Pre nego što kažeš "Kosovo i Metohija"

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
http://www.srbija.sr.gov.yu/kosovo-metohija/index.php?id=19974

Korisnici sa boljim internet konekcijama mogu pogledati ove reportaže.
Za gledanje istih potreban vam je "Real media player" ili ako želite "kulturniju varijantu" - "Real Alternative"
http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm

Pametnom dosta da utvrdi koliko se srpske i pogotovo one најсрпскије stranke trude da pomognu raseljenim licima. Obična slikanja za biračko telo i ništa više. A priče kako preostali Srbi žive teško su puste priče jer oni koji to pričaju ne žive medju tim Srbima.
 
Pa ja sam pisao nekoliko puta o tome i ono što sam siguran je to, da bi trebalo Srbe koji žive dole prvo pitati ko želi da pregovara u njihovo ime i šta oni zapravo žele i dokle mogu da idu "daleko". ko bolje od njih zna kako treba da žive i sa kime da komuniciraju i na kakav način. Na žalost uvek su Srbi na Kosmetu bili u rukama onih koji su ih iskorišćavali. najbolji je primer ovaj posle okončanih izbora..., niko ih više ne spominje. Imaju ljudi pametnija posla ove godine treba da se privatizuje NIS a tu su dobre pare, zar ne...........O Kosovu više ne razmišljaju, bagra..........
 
sramota!!!

ovo bi trebalo da vazi za sve
i za yebene politicare... i za satro, ''patriote'' ... :evil:
za sve koji su puni price....i istorije...i busanja u grudi :evil:
Pre nego što kažeš "Kosovo"....
dokazi....

mi nemamo pravo da pregovaramo u njihovo ime!!

...na prvom klipu ....kosovski decak od 8-9 godina,gledajuci u zemlju dok prica pred kamerom, prica.. ''imam 1-og druga...ostali nece da se igraju sa mnom,...ismejavaju me''
ne,...to se ne dogadja u prizrenu.......vec u kraljevu????

kosovo je srpsko,a?
 
Ne bih ja tako generalizovala. Ima ljudi i neljudi. Znaci, neljude ste ovde istakli, s pravom.
Ali, dosta je onih drugih, samo ne trube na sva zvona. Jos nesto, koliko sam puta cula da su kamioni puni robe za kosovske Srbe, vraceni, ili su pretresani pa sve sto je u njima je oduzeto. UNMIK je taj koji procenju sta moze sta ne.
UNMIK vrsi svojevrstan pritisak na Srbe iza paravana zvanog Siptari. Ili, imaju (Siptari) njihovu precutnu saglasnost.
Srbi sa Kosova izabrali su ko ce ih zastupati u pregovorima. Najvise glasova je dobio Kostunica pa SRS.
Znaci, Kostunica ima mandat da ih zastupa i pregovara u njihovo ime.
Dobro, kad ste tako sazaljivi, haj'te sutra pred Skupstinu, recite Ahtisariju sta mislite o njemu i onima koje on zastupa.
Lako je kukati na druge, i necinjenje je odgovornost, ali nazalost, ne i krivica, jer niko dosad za necinjenje nije odgovarao.
 
Зар треба по милионити пут да констатујемо да је политика најпрљавија људска делатност,и покровитељ свих лоших и криминалних дешавања?Српска историја на Косову задњих сто година је једна спирала издаја и продаја,трговина људским животима и судбинама.8)
 
mozemo mi da konstatujemo 3 miliona puta...
ali ce ljudi ,na 2 lepe reci i jedno lupanje sakom u sto,da se prime kao majmun na lilihip..
narod mozes zajebati kad ....i koliko hoces
nego placenici nisu glavni problem....to je njihov posao,placeni su da ....

problem je sa nama....
mnogo smo postali sebicni ....
a i prestali smo da mislimo,.....svi cekamo direktivu iz partije,pa onda da damo svoje misljenje..............ostale navike iz starih vremena

na ovim klipovima ima dosta prica srba sa kosova o nerazumevanju okoline za njihovu tragediju...
kao sto rece ona baka ''tamo(u srbiji) mi psuju majku kosovsku,a ovde(na kosovu) srpsku''
to je meni glavna poenta........a ne,.. ahtisari,amerika i engleska
tu mi ne mozemo nista...to je za dssdssrsspsndlopove...
 
MA BRE JEBALO VAS SVE KOSOVO
DA ME IZVINETE
MUKA MI JE VISE O KOSOVU KOSOVU KOSOVU

GDE SU BRE BILI SRBI 60 TIH 70 TIH AH DA PA ZNAM TROVALI SU SE DRUGIM DNEVNIKOM RTS-A. ZIVELI OD TITOVIH KREDITA, ****** DOBRE *****
HIPI LUDILO BILO, STO BI RATOVALI
TADA NIKOM NIJE BILO NA KRAJ PAMETI DA RAVNA RACUNE
DA SE SVETI ZA OVO ILI ONO
DA GLUMI PATRIOTU

E CIM JE ***** PRESTAO DA SE DIZE SETILI SU SE DA BI MOGLI
MALO DA PORAVNJAJU RACUNE, ALI PREKO LEDJA NAS MLADIH
MI CEMO DA VRACAMO KREDITE NE ONI

95% BRANIOCA KOSOVA , PATRIOTA, SU BIVSI TITOVI KOMUNISTI
NIKAD NA KOSOVU NISU BILI, A U CRKVU IDU TEK 10 GODINA
POSTO JE TO POSTALO MODERNO

E TAKO, ZNATE STA ZELIM DA KAZEM
 
south:
sramota!!!

ovo bi trebalo da vazi za sve
i za yebene politicare... i za satro, ''patriote'' ... :evil:
za sve koji su puni price....i istorije...i busanja u grudi :evil:
Pre nego što kažeš "Kosovo"....
dokazi....

mi nemamo pravo da pregovaramo u njihovo ime!!

