Kupio bi neke stare Sega i Nintendo konzole i igre

Nuclear_Spirit

Početnik
Poruka
45
Kupio bi sledece konzole:


- Sega Master System (SMS),
- Sega Mega Drive 2, (SMD2)
- Nintendo Entertainment System (NES),
- Super Nintendo Entertainment System (SNES)

i igre za njih. U principu me zanima i dodatna oprema, pogotovo kontroleri za SMS posto imam vec jednu konzolu ali nemam dzojpede :(

Ako neko ima nesto od ovoga na prodaju moze me kontaktirati na
PM , mob: 064 127 23 87 ili na movie.onair@gmail.com
 
Jel neko moze da mi nekako nabavi amige za amigu,imam komp(2 komada al jedan nesto ne radi najbolje to jest flopy oce nece) imam i dodatak za 4 djostika i ideja mi je da nabavim Mega blast i neke igrice koje su mogle istovremeno da ubace i po 6 Igraca na ekran i da to radi bez kocenja...

al kada sam uspeo da nabavim komp ispade da su diskete crkle :( bas bi pravili neke turnire a ovako :(
 
@II panter II
imam kompletnu kolekciju amiginih igara na 4 DVD-a (pa dobro nije bas SVE sto je ikada izaslo ali vecina igara) sto se programa tice to ces morati na netu da se zezas mada posto su igre u adf formatu i tu ima malo zezanja da bi narezao na flopi, ali radi...

@Aleksej65
BILO je vrlo bitna rec, bilo ih je nekada , scena je bila razvijena i sve to ...ali od 1996 godine kada su se pojavile sege i kada je PC poceo da uzima trziste sve je skoro nestalo.Kazem skoro zato sto i dalje ima zanesenjaka (ili ludaka posto ne znam kako da nas nazovem) koji se cimamo, jurimo programe i nove komade opreme koja se pojavila. Nazalost, software sam nabavio ali hardwer nikako ali ne odustajem...

@ rale77
hvala ti u svakom slucaju, imam i "ramba" i "terminator" i tu segu(sa zutim ketridzima)sta da radim bilo mi zao pa sam ih kupio za 30 dinara na buvljaku :)

@ paki cfc i zlaja 87 i za sve ostale koji bi dali isti predlog

znam da je super stvar sto postoje emulatori i sto zaista sve izgleda isto kao prava stvar ali meni je upravo feeling da imam te konzole.

Ako neko ima nekih igara za pomenute konzole(ili konzole) neka se javi dogovoricemo se nesto...
 

Back
Top