pravljenje lutkica... u stvari treba mi jedna DOBRA knjiga

M

malecka

Gost
ne znam ko je pisao, ni kako se zove, ali bavi se pravljenjem lutkica od tkanine, ima u njoj gotovih krojeva i tako... mnogo dobra knjiga, ali mi je capila bivsa uciteljica :((((( u svakom slucaju zapamtila sam ime izdavaca (!) SALAMANDER BOOKS.

ako neko zna gde ima da se kupi, naruci,... ili prodaje, nek mi pomogne pliiiiiiiiiz...! dobila sam sad jednu knjigu iz iste edicije, pisanu '88 a cini mi se da je i ta knjiga iz iste godine, pa sam se mnogo rastuuuuuuuuzila, zbog te knjige... capila mi je krava knjigu samo sto mi je mama poklonila, imala sam 7 godina :,((((((
 
Betty:
A, zar nije lakše da nađeš svoju učiteljicu i otmeš joj sina, pa je uceniš?!!!

S.A.V.R.S.H.E.N. ODGOVOR!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODUSEVLJENA SAM....!
]

+ jupi, ja sam opet plava pa sam glupa pa sam zaboravila ko mi je rekao da odem do platoa, ili da pisem izdavacu, enivej kad se dokopam knjige iskopiracu je i saljem vam je...

hvala vam puno na SUPER idejama...
 
28.god:
MOZDA JE KASNO,ALI ZASTO NE PROBAS NA GOOGLE PRETRAZIVACU.............

posle 12 godina od incidenta jedino sto mi je ostalo u istraumiranoj glavi :cry: je ime izdavacha.... lm, radim na tome da se nakanim da im skrabucnem pismo obicnom postom, imam njihovu adresu. jedino je problem sto ce pismo biti UZASNO GLUPO zbog obilja informacija kojim raspolazem => ime izdavaca, godina izdanja i tematika kojom se bavi knjiga... :roll:
 

Back
Top