Druga tema o ljubavi...

Ispred sudentske sluzbe... kad sam prijavljivao ispit... taman ja izadjem, a moj jedan drug udje... i tu dodje ona.. jbte smarala me pola sata... a joooj... jedva sam docekao da taj ortak izadje iz ss pa da bezim... i tako bi... ali cim sam se udaljio shvatio sam da stalno mislim na njene oci... bili smo zajedno mesec dana i to mi je licni rekord.
 
...odveo me je na bilijar....
...pa na pivo....
...pa na rakiju u najgoru birtiju na svetu....
...pa smo se oleshili....
...pa me je odveo kuci, al nishta nije bilo.... do 6 meseci kasnije.
...odveo me je na bilijar...
...pa na pivo....
...pa na bilijarski sto.
 
Silent Bob:
Ispred sudentske sluzbe... kad sam prijavljivao ispit... taman ja izadjem, a moj jedan drug udje... i tu dodje ona.. jbte smarala me pola sata... a joooj... jedva sam docekao da taj ortak izadje iz ss pa da bezim... i tako bi... ali cim sam se udaljio shvatio sam da stalno mislim na njene oci... bili smo zajedno mesec dana i to mi je licni rekord.
ali stvarno mi iskaces ovde od svih...ja se izvinjavam...
Tvoje pisanje je meni neodoljivo. :)
 
Meni rekli: Idi u muzicku skolu, upoznaj se sa nasim novim gitaristom u bendu, on je profesor...Ja pomislih: O boze, ovi su totalno poludeli!!! Sta ce nam bre neki cilac u bendu???Ali sta cu, odem ja...
Cekam ja tako ispred ucionice i iz dosade zamisljam lika...kad...prilazi meni momak, duga kosa, par mindjusa u uhu, preslatke zelene oke i punacka usta i progovara: je li devojcice, a jel ti mene cekas? Pomislih: Pa volela bih, ali cekam nekog cicu! A odgovaram: Cekam profesora gitare, a jel ga znate mozda!?
Kaze on: Pa znam! Ja: Hocete li biti ljubazni da ga pozovete, cekam vec 15 minuta? Kaze on: Ma hocu nije problem, okrece se i odlazi. Vraca se posle minute daje mi saksiju cveca iz hodnika skole i progovara:Izvinjavam se sto kasnim,nadam se da cu moci da se iskupim jednim cvetom. :D
Muvali se tri godine posle toga...preslatke tri godine :D ;)
 
Bila sam s bivsim u vezi,4-ta godina veze...i nameravala sam da se razidjemo.Razlika u psihologiji,obrazovanju...nezainteresovanost s njegove strane da nastavi skolovanje itd...
Upisala sam aikido i polako se spremala na samacki zivot.

Onda sam upoznala njega na vezbama iz organske hemije.Mrsavog...svog u aknama...i beskrajno dobrocudnog.
mic po mic.... svaki dan na faksu postajao mi je smislen samo ako popricam sa njim.
Saznala sam da je zamrzao godinu zbog bolesti...(zbog koje je i bio tad mrsav i u aknama)
I polako pocinju noci bez sna...sa njim u mislima.Dani ispunjeni njegovim kestenjastim ocima.
I kajanje zbog decka sa kojim sam u vezi...
Izlazili smo na masinac na pivo , i dolazili pijani na vezbe...radili aikido zahvate po laboratorijama.....zezali se.On je u tom periodu raskinuo sa svojom devojkom...

Tako smo se zezali sve do jednog dana...
tada me je odveo u dom,gde smo popili po casu vina...i nije bilo nista,samo smo pricali.
Dok me je tog dana pratio kuci gledala sam ga dugo u oci i iznenada poljubila...zatim sam otrcala...a on me je stigao... stegnuo u narucje... i poljubio...
Sutradan sam raskinula s deckom,i plakala sam...i bilo mi je krivo sto on pati.

