NESANICA

  • Začetnik teme jovannica
  • Datum pokretanja
Da li zaspis pa se budis cijeli noc, ili je problem u tome da ne mozes spavati ...citala sam o tome jer imam taj problem vec zadnju godinu i dojadilo mi je da sam neraspolozena i nenaspavana :S Bila sta da saznate pisite, kako se rijesiti nesanice ... ja sam probala i sa tabletama ali nista ..
 
Vežbajte, vežbajte i vežbajte. Više fizičke aktivnosti.

Ja sam pre tri godine, imala najpre problem noćnih mora, a kasnije, nesanicu. Nije hteo san na oke.

Prestah da se nerviram, živciram i sekiram i smanjih unos kafe.

Korigujte ishranu; puno ribe, integralnih žitarica, suvog i koštunjavog voća.

Pojedi bananu pred spavanje ili popij čašu toplog mleka, sa kašikicom meda, ili čaj od nane, bez šećera. On umiruje.
 
Da li zaspis pa se budis cijeli noc, ili je problem u tome da ne mozes spavati ...citala sam o tome jer imam taj problem vec zadnju godinu i dojadilo mi je da sam neraspolozena i nenaspavana :S Bila sta da saznate pisite, kako se rijesiti nesanice ... ja sam probala i sa tabletama ali nista ..

majo, srećo...malo si zakasnila s pitanjem...:lol:
 
Маја је фина и брижна.
Што се теме тиче, откад ме је смлатио онај вирус, као и пола Србије, спавам као теле :)))
 
POZDRAV SVIMA GODINAMA IMAM PROBLEM SA NESANICOM SVE STO SAM PROBALA DO SADA NIJE IMALO REZULTATA.LEKOVI...TERAPIJE...PSIHIJATAR..CULA SAM ZA DR.BOBANA DODICA DA LI NEKO IMA ISKUSTVS SSS TIM CD-om
 

Back
Top