DEMOKRATIJA JE SAMO AKO MISLIS KAO I JA

BUBREG U LOJU

Primećen član
Poruka
511
Ispiranje mozga (pranje bez feniranja) na jednom sajtu tzv.
Ne vladinom
Ne stranackom
Ne rasnom (avlijaner, obicna djukela)
Ne verskom (ateisti bez mudahedina)
Ne polnom (bez ****-a nije Chaini bez pusy nije macka)
Ne zavisnom (ovo je sad vec diskutabilno zavisi na cemu je i kolicina praska beloga)
Ne Shoroshovskom (srpski shora, mokri prim. prev.)
Ne NATO-vskom (Nemoj Nato veceras nemogu molim te)
Ne Chankovskom ( on je svog davno obesio na terazijama)
Ne Kostunjavskom (kliknucu te klik ima covek pa sta)
Ne BoTad-ovskom (zabranili mrsave manekenke sad primaju promukle manekene)
Ne Dink-ovskom (srednja ekonomsko gitarska)
Ne Djel-ovskom (nema spominjanja mame)
Ne Shekijevskom (sit gladnom ne dava ili ti ko tebe kamenom ti njemu samo vodu)
Ne Karlica del Haskica (tjorka burazeru reshetka neda nikom napolje)
I vala dosta je bilo odmori malo Bubreg
Elem banovali me na tom sajtu samo zato sto sam napisao da njihov ideoloski
VODJA (pazi ovo velikim slovcima) Cheda ima mali/malo svega 5.30
Uvredili se sto nisam napisao ono %
% za svaki slucaj da me i ovde ne banuju.
Jbg. Osudili me zbog stamparske greske.
Naravoucenije:Nije se babi bas sve zbilo sto joj se snilo.

Aj sad udrite (nemo samo po bubrezi)

Bubreg
 
eremita:
Хахаха, јеси ли чуо онај виц

питање: Шта раде Чедина деца када татица није код куће ?

одговор: Иглају се!........ :lol: :lol: :lol:
kako te nije sramota da postavish neshto ovako :evil: :evil: :evil: ......bash si jadara :lol: :lol: :lol:
BUBREG U LOJU:
Lacibg molim te prebaci onu sliku sa lavabo i slamku ovde strasna slika :-D :grin: :-D
kakav bolid :lol: :lol: :lol:
Ispod kog kamena si ti ispuzao :lol: :lol: :lol:
 
BUBREG U LOJU:
Ma nije crnjak hahaha :lol: :lol: :lol:
Al je ganci upalih ociju :evil: :twisted: :evil: :evil:


dramarsvf7.jpg
 
Демократија је када само дс може да краде,само дс? па и они који у називу имају демократски или припадају демократском блоку,или подржавају формирање прозападне владе...
да да, демон вас крати демократи ....
 
Pa šta?:
Демократија је када само дс може да краде,само дс? па и они који у називу имају демократски или припадају демократском блоку,или подржавају формирање прозападне владе...
да да, демон вас крати демократи ....

Demokratija bas dobra stvar moz da se zaradi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :idea:
 
BUBREG U LOJU:
Demokratija bas dobra stvar moz da se zaradi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :idea:

Ма наравно ко ..сиротињу рају.
А ако не мислиш као ја онда има других демо кратских решења на пр.отказ,пензија
на пр.кугла,на пр.наруквице итд и др. демократија је уствари нешто ....ебем ли га,
што је шмешан овај интернет људи ми шаљу меилови а неборис тадић је постао сајбер звезда или кур...ај ....бер супер стар,ол стар гив ми фајф рече он и оде у легенду.Ево банке цигане мој цигане мој свирај ми ти...
 
anti-balkan:
Demokracija je pojam smisljen tako da mocni budu zasticeni zakonom! ;)

Moćni sebe znaju štititi i u nedemokratskim, totalitarnim i zločinačkim režimima, možda čak i lakše. Međutim, u tranziciji je nešto drugo, barem u Hrvatskoj: Demokratijom se pokrivaju svi oni koji bi trebali odgovarati za sva kršenja ljudskih prava i zločine tiletovog režima. Za vreme i nakon proglašene pomirbe 91-e godine su uništili sve dokaze i svedoke, a sada priča ide ovako: Ne možeš mi ništa ako nemaš dokaza.....hahahaah

Znate li koji je to cirkus kada se razni Manolići javno smeju u lice hrvatskom narodu!
A ono Hrvati sebe smatraju silnim ratnicima nakon Domovinskog rata, šta je ustvari bila jedna obična kukavička operacija.....
 
Црни бубрегу,шта тражиш код Чеде?Читаш ли уопште шта овде пише његов собар и бели телетабиси?Па само да си то радио било би ти јасно да њима сајт и форуми служе за фарбање стварности,а не ослушкивање јавности!:D
 

Back
Top