Prekosutra smo se nasli....ja i moj nindza..i nasa veza je zapocela....i traje vec godinu i mesec..:)

i comment za zlobnike (nema vise akne i nije vise mrsav)
 
nerviram se za druge:
Meni rekli: Idi u muzicku skolu, upoznaj se sa nasim novim gitaristom u bendu, on je profesor...Ja pomislih: O boze, ovi su totalno poludeli!!! Sta ce nam bre neki cilac u bendu???Ali sta cu, odem ja...
Cekam ja tako ispred ucionice i iz dosade zamisljam lika...kad...prilazi meni momak, duga kosa, par mindjusa u uhu, preslatke zelene oke i punacka usta i progovara: je li devojcice, a jel ti mene cekas? Pomislih: Pa volela bih, ali cekam nekog cicu! A odgovaram: Cekam profesora gitare, a jel ga znate mozda!?
Kaze on: Pa znam! Ja: Hocete li biti ljubazni da ga pozovete, cekam vec 15 minuta? Kaze on: Ma hocu nije problem, okrece se i odlazi. Vraca se posle minute daje mi saksiju cveca iz hodnika skole i progovara:Izvinjavam se sto kasnim,nadam se da cu moci da se iskupim jednim cvetom. :D
Muvali se tri godine posle toga...preslatke tri godine :D ;)
Ehh...lepo...i ja volim te dugokose :)
 
Na moru, bio u kampu. Pa od tu jedne devojke iz kampa i drustva, od njene drugarice, drugarica... sto bi' ja reko peta ruka :lol:
Te dve su tu imale kuce, blejale po celo leto i nisu se nesto mnogo motale s nama kamperima. Tek tamo neki peti dan su resile da nam se pridruze na plazi i tad sam i je prvi put i zapazio. Secam se jako dobro prve stvari koja mi je prosla kroz glavu:
"Koja divljakusha! Blah... nije ovo za mene."
Ja sedeo na plazi, njih dve tu nesto dalje kod vode dosle, pozdravljaju se ovom drugaricom iz kampa i krecu u vodu... malo za njima je ushlo jos par ljudi iz drustva i meni su vec mahali: ajde u vodu. Krenem ja, plicak dugacak, zagazio do sturka i zastanem na momenat, bar stomak da mi se privikne na ladno... nisam izalio da je ona ostala tu iza mene... Sekundu kasnije sam cuo i osetio jedno sljas od njene kose po mojim ledjima... a kosa joj fala bogu do pola ledja i gusta, zalila me sa jedno 2 litre vode sigurno... "Divljakusho!", opet mi proslo kroz glavu.
"Ja reko da ti pomognem da lakse udjes u vodu... aj' malo idemo da plivamo...", ulete u vodu i otpliva pored mene. Vec mokar do kostiju posao sam za njom...

Posle smo se okupili u plicaku oko frizbija. Igrali do kraja dana i kad su se svi vec smorili i odustali, nas dvoje smo jos uvek pikali frizbi ko sumanuti, dva istovremeno, jedan tamo jedan vamo, nema stajanja... kad izgubimo takt i neki odleti skakali istovremeno za njim, potapali se, smejali ko blesavi... ma ko deca.

Divljakusha (:
 
Zhivot je bio smor posle fantastichna 4 dana provedenih na DJ Areni.. a onda mi je tema o okupljanju 4umasha privukla pazhnju... nisam bila u fazonu da se upoznajem,nisam zhelela da iko zna ko sam ja... bez nekog posebnog razloga,eto jednostavno nisam. I prelomila sam-ici cu na sledeci skup.
Pojavila sam se sa zakashnjenjem,nenamerno.Sada kad se setim..mora da sam zaista zastrashujuce izgledala onako pomalo izgubljena...mrshavica... rezervisana ... ali bilo mi je drago shto sam upoznala ljude koje ovde godinama chitam. Samo upoznavanje sa njim bilo je formalno, dok me on iz chista mira nije poneo na ledjima jer nisam htela da se slikam.To je bilo slatko. Sledeceg momenta sam mu lezhala na nozi i brbljala o Guetti,Exitu,glupostima.. jednostavno brbljala.Chesto to radim. On se smeshkao. Bash je bio lep. Osetila sam setu kada sam odlazila,ali nisam znala da je to zbog njega. To sam shvatila tek kad sam sutra videla slike sa okupljanja.
Pa jedan sladak pp....pa drugi....
Vec sledece nedelje,strchala sam sa voza pravo u njegove ruke,kao da smo zajedno vec dugo... tako me je podigao,vrteo,ljubio... ljudi su nas gledali na stanici..bila sam srecna.
Proveli smo magichan dan..kupali se na Adi... shetali..paaa,mnogo..:lol: ..i uopshte,ponashali se kao da se znamo godinama. Tako smo se i osecali.
I eto,zahvaljujuci jednom 4umashkom skupu,tako je sve pochelo...
. :)
 
