oskrnavljen sam...

napadati vas za chat je u najmanju ruq besmisleno...al u sushtini dok se chatuje postoji i tema...od mene se manje vishe ocheqje da sudjelujem u toj farsi...al ko shto neka reche ovo je samo skretanje pazhnje...
shto da si udonja?...jel sam feminiziran il neshto?...il to samo iskazujesh simpatije?...
daj livija shta se primash ko bi tebe startovao aman...vanesa aj pali noobu jean...
 
AntunTun:
napadati vas za chat je u najmanju ruq besmisleno...al u sushtini dok se chatuje postoji i tema...od mene se manje vishe ocheqje da sudjelujem u toj farsi...al ko shto neka reche ovo je samo skretanje pazhnje...
shto da si udonja?...jel sam feminiziran il neshto?...il to samo iskazujesh simpatije?...
daj livija shta se primash ko bi tebe startovao aman...vanesa aj pali noobu jean...
...simpatije,simpatije...daleko od toga da si izfeminiziran...jer kao zensko u mojoj situaciji nemam pravo...
 
vish ti to...opkladio bi se da mi je ovo prvi put da ti vidim nik...hhhm...dom i porodica right?...pa jbte nekom i ja da sam simpatichan napokon...shalim se i ja sam mnogima simpatichan al trudim se istinski...vish kaq sam temu otvorio...
e livija shteta shto ode mogli smo neq o novim deshavanjima na relaciji momak-cura-posrednici...heee sujeta je zhenskog roda ovo ono...
 
Doors of Perception:
Mozda delite istu strast prema magarcima.

mogutje...al bitan je detalj da choek nema postova...mislim shta kao dosho na net video aham ovaj voli magarce i kao aj ga startujem da razgovaramo...josh da je samo to u pitnaju verovatno bi bilo neshto nalik...e zdravo vidim volish magarce i ja mislim da su divne zhivotinje bla bla...ma jok ovaj je bio neshto kao...ujaaa evo me...ajd sad lepo nek prizna koji je od vas...a ja obetjavam da ga netju zhigosati...mozhda...
 
Ko kaze da je sodomija drustveno zlo.
Ne samo da spaja ljude sa zivotinjama kao vrstu sa vrstom nego i ljude medjusobno,kao brata sa bratom,sestru sa sestrom,brata sa sestrom.
A mozda sam sve pogresno protumacila,mozda se pali na Taska Nachitja.
 
e sad mi chisti qpatilo.... :evil:
joj shto mrzim kad su ljudi fini pa ne mozh ni da se posvadjash normalno.....
e samo sam doshla da se pohvalim da me jednom startovao neki tip u fazonu 'ja sam mirko... ovo ono (shto ti reche volim magarce....) i wow rekao sam! i bum! ti si na redu.. ovo ono....' :lol:
a ja ono... :shock: chitam i ne verujem... e zamisli ni aca me nije muvao..... :shock:
sad sam se setila.... bash sam dno dna... a ja sam jednom muvala tuna al nije mi delovao zainteresovan.....
a jednom sam se zaebavala sa laticom na lj&s pa se ona istripovala da je muvam... :lol:
i tako......
e otovri temu sutra.... sad cju ja da perem kosu.... ozbiljno....
 

Back
Top