Cestitka Sponzorusama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Ne forumasicama nego pravim sponzorusama. (odmah da se ogradim :))

Kako samo maestralno i strucno oderu ove nase forumase....svaka im cast.
Pa onda dolaze nama da kukaju i postavljaju bezbroj istih tema...ko mali pokisli macici.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Meni je to bas slatko,dosadno bi bilo da ih nema,
i mislim da rade drustveno koristan posao :)
 
izvini, ali ja stvarno ne mogu da shvatim tvoju opsednutost tom pojavom.
kapiram frajere koji ne mogu da nadju ribu, pa su u fazonu "ma qrvetine, karaju se sa svima sem sa mnom, ali to je zato sto ja nemam love"
ali, tvoj problem sa sponzorusama ne kapiram.
 
Pa jel u redu da ja tebe zovem malogradjanskom nafuranom glupacom,samo na osnovu ovoga sto sam procitala ovde?:)
Nije,i ne zovem te tako.
Jednostavno ja sam bi devojka i ako bi htela sa mnom u trojku mozemo i bolje da se upoznamo ;)
 
zelenooka85:
Pa jel u redu da ja tebe zovem malogradjanskom nafuranom glupacom,samo na osnovu ovoga sto sam procitala ovde?:)
Nije,i ne zovem te tako.
Jednostavno ja sam bi devojka i ako bi htela sa mnom u trojku mozemo i bolje da se upoznamo ;)

jbt pa zasto ne skupite pare ti i decko i imate profi drugaricu za druzenje..., nego ovde na forumu pijacarish, misssim stvaaarno, al stvaaarno :)
 
Pa nemamo para...to je brate 800 kinti za nekih pola sata,a sta moze da se uradi za pola sata.
I jos je k+++ ko zna koliko je bolestina navukla,vise bi volela da popricam lepo sa devojkom .Opusteno da se upoznamo i vidimo sta nam odgovara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top