zašto ne volite bradu i dlake ?

More_bre

Primećen član
Poruka
819
ženski svete, ja mislim da znam odgovor na ovo pitanje,
ali ću ipak da pitam,
zašto ne volite kad muškarac nije glatko izbrijan
i zašto ne volite dlake po telu muškarca ?

dodatno pitanje: da li bi vam se dopadao muškarac
kojem uopšte ne rastu brada, brkovi, telesne dlake...?
 
Ko ti kaže da ne volimo dlake?

Ne volim svoje dlake, jer me smaraju...sav taj posao oko njih. Al sreća je da postoji i za to rješenje.

Što se tiče dlakavih muškaraca (govorimo o umjerenoj dlakavosti, da ne bude zabune) vrlo je sexy (uglavnom), a brada od par dana, kako kaže Punkkiss, posebno..a opet ne stoji to svakom. Sve zavisi od tipa..
Nije pravilo da mi se dopadaju dlakavi ili ne (ne vjerujem da bih birala po tome koliko dlaka ima na grudima, ali mi je makar za prvi pogled, više sexy).
 
Ma daj, mnogo je bolje da je dlakav... Kad se muskarci depiliraju svuda po telu, meni se okrene stomak,ajd ispod pazuha- higijenski je, ali stomak i guzicu...To mi je kao neka zenskica. Musko treba da bude musko, njihova priroda je da budu dlakavi. >Dobro, ako je prirodno ćosav ni to nije strasno, gadno mi je kad se očigledno vidi da se depilirao :? :roll:
 
More_bre:
ženski svete, ja mislim da znam odgovor na ovo pitanje,
ali ću ipak da pitam,
zašto ne volite kad muškarac nije glatko izbrijan
i zašto ne volite dlake po telu muškarca ?

dodatno pitanje: da li bi vam se dopadao muškarac
kojem uopšte ne rastu brada, brkovi, telesne dlake...?

zato sto smo lezbace! :D
pa se ne palimo na te macho stvari :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
e a sad ozbiljno.
ja ne volim dlakave muskarce jer vise volim da pipnem kozu nego musku bundu.
i najvise volim one koji nemaju dlake na mocnim prsima i one kojima ne raste brada uopste.upoznala sa jedared jednog momka koji skoro da nije imao dlake po telu,a imao bujnu kosu i lepe obrve,a tamo gde ne treba nije skorno nista imao...doduse taj je bio neki skandinavac,sav plav,pa i ovo malo dlaka sto je imo nije se videlo.
e to je bas lepo.

a ako mu vec rastu dlake,onda dolazi u obzir brada,al onako malo,da se ne zabradi ko pop,a brci nikako :lol: da izgleda ko neki cica ili turcin :neutral: no no no....to nikako :p
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 

Back
Top