Да ли су убиства Ђинђића и Ане Линд политичка и повезана?

Lopovi u zatvor?Повезана и политичка или не?

  • Апсолутно да!

  • Не немора да значи.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Не знам зашто али ретко ко жели да прича о томе али јасно је да су ова убиства повезана,прво ђинђић страда пред састанак са њом а после и њу убија неки наркоман СрпскоГ порекла који ће изгледа служити казну овде.
Мислим и највећем дунстеру за ову проблематику изгледа да конце вуче неко ...вани?или је ћорави звеки стварно толико прецизан да прво убије ђинђића а да после узгред рани и веруловића,а да је тај мијаиловић као ето наркоман који Се мало занео па ни мање ни више него ану линд,
НЕМОЈ ТЕ ЉУДИ КО БОГА ВАС МОЛИМ!!!
 
Ма веруј ми спавају,
само смо ја и ти на бранику отаџбине,
али нека док год је нас лако је на вас мислим њих односно ...шта да ти кажем.
Можда буде интересантно да смо сви свесни да је то тако али да не можемо ништа да променимо па ајде бар да знамо да ли је тако и дали разумемо проблем,
можда испадне занимљива анкета и тема ко зна?
 
Да из свађе увек нешто изађе,по правилу негативно,
само када би били искрени сви помало верујемо у те неке завере итд...
није то само проблем код нас балканских шпијуна им,а доста тога и код других народа.Ја мислим да је ђинђић имао више пријатеља у европи него у америци,
и да су ипак амери отели ову привреду и економију да би је они експлатисали а не немци или неко други,због тога и још неких других разлога су и настрадали,
на пр.браћи рватима је почело све мање кеша да стиже јер се почело мало улагати у Србију,па и политичке притиске ради остваривања циљева амера у вези са КиМ,Рашком области, војводином итд неби могли да одраде да је ђики остао жив,какав звеки и легија то су само жртвени јарци освалди,а највеће су овце млохави и његови јер мисле да су га они наручили, шоу програм са оваквом легијалистичком владом добро смо и БГД сачували....
 
Pa šta?:
Ја мислим да је ђинђић имао више пријатеља у европи него у америци,
и да су ипак амери отели ову привреду и економију да би је они експлатисали а не немци или неко други,због тога и још неких других разлога су и настрадали,
на пр.браћи рватима је почело све мање кеша да стиже јер се почело мало улагати у Србију,па и политичке притиске ради остваривања циљева амера у вези са КиМ,Рашком области, војводином итд неби могли да одраде да је ђики остао жив,какав звеки и легија то су само жртвени јарци освалди,а највеће су овце млохави и његови јер мисле да су га они наручили, шоу програм са оваквом легијалистичком владом добро смо и БГД сачували....
И ја мислим да је Ђинђић био више окренут Европи. (А да је Тадић сада тзв. "атлантиста").
И врло је могуће да је, отприлике овако некако, и да је због тога и убијен.
 
Obersturmfuehrer:
naravno da nisu povezana....
ovaj sto je rokn'o anu je obican ludak koji je verovatno bio ubedjen u teorije zavera i kojesta protiv srpskog naroda, pa onda odlucio da uzme pravdu u svoje ruke...valjda je hteo da dokaze da su srbi narod 7000 godina star a balkana ili iz skandinavije....a mozda i sa tibeta.....

А, да ли су ова убиства повезана...? Не знам.

Ипак, знам сигурно, да у теорије о "усамљеним лудацима" кад се ради о политичким убиствима - не верујем.

(После свега чег смо се нагледали и чему смо сведоци, као, уосталом, и свега што знамо из историје).
 
Pa šta?:
Не знам зашто али ретко ко жели да прича о томе али јасно је да су ова убиства повезана,прво ђинђић страда пред састанак са њом а после и њу убија неки наркоман СрпскоГ порекла који ће изгледа служити казну овде.
Мислим и највећем дунстеру за ову проблематику изгледа да конце вуче неко ...вани?или је ћорави звеки стварно толико прецизан да прво убије ђинђића а да после узгред рани и веруловића,а да је тај мијаиловић као ето наркоман који Се мало занео па ни мање ни више него ану линд,
НЕМОЈ ТЕ ЉУДИ КО БОГА ВАС МОЛИМ!!!

Шта неће крава све да подбаци. Мијаиловић није наркоман. Убио је Ану Линд што је сваки дан причала по шведској телевизији да је добро што су Срби бомбардовани.
Ђинћић се није разликовао од Ане Линд по томе. Само што је она у Шведској, а Ђинћић
је то говорио по свету.
 
Анти-дахија:
Шта неће крава све да подбаци. Мијаиловић није наркоман. Убио је Ану Линд што је сваки дан причала по шведској телевизији да је добро што су Срби бомбардовани.
Ђинћић се није разликовао од Ане Линд по томе. Само што је она у Шведској, а Ђинћић
је то говорио по свету.
Ti glorifikujesh tog psihopatu koji ju je ubio nozem.....Ne pishtoljem nego nozem ZENU, junachina:mad: i tako samo doprineo ionako loshem imidzu Srba u svetu......
 
