Cvor u dojci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

radm985

Obećava
Poruka
68
Ovako, imam 21 godinu, nedavno sam napipala na desnoj dojci mali ''baloncic'' :twisted: ne pokretan i bolan na dodir. :( Znam da treba da odem kog lekara, samo me zanima buduci da se prvi put srecem sa ovakvim problemom, da li neko ko nešto o ovome zna ili na bazi svog iskustva da mi kaže čta može da me očekuje (pregled da li može biti ne prijatan, moguća dijagnoza) i gde bi bilo najbolje da odem? :roll: (Čula sam da može u studentskoj, kakvi su tamo lekari). Hvala. :?
 
u studentskoj je sve super moje iskustvo, idi u studentsku, samo malo cekas jer jedna poliklinika na celu studentariju...ali makar je okreceno i profi su doktori nisu izdrndani od baba
 
Naravno da treba da ides kod lekara, mozes i na institut za onkologiju (nemoj sad da se plasis, to ne znaci da bolujes od nekakve strasne bolesti, nego se prosto oni bave ultrazvukom dojki i eventualnom mamografijom i pregledima dojki). Mozes naravno da pocnes i od studentske poliklinike pod uslovo da si student.
Samo bez panike i polako (uzgred, vec postoji tema o ovome, probaj pretrazivac, molim te)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top