Meda i gavran

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Svi znate onu staru foru za medu i gavrana u avionu, jel'? E, to je stvarno tako u realnom zivotu, 100%...
Elem, kada se zenskoj osobi svidja neki muskarac, ako joj je privlacan na neki nacin, on od nje moze da pravi budalu, da se izivljava, vredja je, bude agresivan i sve drugo. Ona se, naravno, protivi svemu tome, ulazi u svadju, raspravlja se sa njim, vredja i ona njega i vraca mu na sve moguce nacine, ali... Ona ga gotivi i tacka, a on samo treba da zna da ne predje krajnju granicu (mada, izvinjenje cuda cini i u takvim situacijama) i moze slobodno da nastavi i onda je samo pitanje trenutka kada ce on od nje dobiti ono sto hoce.
U obratnom slucaju, ako joj se taj neko ne svidja, ona ce ga jednostavno iznapusavati i posle toga ignorisati i on ce izgubiti volju da je smara i - problem resen!
Imal' tu istine?
 
:shock: ja mislio da svi znaju...

Meda i gavran lete avionom i gavran pocne da podjebava i provocira stjuardesu, sljepka je po goozi, trazi viski, dere se... Meda ga pita kako sme to da radi, a gavran mu kaze - ma moras tako, sve su one nedoj***** qurve, moras ostro sa njima... Meda se napali i pocne i on da radi isto, ali stjuardesa se poazli pilotu i on ih izbaci iz aviona...
Dok su padali, pita gavran medu - medo jel' umes ti da letis?
Ne - kaze meda
Pa sta se onda qurcis - kaze mu gavran i odleti dalje...
8-)
 
Zex:
Svi znate onu staru foru za medu i gavrana u avionu, jel'? E, to je stvarno tako u realnom zivotu, 100%...
Elem, kada se zenskoj osobi svidja neki muskarac, ako joj je privlacan na neki nacin, on od nje moze da pravi budalu, da se izivljava, vredja je, bude agresivan i sve drugo. Ona se, naravno, protivi svemu tome, ulazi u svadju, raspravlja se sa njim, vredja i ona njega i vraca mu na sve moguce nacine, ali... Ona ga gotivi i tacka, a on samo treba da zna da ne predje krajnju granicu (mada, izvinjenje cuda cini i u takvim situacijama) i moze slobodno da nastavi i onda je samo pitanje trenutka kada ce on od nje dobiti ono sto hoce.
U obratnom slucaju, ako joj se taj neko ne svidja, ona ce ga jednostavno iznapusavati i posle toga ignorisati i on ce izgubiti volju da je smara i - problem resen!
Imal' tu istine?
Pa meni ovaj prvi zvuci kao pravi primer siledzije. Ako se nekome dopadas cemu zelja da ga je maltretiras :shock: Osim ako nisi kreten totalni iskompleksirani. (i muski i zenski) U principu ima istine do nekle. Neki su mazohisti pa ce da cute dok ih ti malo mucis a neki nece ni malo da te trpe bez obzira koliko si im drag nekako su sami sebi drazi (volim da verujem da sam u ovoj grupi) Ja takve koji misle da su uhvatili boga za bradu lepo posaljem na put i to exspresno pa makar mi iz oka ispao. Ali definitivno ima onih kod kojih ti teorija stima....... ali na kraju kad pogledas sta ce ti krpa od zene o koju mozes da obrises noge???? Ne vidim plezir u tome! ;)
 
Ni ja ne vidim pleizer, ni najmanje.
Tacno to neke zene vole da osete 'muskarcinu' da in i mazi i gazi, a neki tipovi se osecaju mocno sto imaju krpu za brisanje cipela...Mada ne znam..i ja volim pravo musko, da se osecam zena pored njega - ali ako podigne ruku, ako me uvredi - bye, bye....cak ne bih ni pokusala da mu vratim.
 
U stvari, ne radi se o fizickom maltretiranju, vise zaplasivanje i pokazivanje neotesanosti, a odmah zatim zlatnim jezikom - laganje, mazanje...

