Jedno GluMpavo PitanjCe

Betty

Elita
Poruka
21.481
...možda zvuči malo silly, ali ja moooram ....:lol:

Dakle, ČEMU SLUŽE dlake na mikici?
Za ostale, razumem! Obrve služe da zaštite oči od eventualnog znoja, trepavice su poslednja linija odbrane od istog (i trunja i peska iz vetra!) , kosa je da ti ne izgori glava na suncu i tako to...(dlake po telu i na leđima rastu na ljudima iz severnih krajeva, itd ..).


Ali čemu služe dlake na polnom organu, od čega nas brane? :roll:
 
Jaoooo.....al ga ti "pljunu" Betty...
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
Zar niste ucili u 7 razredu osnovne skole...
icon_lol.gif
 
pa zamisli hodash po nekoj divljini bez gaca, pa sednesh da odmorish, pa ti udje u mikicu npr taj pesak ili prashina, ili neki mravitj, pa te ujede, a ono gladak putitj uzivancija. a mozda kad smo bili majmunoliki pa se trebimo, pa malo i mikicu od bubica
 
U kozi "mikice" se nalaze posebne znojne zlezde koje luce znoj jaceg mirisa i pun feromona.Na tom mestu koza je tanja i toplija zbog obilja krvnih sudova.
Znoj se razliva po dlakama i na taj nacin "mikica" jace mirise,sto je specifican poziv za jedinku suprotnog (ili istog) pola na parenje.Iz istog razloga postoje dlake ispod pazuha.

Znaci,ako si razocarana u ljubav,prestani da brijes "mikicu" i videces....sve ce biti lakse ;)

Priroda nista bezrazlozno nije stavila tu gde jeste...osim mozga u muskaraca sto je potpuno tracenje dobrog materijala.
 
there's no definitive answer.

It seems as though the prevailing theory relates to pheromones — scents that the body produces that can be sexually stimulating to others.

It's thought that the tufts of hair that grow around the genitals, as well as under the arms, capture these erotic scents. Pheromones get trapped in the pubic 'do when apocrine glands release an odorless secretion on the surface of the skin that combines with bacteria decomposed by the secretions of the sebaceous glands.
Believe it or not, humans have the same number of hair follicles as apes, except our body hair is generally very fine or barely visible in comparison. So, while pubic hair and underarm hair might be considered the primary scent traps, they're by no means the only ones. For some people, scents from these areas are noticeable and consciously increase sexual arousal. For others, pheromones might not be obvious but may be detected subconsciously.
 
Doors of Perception:
U kozi "mikice" se nalaze posebne znojne zlezde koje luce znoj jaceg mirisa i pun feromona.Na tom mestu koza je tanja i toplija zbog obilja krvnih sudova.
Znoj se razliva po dlakama i na taj nacin "mikica" jace mirise,sto je specifican poziv za jedinku suprotnog (ili istog) pola na parenje.Iz istog razloga postoje dlake ispod pazuha.

Znaci,ako si razocarana u ljubav,prestani da brijes "mikicu" i videces....sve ce biti lakse ;)

Priroda nista bezrazlozno nije stavila tu gde jeste...osim mozga u muskaraca sto je potpuno tracenje dobrog materijala.

Hmmm, jbt. , meni se, pak desava da , kad obrijem "mikicu" :D sto rece Beti, libido skoci drasticno i meni i mome dragom :D..
..ozbiljno sad -oko svega ostalog se slazem, sa tim sto ne bih bas da generalizujem za ovo oko muskaraca0 i mozga..mada..hmm.. ma, ipak necu- ne volim generalizacije.. :)..
 
Jao, sad bi vas feministkinje ubile! Kakva bre Mikica, kakva Dobrila... Ali ja nisam od tih sto vicu "Cunt power" ili sta vec vicu...
Da se vratim temi: sluze zbog radi mistifikacije! muskog pola.
Ne znam da li se secate onog dela u - mislim - Rakovoj obratnici H. Milera, kad on sa baterijskom lampom viri u MIKICU nekoj ribi i jezivo je rezocaran sto je tamo samo tama, nista... kaze kada bi tamo covek bar nasao nesto, harmoniku, ili kalendar ...

(citat nije skroz tacan, mrzi me da trazim knjigu)
 

Back
Top