[B]Da li je Djindjic zadnji, i ako ne, ko je sledeci ?![/B]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nacionaldemokrata:
Da li mislite da je Zoran Djindjic zadnji visoki politicar Srbije koji je ubijen i da li je moguce da ce nekoga stici ista sudbina, pogotovu sada u toku pregovora o Kosovu i njegovoj "nezavisnosti" tj. drzavnosti Srbije ?

p.s. Ko bi mogao biti sledeci ? i zasto ?
sto imas neke informacije :roll:
nadam se da se takve sramote nece vise desavati.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
sto imas neke informacije :roll:
nadam se da se takve sramote nece vise desavati.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png


Ti bi definitivno bila prva kojoj bi rekao :D naravno ti, goxy, crow, inagad i drugovi Ceda i Boris :D hehe


Licno mislim da ce doci vreme kad ce mnogi izgubiti glavu za stvari koje danas rade, dok vecina pati i ispasta....pitanje je samo zasto i s'kim ce otpoceti :)
 
El Muerte II:
@ naci

Kako se ti josh uvek shetash slobodno po ulici.
Takvi su uglavnom u dilkani ili na "baru" (mislim da se ovako kaze groblje na Mujo jeziku).

"Bare" su groblje KONJU :D cuo si pesmu u kojoj kaze da se sa Bara niko ne vraca pa si sada mangup papchino :P

Pitanje je postavljeno jer je nedavno bivsi premijer ubijen u Srbiji, bivsi predsednik u Hagu i ako pogledas srpsku istoriju nisu jedini. Znaci te stvari se desavaju srpskim politicarima, a s'obzirom da je Srbija i srpski narod u "krizi" zadnjih godina, pitam da li je moguce da se nesto tako desi, a niti prizeljkujem niti imenujem bilo koga......magarce !
 
Nacionaldemokrata:
"Bare" su groblje KONJU :D cuo si pesmu u kojoj kaze da se sa Bara niko ne vraca pa si sada mangup papchino :P

Pitanje je postavljeno jer je nedavno bivsi premijer ubijen u Srbiji, bivsi predsednik u Hagu i ako pogledas srpsku istoriju nisu jedini. Znaci te stvari se desavaju srpskim politicarima, a s'obzirom da je Srbija i srpski narod u "krizi" zadnjih godina, pitam da li je moguce da se nesto tako desi, a niti prizeljkujem niti imenujem bilo koga......magarce !

Čita,
nemoj se žestiš!!

Pa tako sam i napisao, ne zato što ne znam,nego da tebi prevedem.Samo zato.
Al nemoj se žestiš.
Doći ćemo po tebe i vratićemo te na Kalemegdan.Tvoj kavez je još uvek tamo.I ne ljuti se što si pobegao.I nikad te više neće vređati kako si glupav i dozvoliće ti opet da kakaš u njemu ( u kavezu).
Strpi se još malo...
 
El Muerte II:
Čita,
nemoj se žestiš!!

Pa tako sam i napisao, ne zato što ne znam,nego da tebi prevedem.Samo zato.
Al nemoj se žestiš.
Doći ćemo po tebe i vratićemo te na Kalemegdan.Tvoj kavez je još uvek tamo.I ne ljuti se što si pobegao.I nikad te više neće vređati kako si glupav i dozvoliće ti opet da kakaš u njemu ( u kavezu).
Strpi se još malo...


Hehehe odma po lekove :P i jos jednom Bare nije rec za groblje glupane, vec ime groblja i nemoj da lupas gluposti vise ispadas glup u drustvu :P a izgleda da si preskocio da popijes lekove jer si poceo nevidjene gluposti da lupas .... kakvi bre kavezi, kalemegdan, zoo itd. si ti normalan :P hahaha pacijentu
 
Nacionaldemokrata:
Hehehe odma po lekove :P i jos jednom Bare nije rec za groblje glupane, vec ime groblja i nemoj da lupas gluposti vise ispadas glup u drustvu :P a izgleda da si preskocio da popijes lekove jer si poceo nevidjene gluposti da lupas .... kakvi bre kavezi, kalemegdan, zoo itd. si ti normalan :P hahaha pacijentu

Ja ti opet kažem da znam šta to znači...

al ti se opet žestiš...tu smo mi da te smirimo i da te vratimo u tvoj kavez...
Da li ti je jasno šta pričam?
 
Nacionaldemokrata:
Tu ste "vi", a ko ste to "vi", vas 5,5% koji ce u blizoj buducnosti ove zemlje da visi na obliznjem drvetu ? jel ti ? :P

Ae bezi mali murate, zaglupljujes narod na forumu :D

Opet se zestiš...
Neće ti više Karla donositi doručak, obećavamo ( ima nas mnogo više od 5,5%,jer to je samo Čedin procenat )!!
Ali i ovo moram da ti kažem..Tvoj (vaš) (mislim na vas , sve životinje) novi server ( onaj koji služi i raznosi hranu ) se zove Putin.Možeš ga zvati Volodja.Ali on vam neće dozvoliti da imate krvav doručak ,više... Samo zdrava ishrana...
On će vas naučiti da je u zdravom telu zdrav duh....
Svako jutro malo gimnastike na -10 i posle toga nećete više kidati i gristi kaveze,nećete više režati,....
Je si SVATIJO mali moj nacci?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top