Ponavljam, uslov pre svih uslova je da joj se on SVIDJA!
 
Zex:
:shock: ja mislio da svi znaju...

Meda i gavran lete avionom i gavran pocne da podjebava i provocira stjuardesu, sljepka je po goozi, trazi viski, dere se... Meda ga pita kako sme to da radi, a gavran mu kaze - ma moras tako, sve su one nedoj***** qurve, moras ostro sa njima... Meda se napali i pocne i on da radi isto, ali stjuardesa se poazli pilotu i on ih izbaci iz aviona...
Dok su padali, pita gavran medu - medo jel' umes ti da letis?
Ne - kaze meda
Pa sta se onda qurcis - kaze mu gavran i odleti dalje...
8-)

ne vredjaj mi profesiju !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@teme .. konfuzno si postavio-la piitanje .. tako da je moj odgovor :-?
 
Zex:
Svi znate onu staru foru za medu i gavrana u avionu, jel'? E, to je stvarno tako u realnom zivotu, 100%...
Elem, kada se zenskoj osobi svidja neki muskarac, ako joj je privlacan na neki nacin, on od nje moze da pravi budalu, da se izivljava, vredja je, bude agresivan i sve drugo. Ona se, naravno, protivi svemu tome, ulazi u svadju, raspravlja se sa njim, vredja i ona njega i vraca mu na sve moguce nacine, ali... Ona ga gotivi i tacka, a on samo treba da zna da ne predje krajnju granicu (mada, izvinjenje cuda cini i u takvim situacijama) i moze slobodno da nastavi i onda je samo pitanje trenutka kada ce on od nje dobiti ono sto hoce.
U obratnom slucaju, ako joj se taj neko ne svidja, ona ce ga jednostavno iznapusavati i posle toga ignorisati i on ce izgubiti volju da je smara i - problem resen!
Imal' tu istine?


ma jok, nego kad joj se neko svidja ona ga otera u tri lepe i pre nego sto progovori.
a kad joj se ne svidja ona je fina prema njemu ne bi li joj se svideo.
 
Zex:
:shock: ja mislio da svi znaju...

Meda i gavran lete avionom i gavran pocne da podjebava i provocira stjuardesu, sljepka je po goozi, trazi viski, dere se... Meda ga pita kako sme to da radi, a gavran mu kaze - ma moras tako, sve su one nedoj***** qurve, moras ostro sa njima... Meda se napali i pocne i on da radi isto, ali stjuardesa se poazli pilotu i on ih izbaci iz aviona...
Dok su padali, pita gavran medu - medo jel' umes ti da letis?
Ne - kaze meda
Pa sta se onda qurcis - kaze mu gavran i odleti dalje...
8-)
:D :D :D
Svidja mi se! Od sada cu uvek da sljepkam stjuardese po guzi :razz: ;)
 
Zex:
:shock: ja mislio da svi znaju...

Meda i gavran lete avionom i gavran pocne da podjebava i provocira stjuardesu, sljepka je po goozi, trazi viski, dere se... Meda ga pita kako sme to da radi, a gavran mu kaze - ma moras tako, sve su one nedoj***** qurve, moras ostro sa njima... Meda se napali i pocne i on da radi isto, ali stjuardesa se poazli pilotu i on ih izbaci iz aviona...
Dok su padali, pita gavran medu - medo jel' umes ti da letis?
Ne - kaze meda
Pa sta se onda qurcis - kaze mu gavran i odleti dalje...
8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...e dobar vic....a za ono pitanje,nisam kompotentan... :wink:
 
Zex:
Svi znate onu staru foru za medu i gavrana u avionu, jel'? E, to je stvarno tako u realnom zivotu, 100%...
Elem, kada se zenskoj osobi svidja neki muskarac, ako joj je privlacan na neki nacin, on od nje moze da pravi budalu, da se izivljava, vredja je, bude agresivan i sve drugo. Ona se, naravno, protivi svemu tome, ulazi u svadju, raspravlja se sa njim, vredja i ona njega i vraca mu na sve moguce nacine, ali... Ona ga gotivi i tacka, a on samo treba da zna da ne predje krajnju granicu (mada, izvinjenje cuda cini i u takvim situacijama) i moze slobodno da nastavi i onda je samo pitanje trenutka kada ce on od nje dobiti ono sto hoce.
U obratnom slucaju, ako joj se taj neko ne svidja, ona ce ga jednostavno iznapusavati i posle toga ignorisati i on ce izgubiti volju da je smara i - problem resen!
Imal' tu istine?