Peta W.:
Zhivot je bio smor posle fantastichna 4 dana provedenih na DJ Areni.. a onda mi je tema o okupljanju 4umasha privukla pazhnju... nisam bila u fazonu da se upoznajem,nisam zhelela da iko zna ko sam ja... bez nekog posebnog razloga,eto jednostavno nisam. I prelomila sam-ici cu na sledeci skup.
Pojavila sam se sa zakashnjenjem,nenamerno.Sada kad se setim..mora da sam zaista zastrashujuce izgledala onako pomalo izgubljena...mrshavica... rezervisana ... ali bilo mi je drago shto sam upoznala ljude koje ovde godinama chitam. Samo upoznavanje sa njim bilo je formalno, dok me on iz chista mira nije poneo na ledjima jer nisam htela da se slikam.To je bilo slatko. Sledeceg momenta sam mu lezhala na nozi i brbljala o Guetti,Exitu,glupostima.. jednostavno brbljala.Chesto to radim. On se smeshkao. Bash je bio lep. Osetila sam setu kada sam odlazila,ali nisam znala da je to zbog njega. To sam shvatila tek kad sam sutra videla slike sa okupljanja.
Pa jedan sladak pp....pa drugi....
Vec sledece nedelje,strchala sam sa voza pravo u njegove ruke,kao da smo zajedno vec dugo... tako me je podigao,vrteo,ljubio... ljudi su nas gledali na stanici..bila sam srecna.
Proveli smo magichan dan..kupali se na Adi... shetali..paaa,mnogo..:lol: ..i uopshte,ponashali se kao da se znamo godinama. Tako smo se i osecali.
I eto,zahvaljujuci jednom 4umashkom skupu,tako je sve pochelo...
. :)


... :D :D :D ...znachi izprovodadzisala sam..a da nisam ni znala da sam to uradila... :D
 
Hm, moze li njegov utisak o nasem susretu?

Da samo znas koliko si me podsetila na onu nestvarno ocaravajucu nepoznanicu iz one polusive,
novembarske veceri, na tu drazesno svezu pojavu u mom zivotu, na tu perverznu droljicu sa stilom,
na tu slobodnu i neopterecenu, intelektualnu i misticnu devojku koju prvi put vidim, a sa kojom sam
doziveo neverovatno kvalitetan seks, vece za pamcenje, utisak i nadu da jos neka "Marija" postoji
u ovom prokletom sazvezdju...
"Marija"- kao skup svega sto sam oduvek zeleo da poseduje zena sa kojom cu biti...
 
Video sam jednu devojku koja se šetala sa detetom koje je bilo isuviše veliko da bi bilo njeno. Svidela mi se u tim 3/4 crvenim pantalonama i beloj majici na bretele. Prevrnuo sam pola grada da saznam kako se zove i da li je slobodna ni ne sanjajući da je jedan moj poznanik poznaje... Tada kreće priča kako se ona sviđa jednom dečku koji je bla bla bla... Dobijam njen broj telefona, ali da obećam da je neću smarati ako me odbije, što prihvatam i odmah joj šaljem sms na koji ona odgovara. Posle nekoliko razmenjenih sms-ova zovem je na fix (njen predlog). Kada sam joj čuo glas preko žice umalo se nisam preturio na pod. Dogovor je pao da se vidimo u jednom lokalu u gradu. Tako i bi. Gledao sam je pola večeri i onda joj prišao. Pošto je bila gužva i buka izašli smo ispred... Pričali smo duže od sat vremena i ... Smuvali se da bi mi posle dva dana rekla kako sam ja divan momak i da ne želi da me povredi... Dva meseca sam bio u bedaku i sva moja priča je počinjala i završavala se sa njom... U međuvremenu smo se viđali u prolazu u istom lokalu gde smo se i upoznali... U međuvremenu sam joj svako veče slao sms za laku noć, a svako jutro sms za dobro jutro dok jednog lepog avgustovskog dana nije pristala da se vidimo i popričamo ponovo o nama. To je bilo 24.8.2004 da bi se 24.9. 2005. našli pred oltarom, a ove godine nadamo se da ćemo čekati i bebu...
 