Анти-дахија:
Шта неће крава све да подбаци. Мијаиловић није наркоман. Убио је Ану Линд што је сваки дан причала по шведској телевизији да је добро што су Срби бомбардовани.
Ђинћић се није разликовао од Ане Линд по томе. Само што је она у Шведској, а Ђинћић
је то говорио по свету.
Ti si se registrovao samo da bi ovo napisao,je li?
O,Boze... :roll:
 
Pa šta?:
Не знам зашто али ретко ко жели да прича о томе али јасно је да су ова убиства повезана,прво ђинђић страда пред састанак са њом а после и њу убија неки наркоман СрпскоГ порекла који ће изгледа служити казну овде.
Мислим и највећем дунстеру за ову проблематику изгледа да конце вуче неко ...вани?или је ћорави звеки стварно толико прецизан да прво убије ђинђића а да после узгред рани и веруловића,а да је тај мијаиловић као ето наркоман који Се мало занео па ни мање ни више него ану линд,
НЕМОЈ ТЕ ЉУДИ КО БОГА ВАС МОЛИМ!!!

ma nije ubojstvo Djindjica politicko?!?!? od kud ti to :-P
 
goxy:
Ti glorifikujesh tog psihopatu koji ju je ubio nozem.....Ne pishtoljem nego nozem ZENU, junachina:mad: i tako samo doprineo ionako loshem imidzu Srba u svetu......

Брига ме шта мисле белосветски хоштаплери и њихове слуге у Србији. Жалим за крвожедну Ану Линд. Колико је она жалила Србе, толико и ја жалим њу. Кажу да је баш добро распорио. Обавио момак врхунски задатак. Можда му Гаврило роћак.
 
Norma Kampl:
А, да ли су ова убиства повезана...? Не знам.

Ипак, знам сигурно, да у теорије о "усамљеним лудацима" кад се ради о политичким убиствима - не верујем.

(После свега чег смо се нагледали и чему смо сведоци, као, уосталом, и свега што знамо из историје).

a ko kaze da je ovo uopste politicko ubistvo? ne kazem ni da jeste i nije, ali po meni politicko ubistvo ima nekakav cilj, ali uzmi u obzir i ovakve manijake:

Брига ме шта мисле белосветски хоштаплери и њихове слуге у Србији. Жалим за крвожедну Ану Линд. Колико је она жалила Србе, толико и ја жалим њу. Кажу да је баш добро распорио. Обавио момак врхунски задатак. Можда му Гаврило роћак.

e, ovaj bi ubio da ne trepne, a njegova um je verovatno ostao ispod nekog kamena i jedini cilj bi mu bilo da "osveti srbiju"
 
Obersturmfuehrer:
a ko kaze da je ovo uopste politicko ubistvo? ne kazem ni da jeste i nije, ali po meni politicko ubistvo ima nekakav cilj, ali uzmi u obzir i ovakve manijake:

e, ovaj bi ubio da ne trepne, a njegova um je verovatno ostao ispod nekog kamena i jedini cilj bi mu bilo da "osveti srbiju"

Манијаци су они који осућују убицу Ане Линд. Ко се не освети тај се не посвети. Твој ум је у клозету.
 
Анти-дахија:
Манијаци су они који осућују убицу Ане Линд. Ко се не освети тај се не посвети. Твој ум је у клозету.

da, zamisli manijake, osudjuju ubice...
nego, aj sad, trk u ono muslimansko obdaniste pa prikolji neko malo...
cisto da se osvetis za one vekove pod turcima....
 
Obersturmfuehrer:
da, zamisli manijake, osudjuju ubice...
nego, aj sad, trk u ono muslimansko obdaniste pa prikolji neko malo...
cisto da se osvetis za one vekove pod turcima....

Нато је тако радио са Србима. Писао је на бомбама и поруке са поздравом Српској деци. Кад су шиптари побили Српску децу на Косову, већина шиптара је то прославило.
А Нато и њихове медије то одобриле.
 
Pa šta?:
Не знам зашто али ретко ко жели да прича о томе али јасно је да су ова убиства повезана,прво ђинђић страда пред састанак са њом а после и њу убија неки наркоман СрпскоГ порекла који ће изгледа служити казну овде.
Мислим и највећем дунстеру за ову проблематику изгледа да конце вуче неко ...вани?или је ћорави звеки стварно толико прецизан да прво убије ђинђића а да после узгред рани и веруловића,а да је тај мијаиловић као ето наркоман који Се мало занео па ни мање ни више него ану линд,
НЕМОЈ ТЕ ЉУДИ КО БОГА ВАС МОЛИМ!!!

Анти-дахија:
Шта неће крава све да подбаци. Мијаиловић није наркоман. Убио је Ану Линд што је сваки дан причала по шведској телевизији да је добро што су Срби бомбардовани.
Ђинћић се није разликовао од Ане Линд по томе. Само што је она у Шведској, а Ђинћић
је то говорио по свету.

Što se "povezivanja" tiče - Šerlok Holmsa da zavrnete!

Medjutim, politička ubistva se rade sa eksplozivnim napravama odnosno vatrenim oružjem.
Nisam skoro čuo u vestima da je neko prišao ma kojoj političkoj ličnosti u svetu sa nožem ili konopcem pa ga mrcvario pred narodom?
I tu je dakle tačka.

Moguće da se radi o poremećenoj osobi koja je čula neko "pljuvanje" unutar srpske zajednice pa ko zna kako povezala da će uraditi nešto dobro te biti koristan i konačno prihvaćen od svoje okoline. Znate kakvi smo kad se rodi dete sa defektom...
.
 

Back
Top