Osveta bivsem

jelena1977

Zainteresovan član
Poruka
326
Da li vam se nekada dogodilo da zelite da se osvetite nekome koga ste tolio voleli dugo,predugo,koga ste u zvezde kovali,zbog koga ste se sa celim svetom svadjali ,a on je od vas napravio budalu.?I kakav bi vid osvete to bio?
 
jelena1977:
Da li vam se nekada dogodilo da zelite da se osvetite nekome koga ste tolio voleli dugo,predugo,koga ste u zvezde kovali,zbog koga ste se sa celim svetom svadjali ,a on je od vas napravio budalu.?I kakav bi vid osvete to bio?

NE nikada (samo bez uspomena :razz: ) ! Osveta je potez ocajnika, a tebi to ne treba, zasto se sustati na neciji nivo?
Jednostavno ignorisi, to najvise ume da zaboli i zasmeta. Naravno to je moje miisljenje, usledice i druga ubrzo ;)
 
Meni se bog osvetio zato sto mi se bivsi nije svetio.
Znala sam da ce to tako ispasti.

Srecom sad smo svo cetvoro ok ja i on , njegova devojka i moj decko. Ali treba biti covek i primiti samar ko covek kad znas da si kriv.
 
Ma nja hocu da mu se osvetim na neki pozitivan nacin,pocel asam bas da radim na sebi,i vidim da on to bas primecuje.I kada seta sa devojkom koja je bas nikakva,opbjektivno,a ni on nije nista narocito.Vidim da stalno gleda u mene.Cesto pozove telefonom,kao nadje se u nekom poslu.Necu ja da matretiram ni njega ni njegovu devojku,samo sam lepo udesila,da nju muva jedan moj poznanik super frajer,pa da moj bivsi padne od muke.Detinjasto,ali tog tipa nema sanse da odbije.Toliki je dasa da bi mu malo ko odoleo.Eto to hocu,da malo pati,pa cu posle kada izravnamo racune da budem mirna.Kada je opn mogao mene,koji mi je jedini deckou zivotu bio,i stalno me za sve optuzivao,a on uvek ispadao dobar,e onda i ja imam prava malo da ga povredim.Ako sam ja zbog njega zamalo zivot izgubila,izgubice i on zivce zbog mene.Najgore su ostavljene zene.
 
nije mi se desilo nikad da kujem nekog u zvezde, najgora sam, prvo uochavam mane, pa se utisak popravlja, donekle, ni zbog koga se ne bi svadjala sa celim svetom, u stvari uopshte ne mogu sada da zamislim tu situaciju koja bi me na to navela, a ako se osetim ko budala, onda u tom trenutku verovatno jesam, nema shta ko od mene to da pravi, a svetila se nisam i nadam se da necu, al deshavalo mi se da zelim da nekog opalim shtanglom po glavi... e tako bi se osvetila :D
 
jelena1977:
Ma nja hocu da mu se osvetim na neki pozitivan nacin,pocel asam bas da radim na sebi,i vidim da on to bas primecuje.I kada seta sa devojkom koja je bas nikakva,opbjektivno,a ni on nije nista narocito.Vidim da stalno gleda u mene.Cesto pozove telefonom,kao nadje se u nekom poslu.Necu ja da matretiram ni njega ni njegovu devojku,samo sam lepo udesila,da nju muva jedan moj poznanik super frajer,pa da moj bivsi padne od muke.Detinjasto,ali tog tipa nema sanse da odbije.Toliki je dasa da bi mu malo ko odoleo.Eto to hocu,da malo pati,pa cu posle kada izravnamo racune da budem mirna.Kada je opn mogao mene,koji mi je jedini deckou zivotu bio,i stalno me za sve optuzivao,a on uvek ispadao dobar,e onda i ja imam prava malo da ga povredim.Ako sam ja zbog njega zamalo zivot izgubila,izgubice i on zivce zbog mene.Najgore su ostavljene zene.
Mani se toga...ako se svetis sve ce se okrenuti protiv tebe.
Ako se ne svetis...veruj mi kad tad ce propistati majcino mleko ako se poneo kao necovek.
Da li je bog,sudbina ili sta god...ali cuva dobre ljude i svaku gresku ti naplacuje tri puta.
 
