imam jednu ideju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
ne zatvarajte odma', procitajte prvo... (to je bilo za moderatore... :D)

znaci... 'ajde da se upisemo u knjigu rekorda? da organizujemo nesto kao... najduzi post... ili... najvise korisnika ukljucenih na forum u jednoj sekundi... ili najveci broj korisnika koji se smeju u datom trenutku... bilo sta... za to se isto dobija i novac... predlazem, da, kao organizator ovog dogadjaja, ja dobijem 75% nagrade...
sta mislite vi o tome? moglo bi da uspe, stvarno... i uci cemo u istoriju... oh, kako je uzbudljiv ovaj dan...
 
Rile, a da odemo negde da kresnemo nešto da se malko opustiš.......ja plaćam....teške su ovo teme, ha?

Angelina-1.jpg


euro-1.jpg
 
Kakav-si-ti-lik.Cisto sumnjam da bi uspjeli i kad bi svi pristali.Znas li koliko je foruma koji imaju duplo vise clanova nego mi?Ali volim takve ideje.Good luck, you'll need it.
A sto se novca tice, ne zanima me.Ako bi ista pokusao, samo radi zabave.
Aj da vidimo koliko ce nas biti.
 
misljenja sam da je taj, veliki bata, nesto najgore sto postoji na ovom svetu... ja se nisam zezao... zar ne mislite da bi bilo super da negde pise: forumasi krstarice drze rekord u broju izgovorenih "pu, prvi"... 27/01/2007 je 'pu, prvi' izgovoreno tacno 9,879 puta... sto je, do sada, nenadmaseno... a tako bi trebalo da ostane i do kraja sveta...
a mozete i vi da date neki predlog kakav bi to rekord mog'o da bude... 'ajde bre, ljudi... dajte malo entuzijazma...
 
rile_laki_oblak:
misljenja sam da je taj, veliki bata, nesto najgore sto postoji na ovom svetu... ja se nisam zezao... zar ne mislite da bi bilo super da negde pise: forumasi krstarice drze rekord u broju izgovorenih "pu, prvi"... 27/01/2007 je 'pu, prvi' izgovoreno tacno 9,879 puta... sto je, do sada, nenadmaseno... a tako bi trebalo da ostane i do kraja sveta...
a mozete i vi da date neki predlog kakav bi to rekord mog'o da bude... 'ajde bre, ljudi... dajte malo entuzijazma...
hehe rile... ko da neces... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top