John Lennon - horoskop

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Evo ovako....
Mene jako zanima sta se dogodilo tog strahovitog dana...kada je ludak pucao na Lennona...
Malo sam zavirila u njegovu kartu ali ne vidim nista ...ne u natalnoj ,jer se tu jos tu i tamo moze ponesto uvideti sto nebi valjalo.....ali kada sam vratila vreme unazad, pa uradila kartu....nista zanimljivo nisam videla za taj kobni 9-ti Decembar 1980te...
Ajde ...ako nekoga zanima...neka virne...pa neka javi...Pozzz

http://images.google.com/imgres?img...m.microsoft:en-us:IE-Address&rlz=1I7SKPB&sa=N
 
Hm... Po Solarnom mu iz sestog natalnog (koje izmedju ostalog ima simboliku i "nizih neprijatelja") u prvo (licnost) dolaze i Mars i Uran (Uran i Mars na AC pritom) i to u konjukciji, a eto bas taj aspekt se najbanalnije interpretira kao *prasak*. Onda konjukcija Sunca i Meseca i Plutona. Sta znam, evo pogledaj:
Solarni
 
Dalje, Djuro - baci pogled na Jupiter - jedina konjukcija sa Saturnom, kvadrat sa Neptunom i 60* sa AC, mozda bismo mogli da nagadjamo da li bi recimo Sunce (licnost) 120* Jupiter (sreca) u direkcijama moglo da ublazi Mars/Uran. Mozda bi, ko ce ga znati :roll:
 
Znas kako Djuro, ja sam to puno puta proveravala na kartama ljudi koji su mi u okolini, tipa - neka operacija, saobracajna nesreca, nesto slicno, i obicno se sve ove "teze" planete tu pokazu u pravom svetlu. Ili naglaseno 12. polje, ili se sve sjatilo u 8. ili opozicije. Recimo, i na svom primeru mogu to da potvrdim. Ali mislim da je mene par puta spasio upravo trigon Sunca i Jupitera. Tako da, nemoj da se nerviras oko tog pogadjanja, samo uvek prati dolazi li na AC (kao u ovom slucaju) iz kriticnog polja toliko "explodirajucih" okolnosti. Verovatno imas Duporovu NVP - baci pogled na deo gde opisuje Mars - kaze: "Aspekti Mars-Uran su zanimljivi i zato sto se ispunjavaju munjevito u samom casu punog aspekta."
 
Da malo sidjem sa teme ...ili ne sidjem...ima veze sa onim sto je Toxic rekla apropo Marsa i urana im konjukcije...
Elem , nisam bila lenja pa procesljam malo po svojoj memoriji ne bi li se setila godine kada se dogodio meni jedan "nemio" dogadjaj" a apropo osobe koja mi se dopadala godinama , i jos uvek mi se dopada,.
Nisam mogla a da ne podelim sa vama jer evo sta sam pronasla...

(Dakle covek mi se godinama dopada....rekla bih i ja njemu..ili podhitno treba da posetim nekog psihijatra ako je sve to samo u mojoj glavi...sticajem raznoraznih cudnih okolnosti ,medju nama nikada ni do cega osim flerta , nije doslo)

Sta se desava...
Jednog lepog dana bivamo uvuceni u jeziv skandal , koji je prouzrokovala treca osoba ...koja kao da je pala sa neba u tom trenutku....ali biva uvucen on , uvucena ja jer sam se tu nasla....ljut on , ljut ja...cak smo i do milicije uspeli da zavrsimo, naravno kao svedoci ali i to je bilo dovoljno za stres....
Sve se to,opet napominjem , desava iz vedra neba , kada uopste nisam ocekivala...a ni on....Posle tog dogadjaja vise ne govorimo, a niti sam kriva ja , niti je kriv on...jednostavno...poima nemamsta se desilo...a fluid i dalje lebfi u zraku...O Boze...Ludilo...

Elem,
sada nadjem da je te godine i meni i njemu ...po Solaru...Mars bio u Konjukciji sa Uranom...i ne samo to , vec je i meni i njemu mars bio Na 0 riba a Uran na 29Vodolije.....dakle u stepen i znak nam se sve poklopilo..???? Sa tim sto se njemu sve desava u desetoj kuci ,dok je kod mene konjukcija bila u petoj....

Ja nemam komentar...
Eto,morala sam ovo da podelim sa vama....
 
MadonnaGirl:
on je tako sto je ubijen na neki nacin otplatio karmu iz proslog zivota........koji je bio vrlo vrlo los...........


Ne bih se slozila bas da je smrt neka kazna i otplata karme. Po meni smrt je vise nagrada nego kazna, umres , nema te vise,i onda si oslobodjen svih ovozemaljskih muka i problema.
Ovaj svet je muciliste,mislim ako ovde na ovaj forum dolaze samo apsolutno srecni ljudi koji ovaj zivot vide kao Raj na Zemlji, ok, to je slucajnost onda da jer forum pun srecnika, ali gledajuci globalno na zivote ljudi na ovoj planeti, kroz sta sve prolaze, i prirodne katastrofe i ratove i katastrofe u malom, mukotrpne zivote, nemastinu, glad, bolesti itd, ne mozemo reci da zivimo u Raju i da su nasi zivotu oslobodjeni svih muka i problema. Raj bi pre bila smrt u odnosu na ovo i pre bi bila nagrada i oslobodjenje od muka.
Ilegalna je eutanazija nad ljudima ali je legalna na primer na zivotinjama koje su bolesne ili se povrede, kucni ljubimci, konji na primer - ako se povrede ili razbole ubijaju se iz samilosti da se oslobode muka ili na primer kad umre jako bolestan covek koji se godinama mucio u agoniji bolesti mnogi ljudi kazu "oslobodio se muka"...znaci smrt je oslobodjene od muka ovog zivota ne bih rekla da je otplata karme....
Postoje ljudi koji su u takvim mukama da zavide mrtvima i ne zele da zive vise, npr jako bolesni ljudi koji jedva cekaju da smrt dodje po njih kao NAGRADA naravno i oslobodjenje a ne kazna.
Ne kapiram zasto ljudi vide smrt kao kaznu, nelogicno je, covek koga vise nema i koji je sigurno u boljem svetu nego sto je ovaj, ili ga jednostavno nema vise , ne postoji u zavisnosti od toga ko u sta veruje, i vise nije svestan nicega kako on moze da uopste dozivi svoju smrt kao kaznu kad ga jednostavno vise nema medju zivima?:)
 

Back
Top