Konacno i to da nadjem [ChaCha]

endless loop

Obećava
Poruka
55
E ovako nije da se hvalim ali meni je ova ideja pala pre jedno dve godine, ali niti sam imao para niti sam imao ljude sa kojima bi to odradio.

Naime radi se o sajtu ChaCha.com koji ima opciju Search Whit Guide, tj. kad kliknete na to dugme, otvara vam se novi prozor i u jednom delu je chat, gde razgovarate sa njihovim operatorima o pojmu pretrage koja vas interesuje.

Ovo moze da bude visestruko korisno, jer nekad ni google neca da izbaci bas ono sto vam treba nego morate da listate po 5 strana dok ne dodjes do onog sto si u stvari trazio.

Naravno da sam ja caskao sa tim operaterkama, i kazu da imaju placeno radno mesto, znaci nisu volonteri i da ih ima nekoliko stotina.

Verujem da je neko uleteo ozbiljnu kintu i da ce ovo vrlo verovatno da se visestruko isplati.

Jedino sto moze da ih zezne jeste da google , msn, yahoo uvedu ovakve servise, jer ako budu zakasnili ovi chacha ce vec na leto da beru kajmak :lol:

Mislim da je krajnje vreme da se pretrazivaci dignu na jedan visi nivom, a ChaCha.com je pravi primer za to!
 

Back
Top