...na prvom klipu ....kosovski decak od 8-9 godina,gledajuci u zemlju dok prica pred kamerom, prica.. ''imam 1-og druga...ostali nece da se igraju sa mnom,...ismejavaju me''
ne,...to se ne dogadja u prizrenu.......vec u kraljevu????

kosovo je srpsko,a?

Овај пример само говори о СНАЗИ ДС-овског НВО и ЛДП-овског УТИЦАЈА на јавно мнење у Србији - потпуно су отровали и излудели народ.
 
BALIJE SU OD 41-45 PROTERALE SKORO SVAKOG ZIVOG SRBINA SA KOSOVA, TACNIJE ZAKLALI SU SVE STO SU MOGLI A ONO STO JE USPELO DA POBEGNE POBEGLO JE. ONDA JE 45 TITO UZ ZDUSNU PODRSKU SRBA IZ KOMUNUNISTICKE PARTIJE ZABRANIO POVRATAK SRBIMA NA KOSOVO ILI IM MAKSIMALNO OTEZAO USLOVE POVRATKA, DOK JE SIROM OTVORIO GRANICU PREMA ALBANIJI I PUSTIO ALBANCE DA SE NEOMETANO USELJAVAJU, SVE VREME U TOME SU MU POMAGALI SRBI JER JE MATORI COPAVI USTASA UVEK BIO U PRAVU, ALI NIJE NI PROBLEM U MATOROM COPAVOM USTASI, PROBLEM JE U TOME STO JE IMAO PODRSKU U SRBIJI, JER JE UZIMAO KREDITE, JER SU SVI ZIVELI ODLICNO A DA NISTA NISU RADILI, NE MISLECI DA CE TE KREDITE NEKO SUTRA DA VRACA. NIKOME NI NA PAMETI NIJE PALO DA SE SVETI ZA JASENOVAC I NESTO SLICNO, NIKO NIJE NI ZNAO ZA PATRIOTIZAM, ***** TO PA ****** SU DOBRE *****. A ONDA TAMO 90 TIH KADA JE SVE OTISLO U DJAVOLA, KADA SU KURCI PRESTALI DA SE DIZU, KADA SE SRUSIO BERLINSKI ZID, I KADA JE TREBALO POCETI VRACATI DUGOVE ONDA SU SE SETILI I KOSOVA, I JASENOVCA I PATRIOTIZMA, PA IM ODJEDNOM DOSLO DA PORAVNJAJU RACUNE.
 
Хвала на уважавању сугестије! Метохија ће постојати док год постоје српске цркве и српски народ! Не могуће да се нико од тих великих националиста и бораца за останак КиМ у оквиру државе Србије не сети да напише најобичнију сугестију да се покрајина не зове Косово већ Косово и Метохија! А питали су ме на другим темама колико сам пара добио од САД да заговарам независност КиМ. Нонсенс и глупост прог реда!
 
AcaBg82:
BALIJE SU OD 41-45 PROTERALE SKORO SVAKOG ZIVOG SRBINA SA KOSOVA, TACNIJE ZAKLALI SU SVE STO SU MOGLI A ONO STO JE USPELO DA POBEGNE POBEGLO JE. ONDA JE 45 TITO UZ ZDUSNU PODRSKU SRBA IZ KOMUNUNISTICKE PARTIJE ZABRANIO POVRATAK SRBIMA NA KOSOVO ILI IM MAKSIMALNO OTEZAO USLOVE POVRATKA, DOK JE SIROM OTVORIO GRANICU PREMA ALBANIJI I PUSTIO ALBANCE DA SE NEOMETANO USELJAVAJU, SVE VREME U TOME SU MU POMAGALI SRBI JER JE MATORI COPAVI USTASA UVEK BIO U PRAVU, ALI NIJE NI PROBLEM U MATOROM COPAVOM USTASI, PROBLEM JE U TOME STO JE IMAO PODRSKU U SRBIJI, JER JE UZIMAO KREDITE, JER SU SVI ZIVELI ODLICNO A DA NISTA NISU RADILI, NE MISLECI DA CE TE KREDITE NEKO SUTRA DA VRACA. NIKOME NI NA PAMETI NIJE PALO DA SE SVETI ZA JASENOVAC I NESTO SLICNO, NIKO NIJE NI ZNAO ZA PATRIOTIZAM, ***** TO PA ****** SU DOBRE *****. A ONDA TAMO 90 TIH KADA JE SVE OTISLO U DJAVOLA, KADA SU KURCI PRESTALI DA SE DIZU, KADA SE SRUSIO BERLINSKI ZID, I KADA JE TREBALO POCETI VRACATI DUGOVE ONDA SU SE SETILI I KOSOVA, I JASENOVCA I PATRIOTIZMA, PA IM ODJEDNOM DOSLO DA PORAVNJAJU RACUNE.

У потпуности се слажем са тобом у потпуности!
 
eremita:
Овај пример само говори о СНАЗИ ДС-овског НВО и ЛДП-овског УТИЦАЈА на јавно мнење у Србији - потпуно су отровали и излудели народ.

mito..ne znam sta si ti ovde skonto :shock:
i nama veze sa ldpspsdssds...

mozda je ovde sve receno..

''ma qurac nasa,sa ovakvim ponasenjem''
kapiras....
 

Back
Top