2007 godina a 90% Srbije i dalje na dialupu

JerryRopero

Primećen član
Poruka
835
Dosli su na vlast 2000te godine, obecali su nam ubrzani razvoj, reforme, Evropu, plate od 1000 maraka a danas 7 godina nakon njihovog dolaska na vlasti 90% Srba koji koriste internet i dalje koriste DIALUP! (izmedju ostalih i ja) .

Prosecan telefonski racun + internet za taj dialup iznosi minimum 3000 din dok na zapadu za te pare imate recimo u Danskoj 50 mbit/s konekciju, u svedskoj 24 mbit/s u sloveniji "samo" 4 mbit/s .

Najavili su neku kampanju uvodjenja ADSL-a u oktobru, izmedju ostalih zahtev podneo i ja, i eto dosao je Februar mesec a od toga NISTA!

Sram vas bilo demokratske lopuze i prevaranti!

Inace poredjenja radi nama susedne zemlje kao sto su recimo Hrvatska, BIH, Crna Gora, Rumunija, Bugarska imaju vec ADSL raspoloziv u svakom selu vecem od 30 stanovnika i to jos odavno.
 
Obersturmfuehrer:
internet je sada dostupniji vise nego sto je ikad bio.
1998 godine smo mogli da sanjamo o kablovima, wirelesu i adsl-u...
jerry po obicaju laze i govori gluposti, internet, a narocito kroz ADSL je sad dostupan SVUDA...

lazes i pricas gluposti kao i obicno. Wireless, kablovski i ADSL je raspoloziv samo u Beogradu, Novom Sadu i Nisu a u ostalim gradovima Srbije je jos misaona imenica. 90% Srbije jos koristi dialup jer nema "tehnickih mogucnosti" za bolju konekciju, dok u ostalim drzavama u Evropi jedva da 5% korisnika interneta koristi DIALUP.

To govori dovoljno , da je Srbija po informatickom razvoju najgora u Evropi.
 
JerryRopero:
Dosli su na vlast 2000te godine, obecali su nam ubrzani razvoj, reforme, Evropu, plate od 1000 maraka a danas 7 godina nakon njihovog dolaska na vlasti 90% Srba koji koriste internet i dalje koriste DIALUP! (izmedju ostalih i ja) .

Prosecan telefonski racun + internet za taj dialup iznosi minimum 3000 din dok na zapadu za te pare imate recimo u Danskoj 50 mbit/s konekciju, u svedskoj 24 mbit/s u sloveniji "samo" 4 mbit/s .

Najavili su neku kampanju uvodjenja ADSL-a u oktobru, izmedju ostalih zahtev podneo i ja, i eto dosao je Februar mesec a od toga NISTA!

Sram vas bilo demokratske lopuze i prevaranti!

Inace poredjenja radi nama susedne zemlje kao sto su recimo Hrvatska, BIH, Crna Gora, Rumunija, Bugarska imaju vec ADSL raspoloziv u svakom selu vecem od 30 stanovnika i to jos odavno.
Netačno...
 
JerryRopero:
lazes i pricas gluposti kao i obicno. Wireless, kablovski i ADSL je raspoloziv samo u Beogradu, Novom Sadu i Nisu a u ostalim gradovima Srbije je jos misaona imenica. 90% Srbije jos koristi dialup jer nema "tehnickih mogucnosti" za bolju konekciju, dok u ostalim drzavama u Evropi jedva da 5% korisnika interneta koristi DIALUP.

To govori dovoljno , da je Srbija po informatickom razvoju najgora u Evropi.

zasto govoris o stvarima o kojima nemas pojma?
kada ti kazem da lazes i izmisljas kazem ti to zato sto raspolazem PODACIMA.

http://www.physorg.com/news68217715.html
http://www.isp-planet.com/research/2001/dialup_is_ok.html
http://www.isportal.com/blog/_archives/2006/3

pa citaj...
i samo da te podsetim da je kabl ovde uveden 2002(2003) godine, i od tada skoro svaka susa ima kabl...

sad bih voleo da mi pokazes gde si nasao podatke o tih 5% evropljana koji koriste dialup....
 
wireless:
Da, to bi bilo kada bi se ispunila Djindjiceva zelja da NATO bombarduje elektrane i da unisti elektronenergetsku infrastrukturu u Srbiji...
Jeste, jeste...To je i Tadić tražio pre neki dan. Ako Đelić ne bude premijer, da NATO bombarduje Novi Sad i Beograd jer su tu pobedili radikali, a omladina DS će postavljati lokatore na objekte viđenijih patriota.
Srbija je do 2001 bila šupak kontinenta, a ti bi hteo ne znam šta.
 
filatelista:
Jeste, jeste...To je i Tadić tražio pre neki dan. Ako Đelić ne bude premijer, da NATO bombarduje Novi Sad i Beograd jer su tu pobedili radikali, a omladina DS će postavljati lokatore na objekte viđenijih patriota.
Srbija je do 2001 bila šupak kontinenta, a ti bi hteo ne znam šta.

Pa kada bi DS otsalo u opoziciji a SRS preuzela vlastu drzazvi iz DS-a bi SIGURNO opet trazili "intervenciju" vasih "saveznika" iz zemalja NATO-a
zato sto, ipak, VI SLEDITE DJINDJICEVU VIZIJU...
 

Back
Top