Ljubav i kesh

Jack_toljaga

Početnik
Poruka
41
...da li vam se nekad desilo da vam se ne moze dici kita na devojku koja voli kesh?

Kako hoblati satima zenu koja ne moze svrsiti jer vi nemate dodatni stimulans kesh, karticu, nekretninu.

Njima je izgleda i klitoris u obliku master kartice.
 
:) :) :) :) gde ih samo pronalazite :) :) :) pocinjem iskreno da se divim takvim devojkama :) :) :)
kako samo imaju talenta da vas izmuzu svaka im cast....od sad sam pristalica sponzorusa :)
I definitivno nisu glupe :)
 
Jack_toljaga:
...da li vam se nekad desilo da vam se ne moze dici kita na devojku koja voli kesh?

Kako hoblati satima zenu koja ne moze svrsiti jer vi nemate dodatni stimulans kesh, karticu, nekretninu.

Njima je izgleda i klitoris u obliku master kartice.
Ja nemam komentar na ovu visokoumnu dilemu, ali evo sad ce sinke i Aleksej da ti objasne, oni su to doktorirali, ako vec i nisu postovali dok ja pisem ovo :lol:
 
zelenooka85:
Ma Joya samo ih deri!!!
A sinnketa treba sve da ogule za ono lupkanje po guzi.
Ima pravde na ovom svetu kad bolje razmislim :) :) :) :)

Otkrili ste mi smesnu stranu price...hvala. :)

Mene nijedna ne guli. Nego mi treba dati kesh da je moja kita lupa po guzi. Joj da vam ja dodjem. Nego sponzoruse uhvate neke seronje koji jedva da se skinu a sex im vise lici na trljanje nego na sex.

Kad bi ja nekoj platio joj ta pi,ca bi otisla u rashod. Ogulio bi je za sve pare.
 
pa izgleda da je doslo vreme da i u srbiji prvo treba rintati danima na radnom mestu pa onda uz trosenje ide i hoblanje sa njima koje sede u kaficu i cekaju da dodje neko sa keshom. kao u ekonomiji sto je novcac odavno "odvojio" kupovinu od prodaje (prekinuo trampu), tako je i odvojio kod partnera "trampu" osobina tj neophodnost dvostrukog poklapanja potreba (da se jedno drugom svide), pa sada novac vrsi tu funkciju, on namiruje potrebice, a ima li nesto likvidnije od novca, kada su devojcine potrebe u pitanju? novac je i novi fon, i zimovanje i cizmice, on je sve to, i kuca i zemljiste... sve sto je zelela u zivotu, a posto je lepa ko je ne bi voleo...geni hbg, eee teli smo civilizovano, sada da cutimo... dok ne smislimo i za nas muskarce legalni! nacin za lako zadovoljenje svih potreba
 
Jack_toljaga:
...da li vam se nekad desilo da vam se ne moze dici kita na devojku koja voli kesh?

Kako hoblati satima zenu koja ne moze svrsiti jer vi nemate dodatni stimulans kesh, karticu, nekretninu.

Njima je izgleda i klitoris u obliku master kartice.


Nisam imao nikakva iskustva sa takvim devojkama. :|
 
Sinke ...celo ovo tvoje vecerashnje postovanje meni lici na projekciju. Ja mislim da bi ti pao na otvoren novcanik. I mislim da ako tako nastavish...pretvoricesh se u pravu mushku sponzorushu... :lol:
 

Back
Top