Svog bivseg decka sam upoznala pre 6 g na pesackom prelazu....
Sve je pocelo ovako...
Bio je to sasvim obican dan, kao i svaki drugi, obaveze na faxu, vezbe i sl. Izasla iz tramvaja pospana i krenula ka pesackom prelazu da predjem ulicu i udjem na fax, pali se zeleno svetlo za pesake, zaustavljaju se automobili i ja i grupa pesaka krecemo da prelazimo ulicu, cuje se sviranje i "devojko, devojcice'' bacim pogled u tom smeru i vidim decka koji u tom momentu izlazi iz auta zaustavljenog na semaforu, prilazi mi i gura mi neesto u kesu koju sam nosila i kaze : ''zvacu te"
izbezumljena i preplasena nisam stigla da odreagujem, samo sam se zakopala na sred pesackog, pocinju da mi trube,upalilo im se zeleno , prelazm ulicu po inerciji i cudim se sama sa sobom sta me snaslo i pomslim Boze ovo je neki mentol umobolni, povukao m za kesu i rekao zvacu te.Svasta mi je proslo kroz glavu. Napravila sam par koraka i pred ulazom u zgradu fakulteta cujem neki zvuk, zvonjavu telefona, meni ne poznatu, nije moj mob, i nastavim, a ono zvoni li zvoni. U tom momentu osetim da mi igra-skace nesto u kesi .... bio je to telefon, koji mi je onaj "umobolnik'' ubacio u kesu na pesackom prelazu.zvadim iz kese mobilni i nastavim da blejim u njega a on zvoni li zvoni, jos mi nije doslo do mozga sve, ali postala sam svesna da sada recenica >Zvacu ta< ''umobolnog''decka sa semafora ima smisla i javim se ......... tako je sve pocelo, ne bi dalje ipak je suvise licno i intimno, dovoljno je i ovo

Uglavnom ispostavilo se da me je stalno vidjao iz auta dok sam isla na fax jer on tim putem svaki dan prolazi po vise puta

cmox
 
nerviram se za druge:
Meni rekli: Idi u muzicku skolu, upoznaj se sa nasim novim gitaristom u bendu, on je profesor...Ja pomislih: O boze, ovi su totalno poludeli!!! Sta ce nam bre neki cilac u bendu???Ali sta cu, odem ja...
Cekam ja tako ispred ucionice i iz dosade zamisljam lika...kad...prilazi meni momak, duga kosa, par mindjusa u uhu, preslatke zelene oke i punacka usta i progovara: je li devojcice, a jel ti mene cekas? Pomislih: Pa volela bih, ali cekam nekog cicu! A odgovaram: Cekam profesora gitare, a jel ga znate mozda!?
Kaze on: Pa znam! Ja: Hocete li biti ljubazni da ga pozovete, cekam vec 15 minuta? Kaze on: Ma hocu nije problem, okrece se i odlazi. Vraca se posle minute daje mi saksiju cveca iz hodnika skole i progovara:Izvinjavam se sto kasnim,nadam se da cu moci da se iskupim jednim cvetom. :D
Muvali se tri godine posle toga...preslatke tri godine :D ;)

Hahahahahaha,znaci gari je genijalan.Svaka mu cast!!!Treba ga castiti....mozda jednim cvetom! :D
 

Back
Top