visa hotelijerska skola-kosutnjak

Apsolventska ekskurzija
visoke hotelijerske škole

Molimo sve studente treće godine Visoke hotelijerske škole koji su zainteresovani da u društvu kolega krenu na stručnu apsolventsku ekskurziju u Sloveniju, mail-om, na adresu apriori.ap@hotmail.com pošalju svoju potvrdu do 10. februara.
Vreme polaska bi bilo određeno za kraj marta ove godine, za plaćanje prevoza i vize je zadužena škola, a studenti bi bili obavezni da uplate samo smeštaj u Bledu od četiri noćenja na bazi polupansiona (oko35 evra noćenje). Obuhvata obilazak Slovenije, Italije i Austrije. Svi studenti sa prosekom iznad 8,5 oslobođeni su plaćanja smeštaja!
Uslov za prijavljivanje je da su studenti treće godine visoke hotelijerske škole i da imaju određene dve ferijalne prakse.
Informacije nisu konačne niti kompletne jer se još uvek čeka na konačnu potvrdu, a to ćemo znati ako se prijavi bar 45 studenata, što je minimum.
Iskoristite priliku da za minimum troškova izvučete maximum znanja i zabave!!!

Član studentskog saveza
Ada Protić
 
Isao je jedan Vasa kog ja znam- bio prosle godine i secam se da je rekao da je mnogo radio tamo, pa da nije ni stigo da vidi Grcku od tolikog posla..dodouse, taj je sada na brodu jednom na kom mu je super, a za to se, izmedju ostalog, kvalifikovao i stavkom te prakse u Grckoj...
 
Da li ima mozda nekog ko je isao ove godine na prijemni...i ko je polagao za gastronomiju??Ako neko jeste zanima me sve o prijemnom!!Kako se polaze prakticna nastava iz kuvarstva???Da li izvlacis neke recepte??Da li su ti recepti isti svake godine ili se menjaju???Mogu da mi odgovore i studenti koji idu na II ili III godinu...
Unapred hvala....
 
Pozdrav svima! Mene zanima kako je na Visoj hotelijerskoj, pre svega kakav je prijemni?
Moja komsinica se upravo odlucila za ovu skolu ali je problem sto ne moze da ide na pripremnu nastavu jer nismo tako blizu beograda. Koliko je potrebno za budzet a koliko za samofinansiranje?:manikir:
 
Najblaže rečeno, mafijaška škola sa mafijaškim rukovodstvom i mafijašima profesorima i izrabljivačima, bez perspektive za normalan život. Tu, nažalost, rade ljudi koji ne zaslužuju ni klozete da čiste, čast izuzecima. Tvrdim to osnovano, odgovorno i iz pouzdanih izvora. Bolje se ne igrajte sa tim, nego upišite neke normalne fakultete, da vam ne bi prošle godine života u ovom paklu i ponižavanju. Neka je srećno svima.
 

Back
Top