jelena1977:
Ma nja hocu da mu se osvetim na neki pozitivan nacin,pocel asam bas da radim na sebi,i vidim da on to bas primecuje.I kada seta sa devojkom koja je bas nikakva,opbjektivno,a ni on nije nista narocito.Vidim da stalno gleda u mene.Cesto pozove telefonom,kao nadje se u nekom poslu.Necu ja da matretiram ni njega ni njegovu devojku,samo sam lepo udesila,da nju muva jedan moj poznanik super frajer,pa da moj bivsi padne od muke.Detinjasto,ali tog tipa nema sanse da odbije.Toliki je dasa da bi mu malo ko odoleo.Eto to hocu,da malo pati,pa cu posle kada izravnamo racune da budem mirna.Kada je opn mogao mene,koji mi je jedini deckou zivotu bio,i stalno me za sve optuzivao,a on uvek ispadao dobar,e onda i ja imam prava malo da ga povredim.Ako sam ja zbog njega zamalo zivot izgubila,izgubice i on zivce zbog mene.Najgore su ostavljene zene.

Zato te i ostavio decko, jer verovatno nisi odolela poznaniku.:lol:
 
Iivija:
jeco, muvaj sinmbada on je dasa a fin je vako (ovo se ja sad tebi kao shlishtam :D )
pa necjesh ni morati da se svetish....
e sinmbade jel smo sad kvit? :D
.... :lol: :lol: :lol: ...e baš si otkačena, :razz: Livija sad smo kvit :wink: ,samo nemoj više tako da me hvališ,ko Boga te molim.... 8-)
 
Ma otkacio me je,ne znam zasto.Da se muvam sa tim dasom,ne pada mi na pamet,drug je od mog brata,ali cu bivseg da nateram da propisti majcino mleko,pa da sam jos ovolika.Cim vidi da ga ova vara,ima da se oseca kao budala.Jer on to ne podnosi od strane devojke.Nije mijasno,taman ga zaboravim,krenem dalje.Eto ga on,pozove ,nadje neki razlog za razgovor.ma osveta I GOTOVO.
 
A sta ako se njegova devojka ne zakaci na dasu?
Jos vise bi se jela od muke...mani ga...vremenom ces zaboraviti pa ce ti biti smesno sto si ovako razmisljala.
Pa ces ti naci jos boljeg dasu i od njega i od druga tvog brata zajedno ;)
 
Cini mi se, da je ipak najbolje resenje, da se maksimalno sredis, izadjes gde i on inace izlazi, nadji nekog dasu ( nekog druga kojeg on ne zna ili nadji nekog tipa vani, objasni situaciju - ako je ok pomoci ce....meni su vise puta, da se otarasim nekih tipova, samo ti ljubazno reci ).....pa onda se smeskaj, zezaj, plesi, a njega gledaj ko kroz maglu, ako ti se obrati pravi se blesava, da nisi cula...itd...snadji se zensko si...a mozda se i skontas sa ovim drugim..

Fin ti taj drug sto muva njegovu ribu ( ako sam dobro razumela )...samo ti njega napravi ljubomornim, nek pukne od muke....vidi se, da je malo "odlepio"...I KRENI DALJE!!!! Takav ti ne treba!!!
 
alya:
Cini mi se, da je ipak najbolje resenje, da se maksimalno sredis, izadjes gde i on inace izlazi, nadji nekog dasu ( nekog druga kojeg on ne zna ili nadji nekog tipa vani, objasni situaciju - ako je ok pomoci ce....meni su vise puta, da se otarasim nekih tipova, samo ti ljubazno reci ).....pa onda se smeskaj, zezaj, plesi, a njega gledaj ko kroz maglu, ako ti se obrati pravi se blesava, da nisi cula...itd...snadji se zensko si...a mozda se i skontas sa ovim drugim..

Fin ti taj drug sto muva njegovu ribu ( ako sam dobro razumela )...samo ti njega napravi ljubomornim, nek pukne od muke....vidi se, da je malo "odlepio"...I KRENI DALJE!!!! Takav ti ne treba!!!
A ja mislila da sam ja klinka.... :)
 
Ja to radim sa stilom:

P99A1.jpg
 
zelenooka85:
A ja mislila da sam ja klinka.... :)


Pa cekaj malo...svi smo mi klinci ponekad...ako je toliki skot bio...zasto ne izvesti neku malu slatku osveticu...ovo sto sam napisala koriste sve zene nakon raskida...ako nista drugo, bar zbog sebe, da se " vrate" u zivot...i sto je najsmesnije obicno cak i upali... :lol:

Licno nisam za osvete, niti bi nekome ucinila nesto lose....ali neke stvari jednostavno moras, da preseces...ako je razlaz bio fer i ok...svako na svoju stranu...ali, da neko stalno gnjavi i dokazuje kako je njemu lepo..itd.....to je previse...malo po*e*avanja nije na odmet....
 

Back
Top