Upravo na to sam mislio kad sam se pitao...http://forum.krstarica.com/threads/133046
 
Zex: "U stvari, ne radi se o fizickom maltretiranju, vise zaplasivanje i pokazivanje neotesanosti, a odmah zatim zlatnim jezikom - laganje, mazanje...
Ponavljam, uslov pre svih uslova je da joj se on SVIDJA!"

ne valja ti logika - pogresno si ti to prekopcao... ne trpe zene te stvari zato sto im se neko svidja, nego zato sto su i one same iz iste patologije kao i taj tip.
 
moje srce:
Zex: "U stvari, ne radi se o fizickom maltretiranju, vise zaplasivanje i pokazivanje neotesanosti, a odmah zatim zlatnim jezikom - laganje, mazanje...
Ponavljam, uslov pre svih uslova je da joj se on SVIDJA!"

ne valja ti logika - pogresno si ti to prekopcao... ne trpe zene te stvari zato sto im se neko svidja, nego zato sto su i one same iz iste patologije kao i taj tip.

Hm, da, slazem se, ovo ima logike... Ma tu opet se javlja nesto drugo - one ce to poricati do smrti! Zar je toliko tesko biti iskren? Da pojasnim, pitam je - pa sto trpis da te taj maloumnik tako podjebava? Ona kaze - ma nije to, ja sam prema svima strpljiva i hocu da budem fina. Aha... Nedugo zatim se pojavljuje lik koga poznajemo i totalno bezazleno joj dobaci nesto, a ona ga tako strasno iznapusava da sam se ja osecao neprijatno. Ucutao sam, pogledao je i okrenuo se na drugu stranu. Jos je Elvis J. Kurtovic pevao o tome u svojoj epskoj pesmi "kako takav njezni cvijet pronadje hajvana...?" Stvarno, kako to? Jel to ono cuveno objasnjenje - ovaj je baja a ovaj drugi nije baja (jebaja i nejebaja) :D 8-) :?:
 
Zex: "Zar je toliko tesko biti iskren?"
jeste. gomila ljudskih sranja dolaze otud sto su neiskreni prema sebi, time i prema drugima. druga gomila sranja dolazi jer ljudi ne misle o tome sta i zasto rade....

Zex: "Da pojasnim, pitam je - pa sto trpis da te taj maloumnik tako podjebava? Ona kaze - ma nije to, ja sam prema svima strpljiva i hocu da budem fina. Aha... Nedugo zatim se pojavljuje lik koga poznajemo i totalno bezazleno joj dobaci nesto, a ona ga tako strasno iznapusava da sam se ja osecao neprijatno."
kao sto rekoh... ona ima isto ponasanje kao i pomenuti maloumnik, samo ga primenjuje na 'manje mocnima'... nije to nezni cvet koji je nasao hajvana.
to je hajvan koji je nasao hajvana :)
 
zbog nekoliko tih devojaka koje misle da biti sa grubijanom je statusni simbol, ti isti debili zaborave granicu u ponasanju prema ostalom svetu - sve se svede uglavnom na vređanja, komunikaciju na nivou wc-ja, kultura -> da! Bonton je novi grad u francuskoj...

neki ce njihov pristup pokusati opravdati, kao ako nisi "gavran" devojka te nece ni zapaziti, ispasces sonja itd ali cisto da napomenem - Biti direktan i smeo, i biti kreten nije isto!!! :twisted:
 
jadan medva,zajebo ga gavran :(
_ducky__by_gadgetsguru-1.png


jel ovo povecan broj postova po strani ili se meni cini? :?
 

Back
Top