Zbirka za takmicenje iz hemije

Hvala ti puuno puno a jel znas dokle je gradivo..i jel imamo prakticnu vezbu ili samo odbranu radova...nemam pojma nista posto nisam isla u srednjoj na hemiju a bas bih volela da odem....e da nemas neke testove sa predhodnih takmicenja da mi das da provezbam...stvarno bih ti bila mnooooooooggggooooo zahvalna :D i ako ti ne dosadjujem mnogo iz koje zbirke treba da vezbam.....ne znam nista jer nas u skoli niko ne vodi na takmicenja...ako oces da ides sam moras da nadjes kad je, gde, sta...sam da se pripremas...nista nam ne pomazu...to nikoga ne zanima..... :mad:
al dobro snalazim se... :roll:
pozdravcina :D
 
Pa u koju skolu ti ides? Meni je profesoricala dala neke zadatke mada nisu za takmicenje.Treba da joj da neki kolega iz drugog grada.do tad cu verovatno da se otelim.A sto se tice gradiva najvise je za prvu godinu sto se tice teorije mada ima i nesto iz druge. a treba da se spremi do halogenida. Pozdravcina :-P
 
Idem u Petu beogradsku gimnaziju...... :-D uh znam te vezbe su bas zapetljane secam se 7. i 8. razreda...stvar je u tome sto nekad tj. obicno nemaju to sto zamisle pa improvizuju...tako je u 7. na gradu bilo razdvajanje smesa pa posto nisu imali fvozdje one kao sitne odreske, kao gromuljice....dali su Fe u prahu pa niko ama bas niko nije otkrio da je to Fe svi su mislili da je grafit...strasno...aj raspitacu se ja ovde po gradu za te vezbe pa ti odma javljam.........e al ima neke sanse da mi ti skeniras te zadatke i posaljes na mail...ili ako budes dolazio/la u bg.....ili da mi kopiras i posaljes busom a ja da ti posaljem pare...ili najprostije da mi kazes autore i... :lol:
Pozdravichina :razz:
 

Back
Top