali mi...a ples, pa to mozes uvek...
 
Uf, taman sam se malo obradovala - mislila da se vratio moj drug, kad ono- samo njegov avatar...:(..ufff, sad nema ni plesa ni druga moga...al sam u bedaku danas..
 
vilinvitez:
uuu ples...lepooo...da ti pravo kazem, nema vise covek ni guzom gde da zamrda...zato ja pustim sebi muzikicu i izmrdam se lepo i legnem pa pavam...i imam i jos jedan problem...ne mogu bre vise da nadjem nekoga, zans ono ja pustam muziku neko uziva igra plese skace srecan je, pa se tu i zaigra...pa onda ponekad predjemo na massive attack i zavrsi se mnooogo lepo...ne, stravno, generalno vise skoro da nemam sa kim da podelim muziku koje imam dosta...fali mi...a ples, pa to mozes uvek...

Pa, ono, vidis, odlepim ja pa po nekad i sama sa sobom plesem, al nije to- to..a, stvarno je steta kad nemas sa kim da podelis muziku..ma, naci ce se neko, uverena sam..
 
Tuzni_patak:
Utiče lutko mnogo.....

Pazi se ti tog uticaja, ništa više ne opija od plesa.....tu nema nepristojnih ponuda....zato možeš dosta toga ispričati a da ne ispadneš bitanga....

Ma, ja sam hronicno opijena :D...i sa ponudama i bez..
e, aj ,lepo te molim, rastumachi ovu poslednju recenicu..onako, rastavi je na sastavne delice- ne bih da je razummem pogresno..
 
Ples je vjerovatno jedan od najljepših načina ispoljavanja senzualnosti, pa je samim tim i pokretač energije...posebne one sexualne.
Kad kažem ples, ujedno mislim i na svijest o sopstvenom tijelu, slobodi pokreta, strasti... Jednostavno prepuštanje.
Zaista volim ples!
 
Sept. - jesi videla kako slika samo deluje ?! Ma, mora da je cudo i sam ples, al, jbg., zaboravih..
WASP- mishu mooj neurotichni, hvala ti za utehu..a, nacicemo ti neku da te nauci, nis se ti ne sekiraj :)..
 
chika_doktor:
jel to prichaju zene po brijacnici? :)
e124.gif


sto po brijacnici, nisam uvat'la
c066.gif
?
 

Back
Top