POLJUBAC

haha.....talenat definitivno....artur miler je izjavio da je poljubac sa merilin monro bio kao kad imate kocku sećra u ustima......a za fantastično ljubljenje..sf?.... ljubljenje sa osmim putnikom.........
 
malo bioloski malo socioloshki:) sto se mene tice ja ne volim da se ljubim...to mi nije higijenski :D ....salim se najbitnije je ko ljubi
 
ja mislim oba,kako od tankih usana napraviti najmekse za poljubac? kako ne balaviti? kako ne kaciti zubima?kako napraviti ono drhtavo iscekivanje?
treba imati osecaj,kao za ritam,ali neke stvari jednostavno ne mozes odmah da znas
 
Sinoc je tema emisije Agape na studiju b bilo to sto pitas..To je vredelo gledati, svasta su pametno rekli. Pogledaj kad je repriza pa obavezno odgledaj emisiju..
 
Mirka šizika:
Sinoc je tema emisije Agape na studiju b bilo to sto pitas..To je vredelo gledati, svasta su pametno rekli. Pogledaj kad je repriza pa obavezno odgledaj emisiju..

Nemam TV! Sta su rekli?

Ja mislim da je potreban talenat!
Nema veze zaljubljenost, iscekivanje itd. ima jedan deo poljupca - savrsenog poljupca - koji moze da odradi samo onaj ko je talentovan - a sve ostalo se uci :)
 
muvalo:
Sta mislite: da li je za ljubljenje (ono fantasticno) potreban talenat ili moze da se nauci?

Odlicno pitanje. naravno, mnogo stvari utice. Pre svega, talenat, a ko nije talentovan za ljubljenje vezbom moze mnogo da postigne :lol:

Nista lepse od lepog ljubljenja :wink:
 
dobar poljubac je uvezbana tehnika umeca ljubljenja... dakle, verujem da je to miks naucenog, onoga sto trenutno osecas i prirodnih estetskih talenata povezanih sa onim impulsima iz uma...

Ima vise vrsta poljubaca - na koji mislis? npr. bezosecajni (moze da bude tehnicki savrsen, ali je isprazan), strastven (moze da bude tehnicki nesavrsen, ali je prelep), pozudan (kombinacija svega i svacega), romantican (blag, nezan, vlazan...), ruzan - bljak! (bezosecajan, balav, zubat, ko zna kakav)... itd.... za najlepsi poljubac, ipak su potrebna (verujem neophodna) osecanja, pa onda sve drugo...
 
muvalo:
Sta mislite: da li je za ljubljenje (ono fantasticno) potreban talenat ili moze da se nauci?
pretpostavljam da se nauci....e sad ako neko bas nema osecaj,onda nista.
ne znam,ali pretpostavljam da ako neko ima npr pretanke usne,ne moze nista da uradi...osim da upumpa kolagen. :?
al te sa pretankim ustima jos nisam ljubila tako da nemam pojma :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 

Back
Top