prepoznao sam se :(

Hammerhead

Primećen član
Poruka
640
Nevencica:
Uglavnom kod muskaraca svih bez obzira da li su partneri ili ne, ne volim kad nemaju hreca i kad su bezkarakterni i takvi se obicno izdaju za intelektualce koji su prodrli u sustinu zivota. I ti obavezno doguraju do kasnih zivotnih stadijuma totalno ne zreli i ne dorasli, a mama ih je naucila kako su oni (njoj verovatno bili) muskarcine i kako boljih od njoh nema ljubi ih majka.
A ulucni susreti trece vrste su grozni i kad si posmatrac i kad si ucesnik jos gore........
u prvom delu... imam 24 tako da jos nisam dogurao... daklem, neki pointersi za odrastanje?
 
Pa ako hoces da kazes da nemas herca i karaktera, a da se pritom smatras za intelektualca i da ti je mama najdraza osoba na svetu...zaboravi na Nevenicu, ali ne brini, ima jos mnogo lepotica kojima takve pojedinsti uopste nisu bitnu, cak sta vise nisu u stanju ni da ih primete, jer ima toliko vaznijih stvari, tipa pare, kola, prelepe plave kose i jos lepsih plavih ociju...

A godine nisu bitne uopste, niti se klinke gade na starije, niti se matorke gade na klince.
 
Hammerhead:
nisi shvatio, dokle god ja vidim problem kod sebe to ce mi smetati... zelim da se menjam

Dobro je da imas volje :)

Ali ne mozes se promeiti preko noci, to je potez za koji treba strpljenje i istrajnost.

Evo ja sam uzeo da treniram karate, i onda mi dodje neki dani kad me jednostavno mrzi da odem na trening, ali znam da ako preskocim, da cu psihicki pasti...

Ma coveku je potreban cilj, volja , znanje kako da do tog cilja stigne,ogroman trud, hrabrost da se suoci sa preprekrama i mudrost da prepozna dobro i lose.

I svako moze da uspe.Bukvalno svako. Ljudi nisu svesni koji se potencijal krije u njihovoj podsvesti.Ne postoje granice, vec su mogucnosti iz sekunde u sekundu sve vece...
 
da, ali ne sme se odustati kada postane tesko ;) hvala na podrsci :) e da,
@livia retko nosim trenerke, a nalaze se uredno slozene u mom ormanu, tako da nemam sta da budim majku... sticajem okolnosti sam se presvukao, a sto se tice tvojih poruki, deluju pomalo bezobrazno jer savetuju nesto nelogicno bez ikakve argumentacije, sto i nije bas previse korisno, ja sam ljude ovde na forumu zamolio za pomoc oko problema koji imam, nije bas ljudski nekoga daviti u toj situaciji
 
pitao si za pomocj... ja sam htela da ti pomognem.... ali si mnogo zatvoren.... volish da analizirash a nemash potrebno predznanje.... al moja rech ionako nema vrednost.... nastavi shta god si mislio da radish necju te vishe ometati
 

Back
Top