NA *** TV OBJAVILI AHTISARIJEV PLAN - NIJE NEZAVISNOST NEGO NEAZSNIVOST

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
na fox televiziji po jednoj agenciji sa Kosova objavili konacan ahtisarijev predlog koji ce biti upucen sutra Tadicu i vec je predat "vlastima" na Kosovu.

Ukratko da ne tpm>

1. Kosovo ima sopstveni ustav
2. Kosovo ima pravo da se uclanjuje u medjunarodne organizacije
3. Kosovo ima zastavu, himnu i grb
4. Kosovo ima zastitu granicnih prelaza i carinu

ostalo se odnosi na bedne stavke oko zastite nacionalnih manjina koje ce realno delovati, po meni, samo godinu, dve...

Ali ne pominje se NEZAVISNOST :) :) xa xa xa
JEL OVO NEKI FAZON, pitam se ja..
 
SerbiaUnited:
na fox televiziji po jednoj agenciji sa Kosova objavili konacan ahtisarijev predlog koji ce biti upucen sutra Tadicu i vec je predat "vlastima" na Kosovu.

Ukratko da ne tpm>

1. Kosovo ima sopstveni ustav
2. Kosovo ima pravo da se uclanjuje u medjunarodne organizacije
3. Kosovo ima zastavu, himnu i grb
4. Kosovo ima zastitu granicnih prelaza i carinu

ostalo se odnosi na bedne stavke oko zastite nacionalnih manjina koje ce realno delovati, po meni, samo godinu, dve...

Ali ne pominje se NEZAVISNOST :) :) xa xa xa
JEL OVO NEKI FAZON, pitam se ja..

1.Dao bi im neki vrhovni akt, ali da se ne zove Ustav i da bude u skladu sa našim
2.U sve organizacije, a da se ne naruši suverenitet. Ili bolje, u sve sem u UN
3. Neka imaju šta hoće od obeležja
4.Neka im i carina
 
Lepo vam pametni ljudi, pricaju godinu dana i vise, kako ce se zavrsiti bajka o Kosovu....

Posto se sada, pred kraj balade, Kostunica zakljucao u poljski klozet, u Kostunicima, i tamo ceka da ode Ahtisari, posto radikali beze od bilo kakvog oblika vlasti, ko djavo od krsta........pitam se, sta ce da rade forumski patriJoti, cyber ratnici, koji se ovde vec godinu dana zaklinju da ce braniti Kosovo do poslednje kapi krvi..... :roll:

Pa, eremita, Joe, Jerry , besniris, i ostali nepomenuti junaci.......kucnulo je vasih pet minuta, ocekujem da cete ovih dana krenuti u oruzanu bitku protiv NATO a, i ostale belosvetske boranije.........evo prilike koju cekate , godinama..........

Srecan put, junaci......i zbogom !
Pamticemo vase briljantne i inteligentne postove, i redovno vas pominjati kao da ste jos uvek medju nama.......iako sam siguran da se vi, junaci , od sutra vec necete vise oglasavati na forumu....bicete na putu ka Kosovu ....... :roll:

Neki od vas ce da poginu a neki nece da se vrate.......slava vam , junaci...... :wink:
 
Lacibg:
Љубав Американаца је огромна. Воле нас до неба. То и покушавају - да нас тамо пошаљу ... :evil: Наши пријатељи - оће све да учине да нам помогну, само ако ... :evil:

Тачно, они су наши савезници, наши пријатељи и они који нам и шаком и капом удељују своје добре намере, баш им хвала....... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top