HELP"Sta da radim"

Drale1

Početnik
Poruka
15
Imam problem koji ne mogu da resim vec neko vreme tj. odkad sam kupio nov komp.
1.nekad se sam restartuje
2. kada instaliram neku igricu npr. NBA 07, menadzer 07, izbacuje me tj. iz nba me izbacuje kada hocu da zapocnem utakmicu a menadzer igram 10 min. pa izbaci najvise kad nesto treba da se ocita malo duze i izbacuje gresku u oba slucaja :confused:

WinXP
professional
version 2002

AMD Sempron(TM) 2400+
1.66 GHz, 512MB of RAM

Da li je neko imao sican problem ako jeste nek pomaze
UNAPRED HVALA
 
Mozda zvuci glupo, ali ako je nov komp u radnju pa nek vide.Mozda se kolju komponente, lose ubacen modul memorije, graficka ne lezi dobro...
Ako je verzija sam cu OS da nabavim ;),mozda je do drajvera(graficka i ostali) ili losa ver. Windowsa(ima i toga, bas taj XP 2002). A ako je i varijanta igre a`la Bulevar CD ili sa neta, losa emulacija protiv zastite ili tu nesto.
Uglavnom razlozi problema se povecavaju rapidno pa bez nekog parametra (tipa Win radio normalno do instalacije igre, ili samo u 3D modu...) imas MNOGO varijanti. A i ne rece sta je tacno greska, sta javi sem restartovanja?

Uglavnom ako se samo restartuje, po meni, najverovatnije hardver.
 
Da restartuje se ali retko najvise kad sam u nekoj igrici npr. nba 07 svaki put kad hocu da krenem mec i bas sam juce instaliro proevolution soccer 06 ista stvar restart kompjutera posle dva minuta igre sto je zanimljivo nece da se restartuje (bilo nba pro. ) dok ne zapocnem mec.Odlucio sam da menjam graficku pa cemo videti Oggy hvala u svakom slucaju za pomoc
 
Po sumnji graficka( mozda i slabo napajanje. koja graficka? da li ima dodatni jack za napajanje?) , pa memorija, pa CPU.
Jel si probo da izvadis sve iz lezista(NE CPU,grafiku i memoriju) malo izduvas pa da vratis?
 

Back
Top