Ђинђић је био католик!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
ZORAN JE BIO KATOLIK!
Udovica srpskog premijera Ružica Đinđić u ispovesti Globusu rekla da je on bio bliži katoličkom nego pravoslavnom mentalitetu

BEOGRAD - Ružica Đinđić, supruga pokojnog premijera Zorana Đinđića i član predsedništva Demokratske stranke, u ispovesti hrvatskom nedeljniku Globus izjavila je da je njen pokojni suprug bio " katolik ili protestant u jednom čisto pravoslavnom okruženju". Da ne bude zabune, ona se odmah ogradila i objasnila da je reč o metafori...

- Često volim da kažem: Bio je katolik i protestant... Naravno, reč katolički upotrebila sam u metaforičkom, svakako pozitivnom značenju. Vidite, Zoran je 12 godina živeo u Nemačkoj. Pa je razmišljao: to što stvara kvalitet života u zemlji koja je sebe uspela da izgradi u vodeću državu u Evropi treba, danas-sutra, da postane kvalitet i u Srbiji. Ili barem temelj za standardizaciju tog kvaliteta - ispričala je Ružica Đinđić.

Zadnja ruža
Ona je dodala da svakog 24. decembra sa Brankom Prpom, nevenčanom suprugom pokojnog Slavka Ćuruvije, dočekuje katolički Božić.
- Branka Prpa je moja stara porodična prijateljica. Otkako smo udovice kojima su muževi život izgubili na zadatku, još smo se više zbližile. A, tu su još Borka Pavićević, Gorica Mojović, Nadežda Gaće. To je sad jedan ženski nukleus. Žensko smo društvo, koje u Beogradu proslavlja katolički Božić, posle ponoći obavezno gledamo na HTV božićnu misu, ali bude tu i bučno, jer svaka ima svoj personaliti, svoja uverenja - objasnila je ona.
 
Chávez:
Не. Искрени православац никако не може бити лопужа, опортуниста, издајник.
ODAKLE TI TA INFORMACIJA??!?!?!?

Veca GLUPOST se nije cula - ODAVNO !


violent-smiley-039.gif
violent-smiley-039.gif
violent-smiley-039.gif
violent-smiley-039.gif
violent-smiley-039.gif
 
gica:
??? a ja rek'o, Chavez musko...


Ne, nego komentarisem tu slepicu....da svetom vladaju neki sektasi, takve ovce bi kod nas izjavljivale kako se i one skupljaju po ritualima itd.

Sto se tice Djindjica, pa onda je on bio hrvat, jer ja nisam jos cuo za "Srbe katolike" ili "Hrvate pravoslavce", a sto se tice toga da je vazno ako je neko "covek", ja se slazem sa tim, ali i dalje neverujem da ce IKAD, ali IKAD, premijer Hrvatske biti "Hrvat pravoslavac" (tj. Srbin)....a nemozemo reci da i medju srbima nema "LJUDI", kao sto je to "normalno" medju KATOLICIMA :D hehehe :P

ps. gica ti verovatno odgovara u fizickom smislu, dok mi intelektualno vise licis na ovcu ;)
 
Chávez:
Па и није баш сензационално. Сви смо знали да таква особа никако не може бити православац, али ово је први пут да његова жена то јавно признаје.
Ma da, pravoslavci su bajni... Pravi ste primeri, a i sam si napisao da je rekla da je bliži tom mentalitetu. Idete mi već na živac sa glupiranjima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top