ђинђићева супруга улизује се усташама

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Manjaca

Obećava
Poruka
99
ZORAN JE BIO KATOLIK!
Udovica srpskog premijera Ružica Đinđić u ispovesti Globusu rekla da je on bio bliži katoličkom nego pravoslavnom mentalitetu.........
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/januar/30/V-04-30012007.shtml

Ништа о прогону стотине хиљада Срба. Ни реч о усташи Месићу, ни о немогућем повратку Срба у своје домове. Чак се ћуброша хвали како поштује католичанство, а о православљу омаловажавање.

У интервјуу Израелском листу Харец 3.5.1999. године Зоран Ђинђић је изјавио је да је "потпуно логично да се бомбардовање настави, јер се оно показало као веома ефикасно". Неколико дана касније, у заједничком интервјуу са Милом Ђукановићем, датом Њујорк Тајмсу изнет је став да би "прекид бомбардовања изазвао трагедију и насиље ако Милошевић остане на власти"
 
Manjaca:
Све усташе као ђинђуретина треба да буду ликвидиране. Засмрдели сте Србију. Гамад.
Je li, bre, seljačino, odakle ti uz kompjuter, pa još znaš i da se uloguješ:lol:
Idi bre napasaj ovce i svadjaj se sa čobanima gluperdo neotesana8-)
Jadan smo mi narod, zaista jadan,prost, neobrazovan i zaostao.
Pa se posle pitajte odakle radikalima glasovi:lol:
 
Manjaca:
У интервјуу Израелском листу Харец 3.5.1999. године Зоран Ђинђић је изјавио је да је "потпуно логично да се бомбардовање настави, јер се оно показало као веома ефикасно". Неколико дана касније, у заједничком интервјуу са Милом Ђукановићем, датом Њујорк Тајмсу изнет је став да би "прекид бомбардовања изазвао трагедију и насиље ако Милошевић остане на власти"

već smo raspravljali o ovome i utvrdili da nije tačno. pitanje je samo da li si glup, zlonameran ili both... znam na koju opciju tipujem. ;)

Све усташе као ђинђуретина треба да буду ликвидиране. Засмрдели сте Србију. Гамад.

pih... :(
pomenuo si ustaše samo jednom. posustaješ.

ps

http://www.mahkah.com/AlterWegundmehr/Ribbons/saveearth.jpg
 
DellBoy-011:
Je li, bre, seljačino, odakle ti uz kompjuter, pa još znaš i da se uloguješ:lol:
Idi bre napasaj ovce i svadjaj se sa čobanima gluperdo neotesana8-)
Jadan smo mi narod, zaista jadan,prost, neobrazovan i zaostao.
Pa se posle pitajte odakle radikalima glasovi:lol:

****** те холбрук, олбрајтовска крмача и ђинђура у разваљено твоје усташко дупе. Гамад.
 
DellBoy-011:
Ja baš i ne vredjam, ali ovaj Manjača je žešći bolesnik, dugo nije bilo takvog na forumu.
Taj od sedam ujutro piše o vadjenju očiju i klanju beba.
Poremećen je 100%

Пишем о вашим зверствима. Гамад као ти су вадили очи Србима и клали Српске бебе.
Памти па врати. Вратићемо вам за све.
 
DellBoy-011:
Je li, bre, seljačino, odakle ti uz kompjuter, pa još znaš i da se uloguješ:lol:
Idi bre napasaj ovce i svadjaj se sa čobanima gluperdo neotesana8-)
Jadan smo mi narod, zaista jadan,prost, neobrazovan i zaostao.
Pa se posle pitajte odakle radikalima glasovi:lol:
Kad vidim tebe kako psujes i kojim epitetima castis politicke neistomisljenike, mi smo cvece.
Sta vas je tako pogodilo?
Jeste, supruga Zorana Djindjica je dala INTERVJU Kuriru, znaci, prenete su njene reci, nije ih novinar izmislio. Uostalom, mogla je da demantuje da i sada proslavalja katolicki Bozic.
Zoran Djindjic za vreme NATO-agresija na nasu zemlju, krio se po hrvatskim ostrvima. To su bile njegove reci, ne moje, Kurirove ili Janka i Marka.
Otkud bas tamo?!
Vi nama pripisujete da smo svakakvi, a vi biste hteli da poreknete ono sto cak ni pokojn Djinjdic tada, niti njegova supruga sada- ne poricu!
 
Elvin:
već smo raspravljali o ovome i utvrdili da nije tačno. pitanje je samo da li si glup, zlonameran ili both... znam na koju opciju tipujem. ;)



pih... :(
pomenuo si ustaše samo jednom. posustaješ.

ps

http://www.mahkah.com/AlterWegundmehr/Ribbons/saveearth.jpg

Ти се трба убијеш ћубре усташко. Можеш да пихћеш колко хођеш. Ђинђура је дао зверске изјаве. Треба цела његова усташка фамилија да се ликвидира и ви исто гамад усташка.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top