Модерни и прогресивни су за ДС

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
1225.jpg


BORIS JE BAJA
Nedeljko Bajić Baja ekskluzivno za Kurir priča o tome zašto podržava Demokratsku stranku i otkriva da bi Tadiću poverio i svoj život

Nedavno održani izbori očigledno su napravili preokret kada je reč o angažovanju narodnjaka u politici, jer su oni prvi put javno "zauzeli stranu". Ono što je iznenadilo mnoge, bilo je njihovo većinsko izjašnjavanje za takozvani demokratski blok, čiji predstavnici u svojim javnim nastupima uglavnom pljuju baš po njima.

Poslednji slučaj u ovom nizu, za neke veliko iznenađenje, predstavljalo je pojavljivanje Nedeljka Bajića Baje u reklamnom spotu Demokratske stranke, zahvaljujući kome je krenuo istim putem kao i Ceca Ražnatović pevajući Vojislavu Koštunici ili Šaban Šaulić učlanjujući se u stranku Čede Jovanovića. U želji da saznamo koji poriv je imao za politički angažman, pozvali smo Baju, jednog od najpopularnijih folkera današnjice, koji nam je rekao:

- Nikada nisam bio član bilo koje stranke, ali sam građanin ove zemlje koji ima pravo na svoj stav. Čitajući političke programe i prateći situaciju, uvideo sam da je moj definitivni favorit Boris Tadić, kao čovek koji želi da priča sa svetom i sa kojim svet hoće da priča. Zbog toga sam se i opredelio da svoju podršku dam Demokratskoj stranci, kao i neke moje kolege, poput Miroslava Ilića i Gorana Bregovića, iako smatram da i u drugim strankama ima dobrih i poštenih ljudi.

Jesi li upoznao Tadića?
- Upoznao sam ga i ostavio je na mene utisak vrednog, zdravog, poštenog i kvalitetnog čoveka kome bih svoj život mogao da poverim u ruke.

Zašto se nisi pojavio na bini na konvenciji DS?
- Bio sam u bekstejdžu, ali sam smatrao da je nepotrebno da izlazim na binu jer je tamo mesto ljudima koji se aktivno bave politikom i onima koji tu nešto treba da kažu.

Da li to što si ih podržao znači i da podržavaš njihov stav o tome da je "sramota da Ceca, udovica ratnog zločinca, peva premijeru"?
- Ceca Ražnatović je najveća šou biznis zvezda na Balkanu i nastupala je kao takva, i to ne na mitingu DSS već na dočeku pravoslavne Nove godine. Niti je Arkan optužen niti osuđen kao ratni zločinac, koliko ja znam, niti nju treba posmatrati kroz to. Ona je, naprosto, veliki umetnik i tu se priča završava. Uostalom, narod je rekao šta misli o njoj kada se pojavio u onolikom broju na Ušću.

Možemo li očekivati da u sledećoj kampanji snimiš neku promotivnu pesmu za DS ili možda duet s nekim političarem?
- Već je bilo pokušaja da se snime takvi dueti, ali prošli su neslavno, te ne bih da i ja upadnem u istu zamku. Što se pesme tiče, dokle god postoje neiscrpne teme o ljubavi, o tome ću i pevati, tako da nemam nameru da snimam pesme s političkom tematikom.
 
svetolik trpkovic:
Sto bi to bila sramota ako LDP ima Sneki, Kostunica silikonsku mafijasku quravu a radikali ceo zooloski vrt zasto da DS zaostaje mada mi Kurir nije bas najsigurniji.
Ma hajde, pa našta to liči?
Ako radikali i Koštunica imaju orangutane sa estrade u svojim redovima, može i DS
Još priča da bi se pojavio na bini..Pa ko tog mamlaza opšte zove?
Šutanovac, on mi smrdi na narodnjaka i seljaka
 
Norma Kampl:
Ја за овога нисам ни чула до сад.

Ахахахахааааааа........нисам ни ја...........ајјоооооооојјјјјјјј......мааајјјјјјјјкооооооооо....

А види називе Це-Де-а:


1. PRIRODNO

2. OFICIR S RUŽOM

3. ZNAKOVI

4. BLOKADA

5. KOKTEL LJUBAVI


6. AKO TE VOLI VIŠE


7. SVETLA VELEGRADA


8. MINI SUKNJA


9. ČOVEK BEZ ADRESE


10. PREZIME


11. HARALA SI MOJOM DUŠOM


12. ZELENI DOL


13. NEPRAVDA


14. VATRENO KRŠTENJE



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top