View image

jelenajelena

Obećava
Poruka
66
E ovako,

Kad dobijem mejl sa slikom u attachment-u i kad idem na download on mi pokazuje neke slike, npr. avatare sa krstarice, nekih drugih foruma, razne banere itd. sa sajtova koje sam posecivala. Sliku koja je u attach. mi ne otvori uopste.

O cemu se radi? Kako da popravim stvar?
 
Ajd' iz pocetka...
Znaci dobijes mail sa slikom u attachment. Pokusas download te slike u attachmentu a dobjes neke slike sa raznoraznih izvora? Kako to mislis. Dok downloadujes nista neces videti pa ni te slike. Kada i gde vidis te slike a ne ono sto je u attachmentu?
Pojasni malo.
 
Dobijem mejl sa slikom u attachment-u. kliknem na download, kada se zavrsi kliknem na OPEN, a on mi na celom ekranu pokaze samo jednu malu slicicu u centru, npr. sliku nekog banera, ili neciji avatar. Ako kliknem na slicicu, on mi pokaze neku drugu umesto prve i tako redom. Izmedju ostalih, pokaze mi tvoj avatar, Codemaker :)
 
Nazalost, ne razumem sta se to desava, mozda ce ti neko drugi pomoci.. :(
1. Koji mail klijent program koristis za primanje i pregled mailova?
2. kada kliknes na "download" na attachment, da li ga snimas negde na disk? Ako ne, probaj tako, zapamti gde si snimila pa onda taj attachment otvori
3. Da li je attachment u image formatu (JPG, BMP, GIF, PNG itd..) ili je neka arhiva (ZIP ili RAR...)
4. Mzoes li taj attachment da posaljes ovde da ga proverimo?
 
Imam utisak da ovde niko neće moći da pomogne, jer nema dovoljno dobrog opisa problema. Kada bi dobili odgovore na pitanja bar o kom je email klijent ili web mailu reč, sigurno da bi pomoglo. Dakle @jelenajelena probaj da odgovriš na pitanja prvo.
 
Koristim yahoo.mail.
Ista stvar se desava sa svakom attachment-om koji dobijem, do sada su to bili .jpg i .wmv.
Probala sam da snimim na harddisk i radi!! Mada sam sigurna da sam isto probala da uradim i ranije, ali se nije otvaralo. Moguce je da sam tada nakon sto se download zavrsi, kliknula odmah na OPEN. Sada sam att. skinula, sacuvala u mom folderu, a onda odatle otvorila.

Mislim da nije problem u samom fajlu koji dobijam, vec u racunaru na kome ga otvaram, jer isti attachment-i su mogli da se normalno otvore na drugim racunarima.

Problem je delimicno resen snimanjem fajlova na harddisk.

Hvala u svakom slucaju!
 

Back
Top